Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów

I liga 2016/2017 Koniec Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 3:1 Bytovia Bytów
2:1
34' Grzegorz Lech
45' Łukasz Jegliński
55' Krzysztof Szewczyk
Bramki Łukasz Wróbel (k) 5'
ż Patryk Kun
ż Łukasz Jegliński
kartki Mateusz Klichowicz ż
Łukasz Wróbel ż
Mario Cieślik ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech (90, 19. Rafał Śledź), 23. Patryk Kun (88, 9. Łukasz Suchocki) - 10. Krzysztof Szewczyk (82, 97. Wiktor Biedrzycki).
Bytovia Bytów: 87. Gerard Bieszczad - 3. Łukasz Wróbel, 26. Martin Cseh, 5. Krzysztof Bąk (64, 6. Michał Rzuchowski) - 8. Sebastian Kamiński, 16. Robert Mandrysz, 21. Mario Cieślik, 7. Omar Monterde (79, 10. Jakub Bąk), 28. Kamil Wacławczyk, 14. Mateusz Klichowicz - 11. Janusz Surdykowski (78, 24. Michał Efir).
Szczegóły sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
widzów: 1640.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 16:17:41

95' Koniec meczu.
93' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Rafał Śledź 1
93' Rzut wolny dla gości z 30. metrów, dośrodkowanie w pole karne Stomilu. Piłka wpadała w bramkę Skiby, ale po gwizdku sędziego. Spalony. 1538
91' Cztery minuty do końca.
91' Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, nie udało się zamknąć akcji. 1
89' Żółtą kartką ukarany Mario Cieślik 1538
88' Boisko opuszcza Patryk Kun, w jego miejsce Łukasz Suchocki 1
82' Boisko opuszcza Krzysztof Szewczyk, w jego miejsce Wiktor Biedrzycki 1
81' Faul przed polem karnym, szansa gości na dośrodkowanie z rzutu wolnego. 1538
79' Boisko opuszcza Omar Monterde, w jego miejsce Jakub Bąk 1538
78' Rzut rożny dla drużyny 1538
78' Zmiana w drużynie gości, Janusz Surdykowski opuszcza boisko, w jego miejsce Michał Efir 1538
76' Kun główką, wybija Bieszczad na rzut rożny. 1
73' Ależ uderzenie Jeglińskiego z pierwszej piłki z dystansu. Minimalnie obok słupka. 1
73' Żółtą kartką ukarany Łukasz Wróbel 1538
71' Rzut wolny w okolicy narożnika pola karnego Skiby. 1538
66' Piąstkuje Bieszczad, jeszcze Lech z daleka, ale słabo... 1
66' Rzut rożny dla Stomilu 1
64' Boisko opuszcza Krzysztof Bąk, w jego miejsce Michał Rzuchowski
62' Przelobowany Skiba z ostrego kąta, asekurowana bramka jednak przez obrońców. 1538
57' Rzut rożny dla drużyny gości 1538
56' Trzy! Ziemann wpadł w pole karne, wyłożył na 11 metr Lechowi, ten trafił w słupek, ale był tam jeszcze Krzysztof Szewczyk, który skierował piłkę do bramki. 1
53' Kun z dystansu, ponad bramką. 1
50' Rzut rożny dla Stomilu 1
49' Marcel Ziemann pod poprzeczkę, wybija Bieszczad na rzut rożny. 1
49' Rzut rożny dla Stomilu 1
47' Rzut rożny dla Stomilu, duże zamieszanie w polu karnym. Niewiele tam brakowało, ale wybijają ostatecznie obrońcy. 1
47' ...bezpośrednio na bramkę, na róg wybija Gerard Bieszczad 1
46' Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony pola karnego, Patryk Kun... 1
45' 2:1! Łukasz Jegliński do szatni! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Lech do Nishiego, ten dorzuca, a Łukasz Jegliński głową wyprowadza Stomil na prowadzenie. 1
44' Nishi "kanałem" w pole karne, zgranie Ratajczaka do Szewczyka, ten mija się z piłką. 1
43' Skiba górą w pojedynku sam na sam z Klichowiczem! 1538
42' Z dystansu Nishi, ale po raz kolejny nie trafia z bramkę. 1
41' Strzał z dystansu Jeglińskiego, łapie bramkarz gości. 1
38' Żółtą kartką ukarany Łukasz Jegliński, który musiał ratować się faulem po głupiej stracie Ratajczaka. 1
35' Żółtą kartką ukarany Patryk Kun 1
35' Dośrodkowanie Kuna w pole karne, tam minimalnie z piłką minął się Szewczyk. 1
35' Grzegorz Lech wpadł w pole karne, jego uderzenie wybił Bieszczad, próował dobić Nishi, pojawił się jeszcze tam Szewczyk, ale ostatecznie Lech ponownie trafił, tym razem już do bramki. 1
32' GOOOOL! Lech, Nishi, Lech! Grzegorz Lech kończy! 1
30' Akcja Bytovii, zablokowany strzał Klichowicza. 1538
29' Nishi precyzyjnie, ale ponad bramką. 1
29' Rzut wolny dla Stomilu na 17. metrze, okazja do strzału. 1
28' Dośrodkowanie do nikogo, nic z tego dośtodkowania nie będzie. 1
27' Rzut rożny dla Stomilu 1
24' Momcne uderzenie Nishiego, mocno też niecelne. 1
23' Żółtą kartką ukarany Mateusz Klichowicz 1538
23' Ratajczak z bliska trafia w bramkarza! To powinna być bramka! 1
22' Rzut rożny dla Stomilu 1
21' Płaski strzał Ziemanna z narożnika pola karnego, bez problemów Gerard Bieszczad 1
20' ...wybity przez obrońców. 1
19' Rzut rożny dla Stomilu 1
16' Stomil rozpoczął w składzie: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 87. Arkadiusz Czarnecki, 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun - 10. Krzysztof Szewczyk 1
15' Kun z prawej strony, dośrodkowanie do zamykającego akcję Szewczyka, ten z trudnej pozycji ponad bramką. 1
14' Rzut rożny dla gości, niskie dośrodkowanie zostało wybite. Akcja Stomilu... 1538
12' Patryk Kun bezpośrednim strzałem na bramkę próbował zaskoczyć bramkarza, ale uderzenie mija słupek bramki o dobre kilka metrów. 1
5' Faul na 30, metrze przed bramką gości, rzut wolny dla Stomilu. 1
5' Łukasz Wróbel otwiera wynik spotkania bramką z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym. 1538
1' Rozpoczynamy spotkanie w Olsztynie
Zaczynamy spóźnioną relację, nie mamy jednak dobrych wieści na początek, od 5. minuty Stomil przegrywa na własnym stadionie z Bytovią Bytów.