Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

I liga - 2015/2016 Koniec Olsztyn
Stomil Olsztyn 2:1 Chrobry Głogów
1:1
24' (k) Irakli Meschia
78' (k) Grzegorz Lech
Bramki Damian Byrtek 18'
ż Irakli Meschia
cz 79' Grzegorz Lech
kartki Michał Ilków-Gołąb ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki (89, 12. Michał Trzeciakiewicz), 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia (72, 22. Tsubasa Nishi), 8. Piotr Głowacki (46, 7. Paweł Głowacki) - 88. Rafał Kujawa
Chrobry Głogów: 27. Karol Szymański - 21. Krzysztof Ziemniak (85, 26. Robert Pisarczuk), 20. Damian Byrtek, 93. Łukasz Bogusławski, 22. Adam Samiec - 16. Michał Ilków-Gołąb, 25. Szymon Drewniak, 10. Marcel Gąsior (87, 3. Michał Michalec), 2. Łukasz Szczepaniak, 23. Dominik Kościelniak - 17. Damian Sędziak (74, 9. Bartosz Machaj).
Szczegóły sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 2330.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 14:11:13

96' Koniec meczu. Zwycięstwo!
95' Stomil cofnięty, a goście próbują atakować, jednak poza dalekimi dośrodkowaniami nic nie są w stanie zrobić. 1599
94' Daleki strzał/dośrodkowanie łapie ponownie Skiba. 1599
93' Remisz wraca na boisko, a Piotr Skiba wyłapuje groźne dosrodkowanie.
92' Remisz potrzebuje pomocy medycznej, już poza boiskiem. Stomil w dzewięciu
92' Żółtą kartką ukarany Gołąb za kopnięcie Remisza. 1599
91' Pięć minut do końca spotkania.
89' Boisko opuszcza Suchocki, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz 1
84' Pewnie Skiba. 1
84' Rzut rożny dla gości 1599
83' Groźnie pod naszą bramką, strzał gości niecelny. 1599
80' Przez ostatnie minuty trwały przepychanki na murawie pomiędzy piłkarzami obu drużyn.
79' Czerwona kartka dla Grzegorza Lecha. 1
78' Grzegorz Lech! 2:1! 1
77' Faulowany w polu karnym Grzegorz Lech. 1
77' Rzut karny! 1
74' Boisko opuszcza Sędziak, w jego miejsce Bartosz Machaj 1599
72' Boisko opuszcza Meschia, w jego miejsce Tsubasa Nishi 1
71' Ratajczak wpada w pole karne, nie zdołał jednak dobrze dobrać. Szkoda. 1
69' Drewniak uderza bezpośrednio, bez problemów jednak Skiba. 1599
68' Faul w okolicach narożnika pola karnego Stomilu, będzie rzut wolny dla Chrobrego. 1
67' Suchocki uwolnił się w polu karnym, nie dograł celnie, strzał Szymonowicza z dystansu w rękach bramkarza gości.
65' Faul w ataku i zacznie Skiba. 1599
64' Rzut rożny dla gości 1599
64' Coraz ciekawsze akcje, w głównych rolach Meschia z Lecehm. Brakuje kropki nad "i". 1
63' Lech niecelnym strzałem zakończył akcję. 1
62' Sędziak szukał miejsca do strzału, zdołał uderzyć niecelnie. 1599
61' Lech, Meschia, Lech, uderzenie, obok bramki. 1
60' Bronimy się, kolejna szansa na kontrę lewą stroną nieudana.
60' Kolejny faul z prawej strony i będzie kolejny rzut wolny. 1
58' Mocny strzał Kujawy, ale też mocno niecelny.
58' Zatrzymany jednak Suchocki przez dwóch obrońców.
57' Piąstkuje Skiba i kontra Stomilu... 1
57' Rzut wolny z prawej strony dla gości, będzie wrzutka w pole karne. 1599
56' Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego Ratajczak, jednak nieco za nisko i z kontrą ruszyli goście. 1
52' Wybita piłka i szansa na kontrę... zaprzepaszczona. 1
51' Rzut rożny dla Chrobrego. 1599
46' Boisko opuszcza Piotr Głowacki, w jego miejsce Paweł Głowacki 1
45+3' Koniec pierwszej połowy.
45+2' Bucholc uwolnił się z prawej strony, zdołał dośrodkować i tylko tyle z tej akcji. 1
45+1' Dwie minuty do zakończenia tej części.
45' Akcja Chrobrego, zakończona strzałem który broni Skiba. 1599
40' Piotr Głowacki uderza celnie na bramkę, jednak Szymański nie miał problemów z obroną. 1
39' Faulowany Bucholc, będzie rzut wolny z okolic narożnika pola karnego. 1
39' Szybka kontra gości, Sędziak na szczęście niedokładnie zagrywa w polu karnym, piłka w rękach Skiby. 1599
36' Rzut rożny dla gości, piłkę strąca Gołąb, ta wysoko ponad bramką. 1599
36' Niedokładność w szeregach naszej drużyny, będzie rzut rożny. 1
34' Dobrze zapowiadała się akcja Stomilu, jednak zakończona jedynie niecelnym strzałem Szymonowicza z dystansu. 1
30' Rzut wolny z 40 metrów, tym razem płasko Meschia do Głowackiego, ten nie zdołał dośrodkować. 1
29' Najwyżej skacze Byrtek, ale uderzenie niedokładne i niecelne. 1599
28' Kolejny rzut rożny dla Chrobrego. 1599
27' Rzut wolny, Meschia z 40 metrów, ale nikt nie zdołał uderzyć piłki.
24' Irakli Meschia i GOOOOOOOOOOOL! 1
24' Pierwsza akcja ofensywna Stomilu i karny! 1
22' Tym razem najszybszy Skiba. 1
21' Rzut rożny dla gości 1599
18' Gol dla gości. Damian Byrtek wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego. 1599
17' Rzut rożny dla gości 1599
16' Nie możemy ciągle skonstruować akcji ofensywnej, skutecznie w obronie goście. 1
13' Rzut rożny dla gości, zbyt głębokie dośrodkowanie. 1599
12' Skiba niepewnie wybija pod nogi Gołębia, ten w doskonałe sytuacji, ale Skiba naprawia swój bład wybiciem na rzut rożny. 1599
11' Groźne dośrodkowanie w pole karne Stomilu, Sędziak bliski oddania strzału z bliskiej odległości. 1599
9' Dośrodkowanie Głowackiego przejęte przez obrońców.
9' Faulowany na 30. metrze Meschia, będize rzut wolny. 1
6' Michał Gołąb ciągle opatrywany na murawie. 1599
4' Żółtą kartką ukarany Meschia, niebezpieczny faul naszego zawodnika.
3' Rzut rożny dla gości. Próba strzału, od bramki zacznie Skiba. 1599
2' Meschia na rzut rożny. 1
Gramy! Rozpoczyna Stomil. 1
Na ławce Stomilu Dawid Mieczkowski, Tomasz Wełna, Paweł Głowacki, Tsubasa Nishi, Michał Trzeciakiewicz, Karol Żwir i Tomasz Chałas 1
Jupitery świecą pełną mocą, ale świeci też słońce, rozpogodziło się przed meczem, obecnie blisko 20 stopni.
Chrobry Głogów: 27. Karol Szymański - 21. Krzysztof Ziemniak, 20. Damian Byrtek, 93. Łukasz Bogusławski, 22. Adam Samiec - 16. Michał Ilków-Gołąb, 10. Marcel Gąsior, 25. Szymon Drewniak, 23. Dominik Kościelniak - 17. Damian Sędziak, 2. Łukasz Szczepaniak 1599
Rozpoczniemy w takim zestawieniu: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 8. Piotr Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia, 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz - 88. Rafał Kujawa 1
Piłkarze Stomilu udali się już do szatni. 1
Na stanowisku komentatorskim obok Bogusław Kaczmarek, który będzie współkomentował z Bożydarem Iwanowem mecz transmitowany w Polsat Sport.
Witamy ze stadionu Stomilu, jesteśmy na miejscu, zaczynamy relację.