Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Omulew Wielbark

2013/2014 - IV liga (20. kolejka) Olsztyn - boisko ze sztuczną nawierzchnią na Dajtkach
godz. 15:30

Stomil II Olsztyn 2:2 Omulew Wielbark
0:2
51' Wojciech Dubis
90' Arkadiusz Koprucki
Bramki Michał Kwiecień 13'
Kamil Dębek (k) 28'
ż Wojciech Dziemidowicz
ż Piotr Łysiak
ż Piotr Wypniewski
Bramki Stomil II Olsztyn: 25. Michał Leszczyński - 17. Adrian Korzeniewski, 23. Arkadiusz Koprucki, 3. Rafał Remisz, 2. Wojciech Dziemidowicz (77, 16. Michał Wiśniewski) - 77. Piotr Głowacki (89, 24. Szymon Tarnowski), 55. Piotr Łysiak, 10. Patryk Gondek, 95. Patryk Kun, 27. Piotr Wypniewski - 20. Mateusz Jurczak (46, 14. Wojciech Dubis).
Omulew Wielbark: 12. Tomasz Przybysz - 2. Cezary Nowakowski, 9. Jakub Miłek, 7. Dawid Mikulak, 22. Patryk Szczygielski, 17. Sebastian Rudzki, 11. Sebastian Nowakowski, 13. Michał Murawski, 10. Damian Kujtkowski, 4. Kamil Dębek (70, 19. Arkadiusz Cieślik), 6. Michał Kwiecień.
Szczegóły sędziował: Tomasz Wira (Elbląg).

W 57. minucie Piotr Głowacki (Stomil II) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Przybysz obronił).

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn zremisowali w meczu 20. kolejki IV ligi z Omulwią Wielbark 2:2 (0:2). Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli w 51. minucie Wojciech Dubis i w ostatniej akcji meczu Arkadiusz Koprucki.

Losy spotkania mogłyby potoczyć się inaczej gdyby w 57. minucie Piotr Głowacki nie zmarnował rzutu karnego. W tej sytuacji nie dał się pokonać bramkarz gości Tomasz Przybysz.

mmks

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 04:40:28

90' Stomil zremisował z Omulwią w ostatniej akcji meczu, szkoda jednak karnego nie wykorzystanego przez Głowackiego. Koniec meczu.
90' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL - ARKADIUSZ KOPRUCKI!!!! Strzałem głową pokonał Przybysza!
89' Tarnowski wszedł za Głowackiego.
89' Była szansa na wyrównanie jednak Korzeniewski zmarnował sytuację sam na sam.
85' Murawski uderzył z 40 metrów z rzutu wolnego i piłka trafiła w słupek.
77' Michał Wiśniewski zmienił Dziemidowicza.
70' Zmiana u gości - Cieślik za Dębka.
68' Kolejna dobra akcja Kuna. Tym razem minął czterech rywali, podał na piąty metr do Łysiak, a ten niestety strzelił wysoko nad bramką.
57' Po zagraniu w pole karne Korzeniewskiego jeden z rywali dotknął piłki ręką, sędzią wskazał na "jedenasty metr", do "wapna" podszedł Głowacki, ale niestety Przybysz nie dał się pokonać.
51' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL - WOJCIECH DUBIS!!! Kun minął trzech rywali, podał z zerowego kąta do Dubisa, który z dwóch metrów umieścił futbolówkę w bramce.
49' Dubis miał dobrą sytuację, jednak z siedmiu metrów spudłował, szkoda.
46' Dubis wszedł za Jurczaka.
46' Początek drugiej połowy.
45' Koniec pierwszej połowy. Jak na razie "biało-niebiescy" przegrywają 0:2.
30' Kolejna kontra gości, Kujtkowski wpadł w pole karne, próbował lobować Leszczyńskiego, jednak nic z tego nie wyszło! UFFFFF!
28' GOOOOOOOOLLLL - KAMIL DĘBEK! Zawodnik gości pewnie wykorzystał rzut karny, niestety przegrywamy 0:2.
27' Kontra gości, Kujtkowski przebiegł z piłką prawie przez całe boisko, wpada w pole karne i jest faulowany przez Wypniewskiego. Nasz zawodnik otrzymuje żółtą kartkę.
18' Łysiak przerywa kontrę gości i trafia do notesu sędziowskiego.
13' GOOOOOLLL - MICHAŁ KWIECIEŃ. Obrońcy Stomilu nieudolnie próbowali złapać rywali na spalonym, piłkę przejął Kwiecień i skierował ją do bramki.
12' Dziemidowicz fauluje Kujtkowskiego i otrzymuje żółtą kartkę.
1' 15:33 - ruszyli!
Znamy już skład Stomilu - prezentujemy go powyżej. Na ławce rezerwowych z kolei usiedli Michał Przyborowski, Michał Wiśniewski, Wojciech Dubis i Szymon Tarnowski.

W piątek (18 kwietnia) o 15:30 piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn zagrają w meczu 20. kolejki czwartej ligi z Omulwią Wielbark. Spotkanie odbędzie się na boisku Szkoły Podstawowej nr 18.

Drużynę prowadzoną przez Michała Alancewicza wzmocnią zawodnicy pierwszego zespołu, którzy nie wystąpią w dzisiejszym meczu z Termaliką Bruk-Betem Nieciecza.