Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Start Działdowo

godz. 10:00

Stomil II Olsztyn 1:1 Start Działdowo
0:0
? (s) Bramki Wojciech Figurski
Bramki Stomil II Olsztyn: Michał Leszczyński - Tomasz Strzelec, Dawid Szymonowicz, Jakub Górski (60 Wiktor Abramczyk), Łukasz Szumski (46 Kacper Nawrocki) - Patryk Kun (60 Jacek Bukowski), Paweł Głowacki (65 Bartosz Bartkowski), Michał Glanowski, Piotr Łysiak (60 Paweł Tomkiewicz), Paweł Łukasik - Paweł Piceluk (60 Patryk Nowak).
Start Działdowo: Kamil Jędrzejewski - Oskar Osika, Marek Wyżlic, Tomasz Chądzyński, Krzysztof Dąbkowski, Dawid Szymula, Jakub Sierzputowski, Mateusz Wiśniewski, Piotr Głowacki - Marcin Ogrodowczyk, Wojciech Figurski. W II połowie grali także: Mateusz Leśniewski, Adrian Kostewicz, Dawid Szymula, Dawid Pioch, Sebastian Kłosowski, Hubert Wieczorek, Adrian Zasadzki.
Szczegóły sędziował: Maciej Staniszewski (Biskupiec).
widzów: 100.

Rezerwy Stomilu Olsztyn zremisowały 1:1 ze Startem Działdowo. Bramka dla naszego zespołu padła po strzale samobójczym. Piłkę w pole karne dośrodkował Tomasz Strzelec i piłka po rykoszecie obrońcy z Działdowa wpadła do bramki.

- Bardzo wyrwónane spotkanie. Wynik nikogo nie krzywdzi. Dopiero trzydzieści minut przed końcem mieliśmy przewagę. Atakowaliśmy, ale udało się strzelić tylko jedną bramkę. Start był najbardziej wymagającym przeciwnikiem z jakim graliśmy w tym roku - mówił po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Stomil II Olsztyn zagra w niedzielę ze Startem Działdowo. Początek meczu w Olsztynie (Dajtki) o godznie 10:00.

W meczu zagrają piłkarze pierwszego zespołu, którzy nie zagrali w meczu pierwszej drużyny, która w sobotę zagra z Chojniczanką Chojnice.