Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce

ż Bucholc
ż Biedrzycki
kartki Dybiec ż
Rybicki ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 6. Piotr Klepczarek, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir (90, 20. Bartosz Bartkowski), 93. Igor Biedrzycki, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech (80, 77. Paweł Łukasik), 22. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa (77, 12. Michał Trzeciakiewicz)
Pogoń Siedlce: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 26. Dawid Dzięgielewski (72, 24. Damian Świerblewski), 25. Rafał Augustyniak (74, 6. Marcin Paczkowski), 20. Bartosz Osoliński (62, 7. Daniel Dybiec), 10. Mariusz Rybicki, 11. Kamil Jonkisz - 19. Daniel Gołębiewski
Szczegóły Sędzia: Marcin Borski (Warszawa)

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 07:44:28

96' Koniec meczu.
94' Boisko opuszcza żegnany brawami Karol Żwir, w jego miejsce Bartosz Bartkowski 1
93' Dobra akcja Stomilu, Kujawa w dogodnej sytuacji, ale strzał wyglądał jak podanie do bramkarza... 1
91' 5 minut potrwa jeszcze to spotkanie 1
88' Paczkowski głową, piłka o centymetry mija bramkę Skiby. 1412
82' Rzut wolny dla Stomilu, mocny strzał z dystansu Łukasika, ale również mocno niecelny. 1
81' To powinna być trzecia bramka! Nishi do Głowackiego na 6. metr, ten wprost w bramkarza! 1
80' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Paweł Łukasik 1
78' Trzeciakiewicz z dystansu, ale ponad poprzeczką! 1
77' Rybicki przewraca się w polu karnym, zdaniem sędziego symulował, za co otrzymuje kartkę. 1412
77' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz. 1
76' Lech w polu karnym, miał przed sobą bramkarza, postanowił jednak odegrać do środka, ale niedokładnie. 1
74' Boisko opuszcza Rafał Augustyniak, w jego miejsce Marcin Paczkowski 1412
72' Boisko opuszcza Dawid Dzięgielewski, w jego miejsce Damian Świerblewski 1412
71' Szybka akcja Stomilu, jednak Kujawa niedokładnie zagrywa na 16. metrze do Żwira, nie zdążył do piłki także Lech. 1
69' Rzut rożny dla Pogoni 1412
67' Żółtą kartką ukarany Daniel Dybiec 1412
67' Dobra akcja Stomilu, jednak najpierw piłka odskoczyła Kujawie, potem nie zdążył do niej Żwir, ostatecznie rzut wolny na 30. metrze. 1
65' Bucholc wpadł w pole karne, ale wywalczył tylko rzut rożny. 1
63' Żółtą kartką ukarany Igor Biedrzycki 1
63' Boisko opuszcza Bartosz Osoliński, w jego miejsce Daniel Dybiec 1412
62' Fatalne wykonanie, od bramki zacznie Skiba. 1412
62' Wybija Bucholc, będzie powtórka. 1412
61' Rzut rożny dla Pogoni 1412
59' Rzut rożny dla gospodarzy, dośrokowanie niedokładne. 1
56' Karol Żwir minął trzech zawodników, wpadł w pole karne, uderzył mocno, ale ponad bramką. 1
54' Żółtą kartką ukarany Janusz Bucholc 1
51' Żwir przedzierał się w polu karnym, zatrzymał się na ostatnim obrońcy. 1
51' Rzut wolny dla Stomilu z dalszej odległości, ale zbyt głębokie dośrodkowanie. 1
48' Bartosz Osoliński z dystansu, wysoko ponad bramką. 1412
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Minuta do końca połowy.
40' Tsubasa Nishi dostał piłkę w polu karnym, znalazł się w sytuacji w której miał przed sobą tylko bramkarza Pogoni. Nie pozostało mu nic innego jak podwyższyć wynik! 1
39' Dwa zero! Nishi! 1
37' Strzał Kujawy z dystansu, piłka minęłą spojenie słupka i poprzeczki. 1
32' Kamil Jonkisz ubiegł obrońców, uderzył głową ponad bramką. 1412
31' Rzut rożny dla gości, niewiele brakowało aby zamknął akcję Daniel Chyła i wepchnął piłkę do bramki. 1412
30' Żwir przejmuje piłkę w polu karnym po wysokim dośrodkowaniu, ale nie zdołał uderzyć. 1
22' ...wyłapuje dośrodkowanie Skiba. 1
21' Rzut rożny dla gości 1412
21' Pojedynek Skiby z Gołębiewskim na 15 metrze, napastnik gości zdołał uderzyć na bramkę, ta zatrzymała się na górnej siatce pustej bramki. 1412
20' Nieprzyjemna wrzutka Lecha do Kujawy, z trudem łapie Misztal. 1
19' Dośrodkowanie gości z rzutu wolnego, ale kolejny raz zbyt głębokie. Piotr Skiba zajęty jedynie ich wyłapywaniem. 1412
14' Karol Żwir otrzymał piłkę tuż przed linią pola karnego, miał sporo miejsca, złożył się do strzału i uderzeniem tuż obok słupka pokonał Rafał Misztala, 1
12' GOOOOOOL! KAROL ŻWIR! 1
8' Przejęcie Lecha, ten przebiegł kilkanaście metrów, zagrał do Kujawy, ten z trudnej pozycji zdołał uderzyć w środek bramki. Piłka w rekach bramkarza. 1
6' Dalekie dośrodkowanie w pole karny, tam walka Żwira z Misztalem, górą jednak bramkarz gości. 1
3' Dwie próby akcji Stomilu na początku meczu, za kazdym razem zakończone niedokładnym długim podaniem. 1
Gramy! 1412
Na trybunie gości zasiedli już kibice z Siedlec, którzy przybyli do Olsztyna jednym autokarem. 1412
Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 10. Mariusz Rybicki, 20. Bartosz Osoliński, 25. Rafał Augustyniak, 26. Dawid Dzięgielewski, 11. Kamil Jonkisz - 19. Daniel Gołębiewski 1412
Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 93. Igor Biedrzycki, 20. Piotr Klepczarek, 4. Jarosław Ratajczak 3. Rafał Remisz, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 20. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa, 11. Karol Żwir 1
Witamy ze stadionu Stomilu, słoneczna pogoda i wysoka temperatura - w takich warunkach rozpocznie się mecz w Olsztynie.