Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Legia II Warszawa

Sparing - 2015/2016 Koniec Ciechanów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Stomil Olsztyn 1:3 Legia II Warszawa
0:1
60' Rafał Kujawa Bramki Konrad Michalak 14'
Eryk Więdłocha 59'
Eryk Więdłocha 90'
Bramki Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Michał Leszczyński) - Janusz Bucholc (70 Maksymilian Brzosko), Grzegorz Lech, Tomasz Wełna, Jarosław Ratajczak - Łukasz Suchocki (60 Piotr Głowacki), Paweł Głowacki (80 Sebastian Szypulski), Łukasz Jegliński, Tsubasa Nishi (60 Paweł Łukasik), Karol Żwir (70 Piotr Wypniewski) - Rafał Kujawa (80 Piotr Karłowicz).
Legia II Warszawa: Radosław Majecki (46 Dominik Kąkolewski) - Jakub Szrek, Michał Kopczyński, Arkadiusz Najemski, Tomasz Brzyski (75 Mateusz Hołownia) - Konrad Michalak (46 Tomasz Nawotka), Adrian Małachowski (46 Sebastian Szymański), Bartłomiej Urbański (70 Adrian Małachowski), Miłosz Szczepański (46 Michał Trąbka), Mateusz Hołownia (46 Eryk Rakowski) - Jarosław Niezgoda (46 Eryk Więdłocha).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 16:19:52

90' Koniec meczu.
90' GOOOOLLL - 1:3. Po kontrze Stomil dobija Eryk Więdłocha. 511
90' Łukasik uderzał z wolnego z 23. metrów przy słupku, ale bramkarz na rzut rożny.
80' Na boisku Karłowicz i Szypulski, zeszli Kujawa i Paweł Głowacki.
78' Coraz mniej czasu do końca spotkania. Wynik nie ulega zmianie.
70' Zeszli Bucholc i Żwir, a weszli Brzosko i Wypniewski.
69' Piotr Głowacki podał do Łukasika, jednak dobrze zachowali się obrońcy Legii, którzy w ostatniej chwili wybili mu piłkę spod nóg.
60' GOOOOOOOOOOOOLLLLL - RAFAŁ KUJAWA. Podrażniony nieudolnością swoją i całej drużyny w drugiej połowie Kujawa przedryblował kilku rywali, wpadł w pole karne i z ostrego kąta umieścił piłkę w bramce. 1
59' GOOL - 0:2. Szymański przedryblował kilku zawodników Stomilu, zagrał do Eryka Więdłochy, a ten mając przed sobą pustą bramkę, zdobył drugiego gola dla Legii. 511
55' Dobra interwencja Leszczyńskiego. Stomil od kilku minut nie może opuścić własnej połowy boiska, zdecydowana przewaga warszawian.
53' W Stomilu intensywnie rozgrzewają się Piotr Głowacki i Paweł Łukasik. Niebawem wejdą na boisko.
52' Szybka kontra warszawian i piłka po strzale jednego z legionistów trafia w słupek. Ufff. Nadal 0:1.
50' Zagranie do wychodzące na wolne pole Suchockiego. Chorągiewka sędziego jednak w górze - spalony.
46' W Stomilu doszło do jednej zmiany. Za Skibę na boisku Leszczyński.
46' Początek drugiej połowy.
45' Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1 po bramce Michalaka z 14. minuty.
43' "Biało-niebiescy" walczą, próbują... na razie nie wychodzi.
42' Suchocki wywalczył piłkę w środku pola, rozegrał ją z Kujawą, po czym oddał strzał zza pola karnego, futbolówka poleciała jednak nad bramką.
38' Na 18. metrze faulowany Suchocki. Do piłki podszedł Paweł Głowacki, uderzył na bramkę, jednak obok lewego słupka.
35' Teraz bardzo dobra interwencja Skiby po strzale głową Niezgody. Ciekawe spotkanie w Ciechanowie.
32' Kombinacyjna gra Bucholca z Nishim, ten pierwszy zagrywa w pole karne, do piłki dochodzi Żwir, ale uderza prosto w Majeckiego.
29' Suchocki dobrze dośrodkował futbolówkę w pole karne, piłka trafiła pod nogi Kujawy, jednak napastnik "biało-niebieskich" został zablokowany.
29' Kombinacyjna akcja Nishiego, Suchockiego i Kujawy, niestety przekombinowali i warszawianie przejęli piłkę.
28' Kujawa na minimalnym spalonym, nadal przegrywamy 0:1.
14' GOOLLL - Konrad Michalak. Kontra Legii, Urbański podaje piłkę do niepilnowanego Michalaka, który nie ma problemów z pokonaniem Skiby. 511
12' Teraz uderzał Jegliński, jednak został zablokowany na 18. metrze. Nadal bez bramek.
11' Strzelał głową Kujawa po dośrodkowaniu od Nishiego, niestety ponad bramką.
8' Legioniści mieli już dwa rzuty rożne, ale nic z nich nie wynikło. W barwach rezerw Legii grają m.in. Tomasz Brzyski, Michał Kopczyński, Radosław Majecki i Jarosław Niezgoda, wszyscy są w szerokiej kadrze pierwszej drużyny.
1' Gramy!
Dzisiaj z konieczności na środku obrony Grzegorz Lech. Kontuzjowani są Rafał Remisz i Rafał Śledź. Michałowi Trzeciakiewiczowi urodziło się dziecko i też nie zagra w tym spotkaniu. Gratulujemy.