Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Odra Opole

30' Artur Siemaszko
77' Artur Siemaszko
ż Wiktor Biedrzycki kartki Martin Baran ż
Tomasz Wepa ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 38. Milen Gamakow, 3. Marcel Ziemann - 10. Piotr Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 97. Wiktor Biedrzycki, 6. Dani Ramírez (90, 44. Adrian Karankiewicz), 29. Tomasz Zając (75, 20. Wojciech Dziemidowicz) - 9. Artur Siemaszko (80, 22. Tomasz Zahorski).
Odra Opole: 1. Tobiasz Weinzettel - 8. Rafał Brusiło, 37. Martin Baran, 3. Václav Cverna, 18. Łukasz Winiarczyk - 7. Robert Trznadel (58, 88. Marcin Wodecki), 23. Mateusz Peroński, 6. Tomasz Wepa, 86. Gabriel Nowak (74, 99. Marek Gancarczyk), 16. Bartłomiej Maćczak (46, 30. Filip Żagiel) - 20. Szymon Skrzypczak.
Szczegóły sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 1815.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 18:56:27

93' Koniec meczu.
92' Boisko opuszcza Dani Ramírez, w jego miejsce Adrian Karankiewicz. Ramírez żegnany brawami i okrzykami licznego fanklubu hiszpańskich kibiców. 1
91' Dwie minuty do końca.
88' Rzut wolny dla Stomilu, lewa strona, 35. metr. Kombinacyjnie rozegranie, Dziemidowicz nie dał rady jednak czysto uderzyć na bramkę. 1
86' Stomil teraz spokojnie rozgrywa na... 6. metrze przed bramką gości. Nie udało się niestety uderzyć. 1
84' Rzut wolny z dalszej odległości dla gości, będzie dośrodkowanie. Od bramki zacznie Skiba. 87
80' Boisko opuszcza Artur Siemaszko, w jego miejsce Tomasz Zahorski 1
77' SIEMASZKO I 2:0! Doskonałe podanie na wyjście od Biedrzyckiego i Artur Siemaszko znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, co bezlitośnie wykorzystał. 1
75' Boisko opuszcza Tomasz Zając, w jego miejsce Wojciech Dziemidowicz 1
75' Teraz Martin Baran bliski zdobycia szczupakiem bramki samobójczej, broni Tobiasz Weinzettel 1
74' Boisko opuszcza Gabriel Nowak, w jego miejsce Marek Gancarczyk 87
72' Dobra kontra Stomilu zakończona wyłożeniem do Ramireza, ten z 8 metrów nie trafia w bramkę. 1
69' Rzut wolny dla gości z prawej strony, wybijamy. 87
66' W odpowiedzi strzał z 16 metrów na bramkę Skiby, ponownie ponad poprzeczką. 87
66' Siemaszko przyjął piłkę w polu karnym, złożył się do strzału i przewrócił się w starciu z obrońcami. Faulu jednak według sędziego nie było. 1
61' Kolejny strzał sprzed pola karnego Stomilu, kolejny mija wysoko bramkę Skiby. 87
58' Żółtą kartką ukarany Tomasz Wepa 87
58' Boisko opuszcza Robert Trznadel, w jego miejsce Marcin Wodecki 87
55' Faul po dośrodkowaniu i z akcją ruszają goście. 1
54' Ramirez przeszedł pięciu (?) piłkarzy, ostatecznie zatrzymany faulem przez trzech zawodników Odry. Rzut wolny. 1
53' ...bezpośrednie uderzenie, piłka ponad bramką. 87
52' Rzut wolny dla gości, okolice 23. metra. Będzie okazja do strzału. 87
51' Pierwszy strzał w drugiej połowie, Siemaszko z 18 metrów na bramkę gości, niecelnie. 1
46' Wracamy do gry! 87
38' Rzut wolny, Zając prosto w mur. 1
37' Szybka kontra Stomilu, faulowany Zając tuż przed linią pola karnego. 1
34' Nieprzyjemny strzał z woleja na bramkę Stomilu, wybija Skiba... 87
32' Rzut rożny dla Stomilu 1
30' Artur Siemaszko! Przejęcie piłki przez Lecha, zagrał na prawo do Siemaszki, ten miał przed sobą tylko bramkarza Odry i płaskim strzałem umieścił piłkę tuż przy słupku. 1
28' Mocny strzał z 18 metrów, z trudem Skiba wybija na rożny. 87
25' Wrzutka z wolnego w pole karne Stomilu, bierna postawa obrońców po wybiciu, pozwalają uderzyć z 11 metra na bramkę Skiby, ten na szczęście na posterunku. 87
20' Płaski strzał z dystansu Maćczaka, minimalnie obok słupka. 87
16' Wrzutka Lecha na 6. metr, niestety, nie udało się zamknąć akcji. Coraz groźniej pod bramką gości. 1
15' Groźna akcja pod bramką Odry, próba strzału Głowackiego, potem wrzutka w pole karne Ramireza, tam nie zdołał niestety uderzyć Zając. 1
13' Dobra akcja Stomilu, na rozegraniu Ramirez, zagrał do Siemaszki, ten z ostrego kąta zdołał uderzyć, jednak piąstkuje Tobiasz Weinzettel 1
10' Dobry kontratak gości, nie radzą sobie w tym ustawieniu obronnym piłkarze Stomilu. W ostatniej chwili wybita piłka spod nogi napastnika gości. 87
7' Dośrodkowanie w pole karne, ponownie spalony. 87
6' Rzut wolny dla gości przed polem karnym. 87
5' Trudne warunki przy Piłsudskiego, nasiąknięta murawa wodą, piłka zatrzymuje się w nieoczekiwanych momentach.
5' Udało się uderzyć, jednak Skiba bez problemów łapie piłkę. 87
4' Rzut rożny dla Odry. 87
2' Piłka w siatce bramki Skiby, jednak na spalonym dwóch zawodników gości. 87
Gramy! 1
Odra Opole: 1. Tobiasz Weinzettel - 8. Rafał Brusiło, 37. Martin Baran, 3. Václav Cverna, 18. Łukasz Winiarczyk - 7. Robert Trznadel, 23. Mateusz Peroński, 6. Tomasz Wepa, 86. Gabriel Nowak, 16. Bartłomiej Maćczak - 20. Szymon Skrzypczak 87
Skład Stomilu na dzisiejsze spotkanie: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 3. Marcel Ziemann - 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 6. Dani Ramírez, 10. Piotr Głowacki, 22. Milen Gamakow, 29. Tomasz Zając - 9. Artur Siemaszko 1