Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Śniardwy Orzysz

IV liga 2015/2016 Koniec Łukta
Stomil II Olsztyn 3:0 Śniardwy Orzysz
0:0
54' Piotr Wypniewski
57' Piotr Wypniewski
88' Paweł Łukasik
Patryk Kleczkowski ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 93. Igor Biedrzycki, 99. Adrian Żukiewicz, 20. Kamil Perka, 16. Łukasz Wojciechowski (77, 28. Paweł Grela), 17. Paweł Łukasik, 87. Damian Zacheja (59, 21. Sebastian Szypulski), 9. Bartosz Bartkowski, 97. Piotr Karłowicz (75, 94. Mariusz Kaczmarczyk), 10. Piotr Wypniewski, 7. Rafał Śledź (65, 55. Mateusz Sienikowski).
Śniardwy Orzysz: 94. Patryk Kleczkowski - 14. Artur Kropiewnicki, 17. Jan Sidorowicz, 8. Krzysztof Czaplicki (64, 2. Karol Rubin), 3. Radosław Laszkowski (86, 4. Wojciech Modzelewski), 19. Dawid Skalski, 11. Karol Szymanowski, 7. Bartosz Tomaszewski, 9. Paweł Dymiński (81, 15. Bartłomiej Kubrowski), 5. Adrian Żaboklicki, 16. Adam Marcinkiewicz (75, 6. Filip Tomaszewski).
Szczegóły sędziował: Krzysztof Kapela (Orneta).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 01:45:53

90' Stomil trzy, Śniardwy zero. Oczywiście gole i punkty. KONIEC MECZU, brawo "biało-niebiescy"!
90' Żółtą kartką ukarany Kaczmarczyk. 1414
88' GOOOOOOOLLL - PAWEŁ ŁUKASIK. 3:0! 1414
81' Zmiana u gości. Za Dymińskiego Kubrowski. 1362
77' Za Wojciechowskiego wchodzi Grela. Ostatnia zmiana u nas. 1414
75' Za Karłowicza na boisku Kaczmarczyk. "Karzeł" zbyt wolno schodzi z boiska i sędzia pokazuje mu "żółtko". W międzyczasie u gości za Marcinkiewicza wszedł Filip Tomaszewski.
65' Sienikowski zmienił Śledzia. 1414
64' Rubin za Czaplickiego. 1362
59' Szypulski za Zacheję. 1414
57' GOOOOOOOLLL - PIOTR WYPNIEWSKI. 2:0! 1414
54' GOOOOOOOOOLLLL - PIOTR WYPNIEWSKI. Wreszcie się odblokował wiosną! Prowadzimy 1:0. 1414
46' 13:10 - początek drugiej połowy.
45' Koniec pierwszej połowy. W Łukcie bezbramkowy remis.
40' Czerwona kartka dla Szymanowskiego. Bezmyślne zachowanie zawodnika gości - próbował strzelić gola ręką, sędzia się nie zawahał i pokazał mu drugą żółtą kartkę. 1362