ż Kamil Hempel
kartki Piotr Koman ż
Bartosz Flis ż
Dawid Kucharski ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 17. Tomasz Strzelec (46, 13. Dominik Kun), 31. Michał Glanowski (46, 77. Paweł Łukasik), 7. Paweł Głowacki, 55. Grzegorz Lech, 6. Paweł Kaczmarek - 11. Paweł Piceluk (62, 87. Szymon Kaźmierowski).
Okocimski KS Brzesko: 1. Dawid Mieczkowski - 4. Mateusz Wawryka, 32. Radosław Jacek, 20. Dawid Kucharski, 23. Mateusz Niechciał - 7. Bartosz Flis (68, 17. Iwan Łytwyniuk), 25. Piotr Koman, 11. Wojciech Wojcieszyński (77, 21. Daniel Chyła), 9. Tomasz Ogar (84, 99. Maciej Termanowski), 8. Piotr Darmochwał - 10. Paweł Smółka.
Szczegóły sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin).
widzów: 1000.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 21:43:06

90' Koniec meczu. Stomil KORTOWIADA Olsztyn - Okocimski KS Brzesko 0:4.
83' Termanowski wchodzi za Ogara.
82' Skiba zmiera brawa za kolejną dobrą obronę.
80' Kamil Hempel zobaczył żółtą kartkę.
76' Czwarta bramka dla gości. Bramkę strzelił Valentin Jeriomenko.
75' Kortowiada ejejajo, Kortowiada ejejojoejo - niesie się po całym stadionie!
71' Kryta przegina pałę. Rozumiemy wkurwienie, ale wyzywanie Grześka Lecha to lekka przesada.
70' Żółta kartka dla Lecha. Była to druga kartka i Lech musi opuścić boisko. Grzesiek udawał w polu karnym, choć z naszej perspektywy było widać faul.
68' Flis tak długo schodził z boiska, że sędzia postanowił go ukarać żółtą kartką.
68' Lytvynyuk zmienił Flisa.
61' Kaźmierowski zmienił Piceluka.
61' Kun strzela, ale Mieczkowski broni.
59' Kaźmierowski szykuje się do wejścia. Zapewne zmieni Piceluka. Chyba, że Kaczmarek zmieni ustawienie na 4-4-2...
54' Łukasik mocno strzela i Mieczkowski wybija na rożny.
53' Żółta kartka dla Kuna.
50' Skiba ratuje Stomil od utraty czwartej bramki.
46' Początek drugiej połowy.
46' Kun wchodzi za Strzelca, a Łukasik za Glanowski.
45' Koniec pierwszej połowy. Piłkarze Stomilu myślami chyba na Kortowiadzie. 0:3.
44' Niektórzy z krytej są tak wkur*****, że wychodzą ze stadionu. Sami byśmy poszli na piwo... żeby się uspokoić!
43' Dawid Kucharski bezpośrednio z rzutu wolnego pokonuje Skibę.
43' GOOOL! Trzecia bramka dla gości.
40' Lech się lekko zagotował i dostał żółtą kartkę.
38' Druga bramka dla gości...
31' Bramkę dla gości strzelił Piotr Darmochwał.
31' GOOOOOOL! Bramka dla gości.
30' Bucholc ukarany żółtą kartką.
30' Nie udolne wyprowadzenie ataku przez piłkarzy Stomilu. Za chwilę kolejna akcja naszych, ale obrońcy gości blokują Kaczmarka. Szybka kontra gości i znowu rzut wolny na wysokości 20 metra. Mecz nabrał rumieńców.
28' Na szczęście oby się tylko na strachu.
27' Rzut wolny dla gości na wysokości 20 metra.
25' Strzelec ładnie urwał się obrońcy, wrzutka w pole karne, ale najwyżej wyskakuje Mieczkowski.
21' Głowacki nożycami wyjaśnia sytuację w polu karnym.
18' Czysty wślizg Baranowskiego w olsztyńskim polu karnym. Uff.
17' Dwie groźne akcje gości. Trochę nas to martwi.
15' Remisz ratuje zespół od utraty bramki.
14' Nudne spotkanie w Olsztynie. Do tego jeszcze marna pogoda. Dobrze, że kibice dopingują na dwie trybuny.
6' Trybuna kryta na chwilę włącza się do dopingu.
5' Niemrawe pierwsze pięć minut meczu.
1' Początek meczu. TYLKO ZWYCIĘSTWO!
Piłkarze wychodzą na murawę. Stomil na "biało-niebiesko", a Okocimski na zielono.
Witamy ze stadionu Stomilu w Olsztynie. Za chwilę rozpoczniemy relację na żywo ;)

Przy korzystnych wynikach już w sobotę będziemy mogli świętować utrzymanie w I lidze. Najpierw Stomil Olsztyn musi pokonać u siebie Okocimskiego KS Brzesko, a następnie Warta Poznań musi przegrać z Sandecją Nowy Sącz.

Stomil jest coraz bliżej utrzymania w I lidze. Tylko całkowity kataklizm może sprawić, że spadniemy z tej ligi. Do utrzymania brakuje już nie wiele. Przy odrobinie szczęścia już w sobotę olsztyńscy kibice będą mogli otwierać szampany ze szczęścia.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka muszą jednak się przełamać na olsztyńskim stadionie i wygrać pierwszy raz w tej rundzie przy Al. Piłsudskiego 69A. Jeżeli już spełnimy ten warunek to będziemy z uwagą śledzić wynik meczu Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz. Potrzebne jest zwycięstwo gości.

Nie wiadomo czy w dzisiejszym spotkaniu zagra Łukasz Jegliński, który jest mocno poobijany po mecz z Wartą Poznań. Przez cały tydzień z drużyną nie trenował Łukasz Suchocki, który z powodu urazy nie zagrał całego spotkania z Legnicy.