Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Polonia Bytom

Stomil Olsztyn, czyli specjaliści od remisów z najgorszymi

Stomil Olsztyn 0:0 Polonia Bytom
0:0
ż Paweł Głowacki kartki Damian Jaroń ż
Bartłomiej Setlak ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 9. Łukasz Suchocki, 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 13. Dominik Kun (63, 77. Paweł Łukasik), 6. Paweł Kaczmarek - 11. Paweł Piceluk (66, 87. Szymon Kaźmierowski).
Polonia Bytom: 33. Mateusz Mika - 7. Robert Trznadel, 14. Kamil Banaś, 19. Jacek Broniewicz, 30. Damian Jaroń (80, 3. Paweł Odrzywolski) - 15. Dawid Krzemień (59, 22. Kamil Walesa), 5. Bartłomiej Setlak, 27. Bartosz Nowak, 37. Damian Michalik (66, 18. Robert Wojsyk), 10. Przemysław Szkatuła - 23. Dawid Jarka.
Szczegóły sędziował: Szymon Lizak (Poznań).
widzów: 2000.

Piłkarze Stomilu Olsztyn bezbramkowo zremisowali z Polonią Bytom. "Biało-niebiescy" co prawda zdobyli bramkę w 90. minucie, jednak sędzia nie uznał bramki strzelonej przez Szymona Kaźmierowskiego.

Kto przed meczem Stomilowi przepisywał pewne trzy punkty to po ostatnim gwizdku sędziego był jeszcze bardziej rozczarowany. My również jesteśmy rozczarowani bo wierzyliśmy w zwycięstwo po ciężkim i trudnym meczu.

Walki i zaangażowania piłkarzom odmówić nie można. Zabrakło jednak przemyślanych i składnych akcji, po których można by było zdobyć bramkę. Nawet jak już się coś udało stworzyć to nie było komu wykończyć i wbić piłki do siatki rywala.

Na brak skuteczności narzekał na konferencji trener Zbigniew Kaczmarek - Po raz kolejny zabrakło skuteczności. Nie mieliśmy zbyt dużo klarownych sytuacji. W niektórych jakby było więcej wyrachowania to można było dzisiaj wygrać. Przestrzegałem zawodników, że będzie to ciężkie spotkanie - mówi olsztyński szkoleniowiec.

To już trzeci remis 0:0 Stomilu na własnym boisku w rundzie wiosennej. Jest to także drugi zremisowany mecz z najgorszą drużyną w lidze. Dla Polonii Bytom było to dopiero 9 punkt w tym sezonie.

Już w środę kolejne spotkanie. Tym razem w Nowym Sączu Stomil zagra z Sandecją. I nie zdziwimy się w ogóle, jeżeli kolejny raz "Biało-niebiescy" wygrają na wyjeździe.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 03:21:43

90+4' Koniec meczu. Remis 0:0.
90+3' Łukasik z wolnego nad bramką.
90+2' Sędzia nie uznał bramki dla Stomilu !!!!!!!!!!!!!!!!
90' 4 minuty dłużej potrwa dzisiejszy mecz!
88' Kaczmarek z wolnego, rykoszet i mamy rożny.
88' Setlak dostał żółtą kartkę.
87' I drugi korner dla gości.
86' Rzut rożny dla Polonii Bytom.
84' Kaczmarek z rożnego na głowę Kaźmierowskiego. Piłka obok słupka.
83' Suchocki w polu karnym, wystawia na piąty metr, ale tam NIKOGO NIE MA!
80' Paweł Odrzywolski wszedł za Damiana Jaronia.
77' Kaczmarek z rożnego, ale nie ma komu wykończyć...
74' Doping na dwie trybuny. Czy to pomoże naszym piłkarzom w strzeleniu jedynej i upragnionej bramki?
72' Kombinacyjna akcja Stomilu zakończona główką Kaźmierowskiego.
70' CAŁY STADION ŚPIEWA: MY CHCEMY GOLA, OKS MY CHCEMY GOLA!
67' Żółta kartka dla Pawła Głowackiego.
65' Szymon Kaźmierowski wchodzi za Pawła Piceluka, a Robert Wojsyk za Bartosza Nowaka.
64' Piceluk przed szansą na bramkę, ale wyszło jak wyszło...
64' Za chwilę wejdzie też Szymon Kaźmierowski.
63' Paweł Łukasik wchodzi za Dominika Kuna.
60' Już ją widzieliśmy w bramce... Uffff.... Polonia blisko objęcia prowadzenia.
59' Kamil Walesa wszedł za Dawida Krzemienia. W Stomilu do zmiany szykuje się Paweł Łukasik.
56' Szykuje się zmiana w Polonii. Czas ucieka... W Olsztynie nadal bez bramek.
53' Suchocki urwał się obrońcom, ale znowu strzela bardzo wysoko.
52' Kaczmarek w pole karne z rzutu wolnego. Mika wybija na rzut rożny.
50' Nonszalancja obrońców Stomilu. Dobrze, że Polonia tego nie wykorzystała.
48' Kaczmarek bezpośrednio z rzutu wolnego uderza. Bramkarz gości pewnie łapie.
47' Jaroń fauluje Suchockiego i otrzymuje żółtą kartkę.
46' Początek drugiej połowy! 45 minut na zdobycie zwycięskiej bramki!
45+1' Koniec pierwszej połowy. Bez bramek na stadionie Stomilu.
45+1' Kaczmarek w pole karne, przyjmuje na raty Suchocki, ale strzela wysoko, wysoko, za wysoko...
45' 60 sekund potrwa pierwsza połowa meczu.
45' Dośrodkowanie w pole karne Stomilu. Zawodnik gości na spalonym.
43' Szymon Kaźmierowski na rozgrzewce. Trener Kaczmarek zrobi zmianę już na początku drugiej połowy?
41' W atakach Stomilu cały czas brakuje tego ostatniego podania...
39' Kaczmarek z rożnego dośrodkowuje, Remisz z główki, ale piłka nad poprzeczką.
38' Szybki atak Stomilu powstrzymany.
36' Łukasz Jegliński strzela, ale bramkarz gości spokojnie łapie piłkę.
24' Ładne dośrodkowanie Kaczmarka, z główki strzela Jegliński i piłką trafia w słupek.
24' Kaczmarek wywalczył rzut rożny.
24' Suchocki w polu karny, ale tylko rzut rożny...
22' Polonia strzela zza pola karnego. Pewnie łapie Skiba.
20' Polonia w znakomitej sytuacji do strzelania bramki. Piotrek Skiba ratuje swój zespół od utraty gola!
16' Nieśmiała akcja Polonii. Michalak podaje w pole karnym, ale nikogo z gości tam nie ma. Na szczęście.
14' Bucholc dobrym podaniem uwalnia Suchockiego. Pomocnik Stomilu odgrywa na 16 metr. Do piłki dopada Kaczmarek, strzela i z kłopotami broni Mika.
11' Suchocki wbiega w pole karne. Podaje w pełnym biegu do Piceluka, ale napastnik Stomilu zablokowany przez obrońcę Polonii Bytom.
8' Piceluk wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Kaczmarka i nic konkretnego z tego nie wyszło.
5' Jegliński zablokowany w polu karny, podobnie jak Kun. Suchocki poprawia, ale mocno niecelnie.
2' Suchocki wbiega w pole karne, ale za mocno wypuszcza sobie piłkę.
1' Początek meczu! Jazda, jazda, jazda!
Piłkarze wychodzą na murawę.
W wyjściowej jedenastce brakuje Grzegorza Lecha. Zawodnik cyt. oficjalna strona "zmaga się z bólem mięśnia dwugłowego".
Skład Polonii Bytom: 33. Mateusz Mika - 7. Robert Trznadel, 14. Kamil Banaś, 19. Jacek Broniewicz, 30. Damian Jaroń, 5. Bartłomiej Setlak, 27. Bartosz Nowak, 15. Dawid Krzemień, 37. Damian Michalak, 10. Przemysław Szkatuła - 23. Dawid Jarka.
Wyjściowy skład Stomilu: 82. - Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 9. Łukasz Suchocki, 7. Paweł Głowacki, 21. Łukasz Jegliński, 13. Dominik Kun, 6. Paweł Kaczmarek - 11. Paweł Piceluk.
Witamy serdecznie ze stadionu Stomilu Olsztyn! Za 20 minut początek meczu.

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn staną przed szansą opuszczenia strefy spadkowej. W przypadku zwycięstwa i porażki Warty Poznań podopieczni Zbigniewa Kaczmarka będą w końcu "nad kreską".

Patrząc na ostatnie wyniki zespołów to nic innego jak u bukmachera postawić "jedynkę". Każdy kto jednak interesuje się choć trochę sportowymi akcentami I ligi to wie, że Stomilowi gra się ciężej z drużynami z dolnej części tabeli.

Wszyscy jednak zgodnie zapowiadają, że receptą na wygranie z Polonią to uważna gra w obronie i skuteczna gra w ataku. I nie można mówić o żadnym lekceważeniu zespołu, który ma najmniejszą ilość punktów w I lidze.

Władze klubu postanowiły na to spotkanie obniżyć ceny biletów. Tańsze wejściówki można było jednak kupić tylko do piątku. W sobotę bilety będą już w normalnej cenie. Spóźnialskich też zapraszamy na sobotni mecz! Kasa pod stadionem będzie otwarta od godziny 10.