Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg

2010/2011 - Druga Liga Olsztyn - Stadion Stomilu
Stomil Olsztyn 4:0 Olimpia Elbląg
3:0
19' Paweł Głowacki
30' Robert Tunkiewicz
45' Paweł Alancewicz
87' Paweł Łukasik
Mykoła Dremluk ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 7. Paweł Głowacki - 87. Jakub Kowalski, 16. Bartosz Szaraniec, 11. Robert Tunkiewicz, 20. Paweł Alancewicz (70, 27. Paweł Łukasik), 24. Michał Renusz (79, 13. Radosław Stefanowicz) - 9. Łukasz Suchocki (60, 22. Eduardo).
Olimpia Elbląg: 12. Dominik Sobański - 15. Paweł Żuraw, 4. Mykoła Dremluk, 2. Ireneusz Chrzanowski, 14. Dawit Czigladze - 19. Łukasz Pietroń (48, 8. Witalij Ledieniow), 17. Michał Pietroń, 7. Andrzej Matwijów, 21. Kamil Jackiewicz (46, 11. Anton Kołosow), 20. Krzysztof Bułka (66, 16. Krzysztof Hałgas) - 9. Mateusz Kołodziejski.
Szczegóły sędziował: Robert Hasselbusch (Warszawa).

Rewelacyjne spotkanie zagrali dzisiaj piłkarze OKS 1945 Olsztyn i niesieni dopingiem olsztyńskich kibiców, bez respektu dla dotychczasowego lidera II ligi, rozgromili elbląską Olimpię 4:0 (3:0)!

Zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera Olsztynianie wybili gościom już w pierwszej połowie, po której prowadzili już 3:0: najpierw perfekcyjnie rzut wolny wykorzystał w 19. minucie Paweł Głowacki, w 30. min. strzałem z dystansu wynik poprawił Robert Tunkiewicz, a gola do szatni po zamieszaniu w polu karnym zdobył bezkonkurencyjny w tej rundzie Paweł Alancewicz.

Druga połowa mogła przynieść kolejne bramki, ale przyniosła tylko jedną - trzy minuty przed końcem wynik meczu ustalił Paweł Łukasik. W imieniu kibiców, którzy licznie przybyli w dzisiejsze środowe popołudnie dziękujemy naszym piłkarzom za walkę w dziejszym spotkaniu, bo - biorąc pod uwagę bezpośrednie mecze - w województwie najlepsi jesteśmy my!