Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Stomil Olsztyn 0:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
kartki Jakub Czerwiński ż
Vojtech Horváth ż
Michał Nalepa ż
Dariusz Pawlusiński ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 9. Łukasz Suchocki, 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 55. Grzegorz Lech (87, 31. Michał Glanowski), 6. Paweł Kaczmarek (90, 13. Dominik Kun) - 11. Paweł Piceluk (80, 77. Paweł Łukasik).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 12. Sebastian Nowak - 26. Damian Skołorzyński (69, 11. Damian Piotrowski), 5. Jakub Czerwiński, 2. Michał Nalepa, 29. Łukasz Pielorz - 14. Piotr Ceglarz (57, 9. Dariusz Pawlusiński), 3. Krzysztof Lipecki, 13. Vojtech Horváth, 21. Emil Drozdowicz, 10. Andrzej Rybski (57, 19. Krzysztof Kaczmarczyk) - 7. Szymon Sobczak.
Szczegóły sędziował: Piotr Siedlecki (Warszawa).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 23:30:20

90+5' Koniec meczu. 0:0.
90+4' Żółta kartka Pawlusińskiego.
90' 4 minuty potrwa mecz.
90' Dominik Kun wchodzi za Kaczmarka.
88' Pawlusiński strzela, ale Skiba pewnie łapie.
88' Kun szykuje się do wejścia.
87' Glanowski wchodzi za Lecha.
86' Łukasik mógł wybiec sam na sam, ale niestety nie udało się przejść obrońcy.
85' Glanowski szykuje się do wejścia.
80' Łukasik wchodzi za Piceluka. W nim nadzieja na zwycięstwo!
80' Piceluk faulowany bez piłki. Sędzia oczywiście nic nie widzi.
78' Łukasik szykuje się do wejścia.
76' Żółta kartka dla Nalepy.
70' Horvhat w rugby zdobyłby punkty!
69' Piotrowski wszedł za Skołorzyńskiego.
64' Paweł Głowacki przeją opaskę kapitana.
64' Druga żółta kartka Janusza Bucholca. Gramy w osłabieniu.
62' Suchocki w polu karnym podaje piłkę na środek, ale Piceluka uprzedza bramkarz.
60' Żółta karka dla Vojtech Horvhath.
57' Dwie zmiany w Termalice: Pawlusiński wchodzi za Ceglarza, a Kaczmaraczyk za Rybskiego.
54' Szykują się dwie zmiany u gości.
54' Piceluk w idealnej sytuacji znowu słabo. Zmiana!
53' Termalica teraz przeważa. Stomil odpowiedział jedną groźną akcją.
46' Początek drugiej połowy. 45 minut szans na zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Stomil II w Wikielcu też remisuje 0:0.
45+1' Koniec pierwszej połowy. Remis 0:0. Stomil ma jednak dużą przewagę i nic tylko strzelić, a potem dobić rywala!
45' Kaczmarek z wolnego. Piłka wpada na głowę Baranowskiego, ale niestety wysoko nad poprzeczką.
45' Sędzia dolicza 60 sekund.
37' Łęczna prowadzi w Poznaniu 1:0. Ta wiadomość w szatni powinna jeszcze bardziej podziałać na Stomil.
37' Beznadziejne przyjęcie w polu karnym Piceluka. Od 46. minuty proponujemy Łukasika do ataku.
35' Faul Bucholca = żółta kartka.
31' Dobre podanie Suchockiego do Lecha. Pomocnik Stomilu powinien lobować bramkarza... Zmarnowana sytuacja bramkowa.
30' Pół godziny gry za nami. Nieciecza nic nie gra. Prosi się dzisiaj o porażkę.
26' Kaczmarek z rożnego i mógł paść kolejny samobój.
24' Suchocki wywalczył kolejny rzut rożny. I Termalica blisko strzelenia samobója.
23' Suchocki bezpośrednio z rzutu wolnego. Nowak pewnie łapie.
22' Jakub Czerwiński zobaczył żółtą kartkę za faul na Hempelu.
20' Kolejne 10 minut już trochę słabsze. Stomil jednak cały czas próbuje atakować.
10' Ładny strzał zza pola karnego Lecha. Nowak na rzut rożny.
4' Ładne dośrodkowanie z rzutu rożnego Pawła Kaczmarka. Strzał głową Remisza i piłka trafia w słupek.
1' Ładny rajd Suchockiego. Wrzutka w pole karne, a Piceluk marnuje idealną sytuacje bramkową!
1' Zaczęli! Do boju OKS!
Biało-niebieska fala dudni z głośnika. To oznacza, że zaraz gramy!
NIECIECZA: 12. Sebastian Nowak - 26. Damian Skołorzyński, 5. Jakub Czerwiński, 2. Michał Nalepa, 29. Łukasz Pielorz - 14. Piotr Ceglarz, 3. Krzysztof Lipecki, 13. Vojtech Horváth, 21. Emil Drozdowicz, 10. Andrzej Rybski - 7. Szymon Sobczak.
STOMIL: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 9. Łukasz Suchocki, 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 55. Grzegorz Lech, 6. Paweł Kaczmarek - 11. Paweł Piceluk.
Witamy serdecznie ze stadionu Stomilu Olsztyn. Za chwilę podamy składy obydwu drużyn!

W środę o godzinie 17:00 rozpocznie się kolejne ligowe spotkanie Stomilu Olsztyn w pierwszej lidze. Na Piłsudskiego podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zagrają z liderem I ligi - Termalicą Bruk-Betem Nieciecza.

Ostatnio zauważyliśmy, że im mniej się przykładamy do napisania zapowiedzi, to nasi piłkarze osiągają lepsze wyniki. Tak było przed spotkaniem z Cracovią i podobnie było przed meczem z Zawiszą. To teraz także się nie przyłożymy i wrzucimy tekst, żebyście mogli komentować.

Odnotujemy także tutaj, że w meczu nie zagra na pewno Szymona Kaźmierowski, który pauzuje za cztery żółte kartki.

I standardowo dodamy: WALCZYĆ, BIEGAĆ, ZAPIER....! I będzie dobrze!