Relacja z meczu Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork

I liga - 2015/2016 Koniec Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:0 MKS Kluczbork
1:0
44' (k) Rafał Kujawa Bramki
ż Arkadiusz Czarnecki kartki Bartosz Brodziński ż
Michał Kojder ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 28. Tomasz Chałas (67, 22. Tsubasa Nishi), 11. Karol Żwir (90, 12. Michał Trzeciakiewicz) - 88. Rafał Kujawa.
MKS Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 26. Bartosz Brodziński, 3. Paweł Gierak, 7. Łukasz Uszalewski - 5. Rafał Niziołek, 25. Piotr Kasperkiewicz, 13. Marcin Nowacki (71, 10. Tomasz Swędrowski), 19. Maciej Kowalczyk, 20. Kamil Nitkiewicz (46, 21. Robert Brzęczek) - 23. Michał Kojder (72, 77. Sebastian Deja).
Szczegóły sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin).
widzów: 2038.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 20:41:00

93' Koniec meczu.
93' Szymonowicz! Przebiegł pół boiska, minął obrońcę i uderzył w sytuacji sam na sam... w bramkarza! 1
91' Doliczone dwie minuty.
90' Boisko opuszcza Karol Żwir, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz 1
90' Rzut rożny dla Stomilu, piłka przelatuje na drugą stronę pola karneog. 1
89' Suchocki z Kujawą w rozegraniu w... polu bramkowym. Nie udało się oddać strzału. 1
88' Dwa rzuty rożne gości, na szczęście tym razem bez strzału na bramkę. 337
86' Piotrek Skoba broni strzał Brzęczka z kilku metrów. Najniższy na boisku zdołał mocno i celnie uderzyć głową na bramkę. 1
86' Dużo niedokładności w naszej grze. Do ostatnich minut będziemy drżeć o wynik. 1
81' Rzut rożny dla Kluczborka. Wybijamy, ale na chwilę. Groźne prostopadłe dośrodkowanie, ale na szczęście nie udaje się sięgnąć piłki. 337
80' Strzał z dystansu, Skiba nie ryzykuje, wybija na rożny. 337
76' ...wrócił na szczęście już na plac gry. 1
75' A Suchocki ciągle opatrywany poza boiskiem. 1
75' Atomowy strzał Żwira z dystansu, minimalnie obok słupka. 1
74' Tymczasem rzut wolny dla nas. 1
74' Suchocki upadł poza boiskiem, nie podnosi się z murawy. 1
72' Kujawa ruszył sam z akcją, uderzenie spzed pola karnego broni Pogorzelec. 1
72' Boisko opuszcza Michał Kojder, w jego miejsce Sebastian Deja 337
71' Boisko opuszcza Marcin Nowacki, w jego miejsce Tomasz Swędrowski 337
71' Żółtą kartką ukarany Michał Kojder
71' Suchocki do Kujawy, ten zdołał tylko kolaenm uderzyć piłkę. 1
67' Boisko opuszcza Tomasz Chałas, w jego miejsce Tsubasa Nishi. 1
67' Drużyna MKS coraz częściej pod naszą bramką, rodzi to szanse do szybkiego kontrataku, ale prowokuje też niepotrzebne groźne sytuacje. 337
66' Suchocki dostał podanie zza pleców, jednak nie zdołał uderzyć na bramkę. 1
65' Kujawa minął trzech obrońców, jednak w ostatnim podaniu zabrakło dokładności. 1
63' Rzut wolny z lewej strony dla Stomilu, szansa na dośrodkowanie. Lech niecelnie główką. 1
62' Rzut wolny z 40 metrów, dośrodkowanie, Maciej Kowalczyk głową niecelnie. 337
60' Ratajczak do Chałasa, ten w trudnej sytuacji nie jest w stanie zaskoczyć bramkarza. 1
58' Rzut rożny dla drużyny gości, wybija Lech. 337
57' Piłka nad murem, skozłowała i z trudem Skiba wybija na róg. 1
57' Rzut wolny z 25 metrów dla gości. 337
56' Żółtą kartką ukarany Arkadiusz Czarnecki 1
52' Dobre dośrodkowanie, tam w polu karnym przewraca się Wełna, ma duże pretensje do sędziego, że nie odgwizdał faulu. 1
51' Bartosz Brodziński ukarany żółtą kartką. 337
51' Faulowany Suchocki, rzut wolny z okolic narożnika pola karnego. 1
49' Strata przed naszą bramką i interweniować musiał Skiba, w dobrej sytuacji był Michał Kojder. 337
48' Dobre dośrodkowanie, Wełna z bliska w bramkarza... 1
47' Rzut rożny dla Stomilu 1
46' Gramy! 1
46' Boisko opuszcza Kamil Nitkiewicz, w jego miejsce Robert Brzęczek 337
45+1' Koniec pierwszej połowy.
44' Rafał Kujawa! Jeden zero! 1
44' Chałas na sam z bramkarzem, minął Pogorzelca, ten ratował się faulem. 1
43' Rzut karny dla Stomilu! 1
39' Pięć główek i potężny strzał Kujawy z pierwszej piłki. Niestety minimalnie niecelny. 1
38' Kujawa wywalczył rzut rożny. 1
37' Płaski strzał Żwira, ale za słaby żeby zaskoczyć bramkarza. 1
34' Strzał Kujawy leciał w okienko bramki Kluczborka, zdołał w ostatniej chwili strącić piłkę bramkarz, ale rzutu rożnego nie będzie - sędzia wskazuje na linię bramkowa. 1
33' Suchocki próbował zaskoczyć bramkarza, ten z trudem wybija piłkę przed siebie. 1
29' Składało się tam do strzału kilku naszych zawodników, piłka ostatecznie wybita. 1
28' Rzut rożny dla Stomilu. 1
27' ...zablokowany strzał. Ruszamy z kontrą. 1
26' Na 35. metrze faulowany Piotr Kasperkiewicz, będzie rzut wolny dla gości. 337
25' Przewaga gości to już historia, teraz Stomil coraz częściej w ataku. 1
24' Chałas próbował strącić piętą płaskie dośrodkowanie, nie udało się. 1
23' Żwir przejął piękne dośrodkowanie w polu karnym , nie zdołał jednak uderzyć, a wycofana piłka trafiła pod nogi obrońcy. 1
22' Długi rajd Ratajczaka zatrzymany przed bramką, piłka w rękach Pogorzelca. 1
21' Chałas mocno i płasko w pole karne, piłka minęła jednak wszystkich. 1
19' Rozkręciło nam się tempo tego spotkania, piłka co chwilę pod jednym lub drugim polem karnym.
19' Bucholc płasko w pole karne, przejmują obrońcy. 1
17' Kolejny strzał gości zza pola karnego, dobre uderzenie, ale piłka przelatuje ponad poprzeczką. 337
15' Strzał Żwira z narożnika pola karnego, broni Pogorzelec. 1
13' Rzut rożny dla Kluczborka, krótko rozegrany, bez zagrożenia. 337
13' Prostopadłe dośrodkowanie, Skiba nie zdołał dobrze wybić piłki, dobrze że nie było na dobrej pozycji piłkarza gości, bo przez chwilę bramka była pusta. 337
11' Sędzia zatrzymał dobrze zapowiadającą się akcję Stomilu po przejęciu w środku pola. 1
10' Zarysowała się przewaga gości w posiadaniu piłki, Stomil na razie spokojnie.
9' Strzał z dystansu Kowalczyka, piłka w rękach Skiby. 337
5' Dalekie dośrodkowanie i pierwszy strzał w meczu, Maciej Kowalczyk wysoko ponad bramką. 337
3' Na sektorze gości czteroosobowa grupka kibiców z Kluczborka. 337
Gramy! 337
W pierwszym składzie Stomilu zabrakło z powodu kontuzji mięśnia Iraklego Meschii. Nie ma także Piotra Głowackiego, w ich miejscu widzimy dzisiaj Tomasza Chałasa i Karola Żwira. 1
Piłkarze już na boisku, za chwilę zaczynamy.
MKS Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 3. Paweł Gierak, 5. Rafał Niziołek, 7. Łukasz Uszalewski, 11. Adam Orłowicz - 13. Marcin Nowacki, 19. Maciej Kowalczyk, 20. Kamil Nitkiewicz, 23. Michał Kojder, 25. Piotr Kasperkiewicz m - 26. Bartosz Brodziński. 337
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 28. Tomasz Chałas, 11. Karol Żwir - 88. Rafał Kujawa. 1
Witamy ze stadionu Stomilu w chłodny, zaduszny wieczór. Piłkarze na rozgrzewce, za chwilę podamy składy.