Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Stomil II - Zatoka w Olsztynku

09.06.16 15:10   mmks   2  

Spotkanie 29. kolejki IV ligi pomiędzy rezerwami Stomilu Olsztyn a Zatoką Braniewo odbędzie się w Olsztynku. Mecz zostanie rozegrany w sobotę (11 czerwca) o godzinie 17:00.

W związku z nowymi przepisami PZPN, które mówią, że "po zakończeniu rozgrywek klasy wyższej, zawodnik może uczestniczyć w rozgrywkach klasy niższej, o ile w danym sezonie rozgrywkowym wystąpił w więcej niż 50% rozegranych oficjalnych spotkań mistrzowskich w drużynie niższej klasy (przepis ten nie dotyczy zawodników uczestniczących w rozgrywkach młodzieżowych)", drużynę Michała Alancewicza w dwóch ostatnich spotkaniach będą mogli reprezentować dwaj zawodnicy pierwszej drużyny - Bartosz Bartkowski oraz Piotr Wypniewski.

W tym spotkaniu za żółte kartki będzie pauzował Adrian Żukiewicz.

Motor Lubawa awansuje do III ligi, jeżeli WYGRA i rezerwy Stomilu PRZEGRAJĄ.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Zatoka Braniewo, IV liga, Olsztynek


Komentarze

  1. 11.06.16 17:31 Wielki Stomil

    odpuszczone jednak

  2. 07.06.16 17:25 Wielki Stomil

    walczymy !!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!


Powiązane artykuły