93' Koniec meczu.
81' Sebastian Jarosz marnuje jedenastkę! 1414
80' Rzut karny! 1414
70' Tracimy drugą barmkę! 162
64' Ładna kombinacja Stomilu, rozpoczęta przez Bartłomieja Niedzielę. Dostał piłkę zwrotną w polu karnym, ale strzał obok bramki. 1414

Stomil II Olsztyn wygrał 4:2 z Błękitnymi Orneta. Fot. Emil Marecki

Stomil II lepszy od Błekitnych

16.02.20 13:55   kyn   0

W piątym sparingu rezerwy Stomilu pokonały Błękitnych Orneta 4:2 . Bramki dla Dumy Warmii strzelali Sebastian Jarosz, Łukasz Borkowski, Maciej Kotarba i Jakub Jurczak.

Pierwsze dwadzieścia było bardzo wyrównane. W 23. minucie Stomil przeprowadził akcję, po której Sebastian Jarosz dał prowadzenie rezerwom Dumy Warmii. Olsztyński zawodnik dostał piłkę w polu karnym, ładnie się obrócił i uderzył po długim rogu.

W 42. Łukasz Borkowski otrzymał podanie na 16. metrze i bez namysłu oddał strzał dający podwyższenie wyniku.

Stomil dobrze wszedł w drugą część gry i już w 48. minucie prowadził 3:0. Bramkę dla Dumy Warmii zdobył Maciej Kotarba. Sześć minut później Jakub Jurczak oddał strzał z 16 metrów i trafił do bramki gości. Potem do głosu doszli Błękitni i w 58. i 74. minucie zdobyli dwie bramki.

W 81. minucie powinno być 5:1 ale Sebastian Jarosz zmarnował rzut karny wywalczony minutę wcześniej. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Za tydzień Stomil zagra sparing z DKS-em Dobre Miasto.

Stomil II: Jakub Kanclerz - Piotr Dominik, Maciej Kotarba, Łukasz Sadowski, Mateusz Jońca, Hubert Świder, Jakub Jurczak, Kacper Grzeszczyk, Bartłomiej Niedziela, Łukasz Borkowski, Sebastian Jarosz.