Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. akademia.stomilolsztyn.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. akademia.stomilolsztyn.com

Stomil Olsztyn SA wydał komunikat w sprawie Akademii

02.10.18 19:47   em   10  

Na oficjalnej stronie Stomilu Olsztyn SA ukazało się oświadczenie w sprawie Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Czytamy w nim m.in. o tym, że Robert Knothe nadal pełni funkcję prezesa.

Oryginalna treść:

Rada Nadzorcza Stomil Olsztyn S.A. zaleciła Zarządowi Spółki przeprowadzenie audytu Fundacji Akademia Sportu Stomil Olsztyn w zakresie prowadzonej gospodarki finansowo-księgowej. Zarząd Spółki będący Fundatorem Akademii, podjął decyzję o powiększeniu składu Zarządu Fundacji - o szczegółach poinformuje w oddzielnym komunikacie. W związku z powyższym, uchwała o odwołaniu prezesa Fundacji Akademii Sportu Stomil Olsztyn zostaje uchylona.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn SA, Robert Knothe


Komentarze

 1. 04.10.18 18:17 Biała Armia

  A to źle że Prezes chce zrobić klub z prawdziwego wego zdarzenia.? Nie lepiej rodzice rządzą klubem. Tylko nie placzmy że nie mamy piłkarzy młodych.

 2. 03.10.18 22:41 czerkasow

  Piter. Niestety nie jesteś racjonalny. Ale ja ciebie rozumiem. Bronisz brata. Klub nie wchodzi w politykę? Ciekawe. A kto jak nie prezydent jest reprezentantem większości owego właściciela klubu. Dopóty będzie klubem politycznym, dopóki nie przejdzie w ręce prywatne.

 3. 03.10.18 15:12 crispy

  Eee, cos tam wniosl. Oduczyles mnie spekulacji na przyszlosc, no i prawda ujrzala swiatlo dzienne. THX. SPW.

 4. 03.10.18 09:21 waldi812

  Potwierdzam, widziałem "Pretendenta" pomiędzy zwykłymi ludźmi na "Czwórce" i wyglądał na zainteresowanego przebiegiem spotkania, a nie rozdawaniem autografów czy pozowaniem do zdjęć.

 5. 03.10.18 08:13 Piter

  O i kolejny chciał zabłysnąć a niestety nie wyszło.Co wniósł Twój wpis?!Otóż M.Wypij siedział na sektorze czwartym,miedzy kibicami,kupił bilet,więc po pierwsze nie pisz bzdur,a po drugie klub nie wpieprza się w polityke.Dziś mecz,wszyscy na mecz to jest temat na dziś!

 6. 03.10.18 07:20 crispy

  aaaa i dlatego nie było konferencji w poniedziałek o 17.30, chyba el presidento się włączył a walczy o każdy głos , już na dwóch meczach Warmii ,,kibicował'' razem z pretendentem Wypijem, rozdzielała ich posłanka Arent, ale na Stomil-Odra już tylko, po cichu, pretendent dotarł. oczywiście na VIP-ówkę a nie jak Jerzy Szmit z ludem. Ot co !

 7. 03.10.18 06:25 dzbs

  No to się kurwa wysilili z informacjami ;) Zwalniają, przyjmują..... Czyli sami nie wiedzą co robią, są jak dzieci we mgle na polu kukurydzy ;) Burdel jak zawsze. Nic się nie zmieniło po za tym że znaleźli kozła ofiarnego. Winna zadłużenia jeżeli takowe istnieje to w 90 % jest rada nadzorcza ale był Borkowski to jego trzeba w to ubrać. A Wy kupujcie dalej piękne, puste i nic nie znaczące słowa Prezesa.....

 8. 02.10.18 20:23 Maks

  Mało poważne to co się wydarzyło z AS Stomil, nawet nie chce się pisać jaka amatorka to zawiało. Zwalniać Prezesa Akademii bez racjonalnego powodu (haka nie znaleźli to na gębę zwolnili z funkcji). Może liczyli że taka informacja przejdzie bokiem, a tu zonk bo rodzice, kibice, Socios i sponsorzy stanęli tyłem i skoro tak to sami sobie radzcie. I na koniec brak konsekwencji w podejmowaniu decyzji (akurat tym razem moim zdaniem dobrze, bo Pan Robert wg mnie robi świetna robote) ale takie zagranie to amatorka w zarzadzaniu. Mam nadzieję że Pan Robert powie wprost jak Stomil będzie chciał przesuwać kasę z fundacji na seniorów i to chyba był powód tego wew. konfliktu.

 9. 02.10.18 19:59 Piotruś Pan

  O wycofują się już rakiem

 10. 02.10.18 19:57 lechita

  brawo rada nadzorcza najlepsza decyzja.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!