Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Hapoel Katamon Jerozolima

Sparingi 2017/2018 Koniec Gniewino (Stadion Gminny)
Stomil Olsztyn 2:1 Hapoel Katamon Jerozolima
2:1
3' Wołodymyr Tanczyk
17' Tomasz Zając
Bramki Ran Itzhak (k) 30'
ż Janusz Bucholc
ż Karol Żwir
ż Wiktor Biedrzycki
Bramki Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (60 Michał Leszczyński) - Janusz Bucholc (70 Marcel Ziemann), Paweł Baranowski (70 Ernest Dzięcioł), Jakub Mosakowski (46 Igor Biedrzycki), Marcel Ziemann (46 Wojciech Dziemidowicz) - Tomasz Zając (70 Piotr Głowacki), Wiktor Biedrzycki (70 Paweł Głowacki), Daniel Mikołajewski (40 Adrian Karankiewicz, 70 Marcin Stromecki), Filip Hlúpik (46 Grzegorz Lech), Wołodymyr Tanczyk (46 Karol Żwir, 80 Artur Siemaszko) - Artur Siemaszko (40 Paweł Abbott, 70 Tomasz Zahorski).
Hapoel Katamon Jerozolima:

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 20:11:15

90' Koniec meczu.
70' "Żółtko" dla Wiktora Biedrzyckiego. Na boisku zrobiło się ostro, prawie doszło do wymiany uprzejmości przez piłkarzy obu drużyn. 1
60' Michał Leszczyński wszedł za Skibę. 1
52' Żółtą kartką ukarany Karol Żwir. 1
46' Druga połowa rozpoczęta.
46' Od początku drugiej połowy na boisku pojawią się Igor Biedrzycki, Wojciech Dziemidowicz, Grzegorz Lech oraz Karol Żwir. Schodzą Mosakowski, Ziemann, Hlúpik i Tanczyk. 1
45' Koniec pierwszej połowy. Stomil prowadzi 2:1.
40' Żółtą kartką ukarany Bucholc. 1
40' Na boisku pojawiają się Abbott i Karankiewicz, zeszli Mikołajewski i Siemaszko. 1
30' GOOOLLL - Ran Itzhak zdobywa gola z rzutu karnego, który został podyktowany za zagranie ręką w polu karnym przez Ziemanna. 2:1. 1794
25' Goście dwukrotnie zagrozili olsztyńskiej bramce, ale dwa razy strzały z bliskiej odległości broni Skiba.
17' GOOOOLLL - TOMASZ ZAJĄC. Pokonał bramkarza rywali strzałem z rzutu wolnego zza pola karnego. 1
3' GOOOOLLL - Wołodymyr Tanczyk! 1
1' 17:39 - ruszyli do boju. W miarę możliwości będziemy informowali o wyniku.
W naszym zespole testowany będzie Filip Hlúpik z bułgarskiego Czerno More Warna, tego lata sprawdzany był przez Wigry Suwałki i Radomiaka Radom.
Sparing rozpocznie się z 30-minutowym opóźnieniem.