Relacja z meczu Stomil Olsztyn - GKS Katowice

I liga - 2015/2016 Koniec Olsztyn
Stomil Olsztyn 0:0 GKS Katowice
0:0
ż Piotr Klepczarek kartki Marcin Flis ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 8. Piotr Głowacki (71, 22. Tsubasa Nishi), 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 12. Michał Trzeciakiewicz (86, 2. Rafał Śledź), 11. Karol Żwir (61, 6. Bartosz Bartkowski) - 88. Rafał Kujawa.
GKS Katowice: 96. Mateusz Kuchta - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 30. Wojciech Kochański, 3. Marcin Flis - 8. Maciej Bębenek (89, 77. Patryk Szymański), 23. Łukasz Pielorz, 28. Povilas Leimonas (81, 20. Sławomir Duda), 38. Bartosz Iwan (76, 11. Krzysztof Wołkowicz), 33. Adrian Frańczak - 7. Grzegorz Goncerz.
Szczegóły sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).
widzów: 2530.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:18:04

94' Koniec meczu.
93' Strzał Szymańskiego wprost w ręce Skiby. 89
89' Boisko opuszcza Maciej Bębenek, w jego miejsce Patryk Szymański 89
86' Boisko opuszcza Michał Trzeciakiewicz, w jego miejsce Rafał Śledź 1
85' ...wybija Trzeciakiewicz 1
85' Rzut rożny dla drużyny GKS 89
84' Rzut rożny dla gości, wybija Bucholc 89
83' Groźny strzał Goncerza, Skiba musi wybijać na rzut rożny. 89
83' Do wejścia przygotowany Rafał Śledź 1
81' Boisko opuszcza Povilas Leimonas, w jego miejsce Sławomi Duda 89
79' I po raz dziewiąty górą obrońcy gości. 89
78' Rzut rożny dla Stomilu 1
77' Boisko opuszcza Bartosz Iwan, w jego miejsce Krzysztof Wołkowicz 89
75' ...wyżsi obrońcy gości. 89
74' Zablokowany strzał Lecha, będzie rzut rożny. 1
74' ...wybija Mateusz Kuchta 89
72' Rzut rożny dla Stomilu po zablokowanym dośrodkowaniu Bartkowskiego 1
72' Boisko opuszcza Piotr Głowacki, w jego miejsce Tsubasa Nishi
71' Rzut wolny na 25 metrze z lewej strony, głębokie dośrodkowanie, ale wybijamy. 89
70' Było groźnie, Skiba odbił strzał przed siebie na 5 metr, niewiele tam brakowało, aby dobić!
68' Rzut rożny dla gości 89
66' Bardzo dobre dośrodkowanie Bartkowskiego na głowę Kujawy, ten mocnym uderzeniem trafia obok bramki. 1
65' Groźnie, ale wybijamy. 89
64' Rzut rożny dla GKS 89
61' Boisko opuszcza Karol Żwir, w jego miejsce Bartosz Bartkowski
61' ...Goncerz niecelnie. 89
60' Rzut rożny dla gości 89
60' Dobre dośrodkowanie, niewiele zabrakło, żeby strącić piłkę w kierunku bramki. 1
59' Rzut rożny dla Stomilu 1
59' Karol Żwir opatrywany poza boiskiem. 1
57' Żółtą kartką ukarany Marcin Flis 89
54' Trzeciakiewicz z prawej strony boiska uderzył na bramkę wychodzącego Kuchty, jednak niecelnie. 1
52' Bezpośredni strzał na bramkę, wysoko nad poprzeczką. 89
51' Rzut wolny dla GKS z 25 metrów. 89
50' Goście w ataku pozycyjnym, nie są w stanie przedostać się pod pole karne Stomilu. 89
46' Gramy! 1
45' Żwir przed polem karnym dostał mocne podanie od Głowackiego, ale przestrzelił.
42' Rzut wolny dla Stomilu, próba dośrodkowania, ale zbyt nisko szła piłka, z łatwością została wybita. 1
40' Dużo spalonych po stronie gości w dzisiejszym meczu, teraz kolejny. 89
37' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowanie wybite na aut. 1
35' Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale główka mocno niecelna. 89
34' Żółtą kartką ukarany Piotr Klepczarek za nieprzepisowe zatrzymanie kontry gości 1
31' Błąd naszych obrońców i groźna akcja gości, zawodnik Gieksy przestrzelił jednak z dogodnego miejsca. 89
24' Groźna akcja gości po przejęciu, ale podanie w pole karne przecina Piotr Skiba 89
21' Teraz zamieszanie po rzucie rożnym, ale wybijają ostatecznie obrońcy. 1
20' Piłka strącona na 11 metr, dopadł do niej Rafał Remisz, ale jego strzał zablokowany. Tylko rożny. 1
20' Zahaczony Ratajczak, będzie rzut wolny z lewej strony pola karnego. 1
18' Maciej Bębenek minął obrońców i dośrodkował do... nikogo. 89
16' Piotr Głowacki uderza z dystansu, ale minimalnie niecelnie. 1
13' Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale wybijają obrońcy, Ratajczak sprzed pola karnego uderza w trybuny. 1
12' Rzut rożny dla Stomilu 1
11' Rzut rożny dla Stomilu, wybicie i głębokie dośrodkowanie kończy akcję. Zacznie od bramki Mateusz Kuchta 1
11' Dobra akcja Stomilu dwoma skrzydłami, ale zbyt późne podanie Trzeciekiewicza w pole karne i tylko rzut rożny. 1
7' Rzut rożny dla Stomilu, ale górą obrońcy gości. 1
6' Dośrodkowanie Trzeciakiewicza, piłka wybita na rzut rożny. 1
5' Na sektorze biało-niebieskim powiewają flagi, goście prezentują efektowną sektorówkę.
4' Głośny doping z obu stron murawy, a na boisku na razie badanie się nawzajem obu drużyn.
Gramy! 89
Piłkarze już na boisku, za chwilę zaczynamy.
Stomil rozpoczyna z kolei mały maraton, w ciągu najbliższych 6 dni rozegra trzy mecze, w najbliższy wtorek na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec, a w piątek u siebie z Arką Gdynia. 1
Na trybunie gości w komplecie kibice z Katowic, którzy oflagowali w pełni dostępny sektor. 89
GKS Katowice: 96. Mateusz Kuchta - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 3. Marcin Flis, 33. Adrian Frańczak - 8. Maciej Bębenek, 23. Łukasz Pielorz, 28. Povilas Leimonas, 30. Wojciech Kochański, 38. Bartosz Iwan - 7. Grzegorz Goncerz 89
Stomil rozpocznie w składzie: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 4. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 7. Paweł Głowacki, 8. Piotr Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 12. Michał Trzeciakiewicz - 11. Karol Żwir, 88. Rafał Kujawa 1
Piękna pogoda dzisiaj w Olsztynie, na stadionie idealne warunki do grania.