90' KONIEC! GRAMY DALEJ!
89' Strzelał Czokało, ale piłka poleciała nad poprzeczką.
86' Wyczekujemy końca meczu.
83' W odpowiedzi sytuację miał Stomil, ale Nowak fatalnie zachował się w polu karnym. Wynik nadal bez zmian.
82' Jest ciekawie. Teraz piłka po strzale Mateusza Tałałaja trafiła w słupek.

Za chwilę Andrzej Jaroń strzeli bramkę na 1:1, fot. Emil Marecki

Jeziorany - 5 września 2012 r., godz. 17:00

Stomil II gra dalej!

05.09.12 18:44   mmks   0

Piłkarze Stomilu II Olsztyn wygrali w meczu 1/32 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski z MKS-em Jeziorany 3:2 (1:1) i zagrają w kolejnej fazie rozgrywek.

Spotkanie niezbyt dobrze rozpoczęło się dla olsztyńskiej drużyny. Już na początku po błędach w obronie MKS objął prowadzenie. Drużyna gospodarzy prowadziła praktycznie do końca pierwszej połowy. W 45. minucie bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego bramkarza gości pokonał Andrzej Jaroń. Ten sam zawodnik po przerwie strzelił kolejną ładną bramkę. Bramkarz gospodarzy wybił przed siebie piłkę, przejął ją napastnik Stomilu, obrócił się i strzelił gola. Na 3:1 niedługo po wejściu na boisko podwyższył Adam Kapusta. Pod koniec meczu MKS Jeziorany za sprawą Piotra Skalskiego strzeliły jeszcze jedną bramkę. Więcej goli kibice już nie zobaczyli. Stomil II Olsztyn awansował do kolejnej fazy rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu Polski.

- Gra toczyła się pod nasze dyktando. Oprócz pierwszych minut, gdzie było trochę nerwowości. Dzisiaj w składzie grali chłopcy, którzy na co dzień grają w drużynie juniorów i od czasu do czasu w rezerwach. Cieszę, się z tego, że prowadziliśmy grę w tym meczu. Szkoda tylko, że straciliśmy te dwie bramki - mówił po meczu Adam Łopatko, trener Stomilu II Olsztyn.

Tagi: Stomil II Olsztyn, MKS Jeziorany, Jeziorany, Andrzej Jaroń, Adam Kapusta, Wojewódzki Puchar Polski, Adam Łopatko