Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Rominta Gołdap

Bramki Łukasz Kiler (k) 84'
ż Arkadiusz Mroczkowski
ż Jakub Górski
kartki Michał Mościński ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 33. Erwin Sak - 87. Łukasz Buder, 14. Łukasz Szumski, 20. Jakub Górski, 3. Wojciech Dziemidowicz (66, 10. Adam Kapusta) - 12. Bartosz Bartkowski, 18. Arkadiusz Mroczkowski, 26. Mateusz Mikulak, 13. Andrzej Mański, 7. Piotr Wypniewski - 27. Andrzej Jaroń.
Rominta Gołdap: 12. Radosław Gąsiorowski - 5. Paweł Proniewicki, 8. Bartosz Byliński (29, 19. Tomasz Twarowski), 13. Mateusz Dyniszuk, 3. Paweł Walicki, 15. Damian Ołów (55, 14. Przemysław Chmielewski), 7. Sebastian Świerzbiński, 17. Krzysztof Łokietek, 11. Łukasz Kiler, 18. Krzysztof Makuć (75, 16. Patryk Szlaszyński), 10. Michał Mościński.
Szczegóły sędziował: Krzysztof Kapela (Orneta).
widzów: 40.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn przegrali w meczu 19. kolejki czwartej ligi z Romintą Gołdap 0:1 (0:0). Jedynego gola w meczu strzelił w 84. minucie z rzutu karnego Łukasz Kiler.

W drużynie prowadzonej przez Michała Alancewicza wystąpił tylko jeden zawodnik z pierwszej drużyny - Wojciech Dziemidowicz (na boisku grał przez 66 minut).

- W porównaniu do meczu z Pisą wypadliśmy dzisiaj zdecydowanie lepiej. Zawodnicy zostawili dzisiaj dużo zdrowia i serca na boisku za co jestem im wdzięczny. Nie mam większych pretensji do zespołu, bo grali naprawdę dobrze. Szkoda, że sędzia zagwizdał karnego, którego nie było, ale z drugiej strony mogliśmy wykorzystać swoje sytuacje, wtedy wynik byłby inny - mówił po meczu trener Michał Alancewicz.

mmks, em

W sobotę o godzinie 14:00 na stadionie przy al. Piłsudskiego rezerwy Stomilu Olsztyn rozegrają ligowe spotkanie z Romintą Gołdap. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz!

- Jeszcze nie wiem jakimi zawodnikami będę dysponował. Wszystko wyjaśni się dzisiaj, najpóźniej tuż przed meczem - mówi trener Michał Alancewicz.

Przypomnijmy, że Stomil II przegrał na inaugurację rundy wiosennej w Barczewie z Pisą 0:3. Rominta Gołdap z kolei zremisowała na własnym boisku z Pisą Barczewo 1:1.