Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Polonia Pasłęk

2014/2015 - IV liga (2. kolejka) Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 (Dajtki)
13 sierpnia 2014
godz. 17:30

Stomil II Olsztyn 1:1 Polonia Pasłęk
0:1
85' Kamil Stankiewicz Bramki Jakub Błażewicz 21'
Bramki Stomil II Olsztyn: 29. Michał Przyborowski - 7. Adrian Korzeniewski (41, 16. Patryk Rosoliński), 21. Wiktor Biedrzycki (61, 10. Yasuhiro Katō), 4. Arkadiusz Koprucki, 2. Wojciech Dziemidowicz, 9. Wojciech Dubis, 77. Michał Wiśniewski, 5. Damian Zacheja (70, 95. Kamil Stankiewicz), 8. Cezary Sobolewski (70, 24. Adam Janas), 15. Łukasz Wojciechowski, 27. Mateusz Kostek.
Polonia Pasłęk: 12. Paweł Grabowski - 36. Krystian Żabko, 31. Tomasz Ratajczak, 33. Mateusz Leśniewski, 30. Artur Ogórek, 35. Kamil Piotrowski (86, 23. Patryk Kowzan), 27. Hubert Konczewski, 32. Michał Lender (72, 24. Piotr Kowalczyk), 25. Radosław Lenart, 29. Jakub Błażewicz, 38. Mateusz Musiński (65, 34. Tomasz Augustyńczyk).
Szczegóły widzów: 150.

Rezerwy Stomilu Olsztyn zremisowały w meczu 2. kolejki IV ligi z Polonią Pasłęk 1:1 (0:1). Bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył w 85. minucie Kamil Stankiewicz.

Mieszkanka doświadczenia z młodością tym razem nie przyniosła kompletu punktów. W pierwszej połowie zdecydowanie lepszym zespołem była ekipa gości. Udokumentowali to bramką, głową Michała Przyborowskiego pokonał Jakub Błażewicz.

Po przerwie Stomil II grał zdecydowanie lepiej, gra polepszyła się po wejściu na boisko Yasuhiro Katō. Mimo wszystko zespół Polonii Pasłęk zmarnował dwie idealne sytuacje. Remis pod koniec meczu uratował Kamil Stankiewicz.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:16:04

41' Boisko opuszcza kontuzjowany Korzeniewski, a w jego miejsce wchodzi Patryk Rosoliński.
21' Goool - Jakub Błażewicz. Dośrodkowanie w pole karne, najwyżej wyskoczył Błażewicz, który strzałem głową pokonał Michała Przyborowskiego. Przegrywamy 0:1.
1' 17:34 - początek meczu.

W środę piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają w IV lidze z beniaminkiem Polonią Pasłęk.

Początek meczu o godzinie 17:30.