Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. akademia.stomilolsztyn.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. akademia.stomilolsztyn.com

Stomil Olsztyn SA wydał komunikat w sprawie Akademii

02.10.18 19:47   em   10  

Na oficjalnej stronie Stomilu Olsztyn SA ukazało się oświadczenie w sprawie Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Czytamy w nim m.in. o tym, że Robert Knothe nadal pełni funkcję prezesa.

Oryginalna treść:

Rada Nadzorcza Stomil Olsztyn S.A. zaleciła Zarządowi Spółki przeprowadzenie audytu Fundacji Akademia Sportu Stomil Olsztyn w zakresie prowadzonej gospodarki finansowo-księgowej. Zarząd Spółki będący Fundatorem Akademii, podjął decyzję o powiększeniu składu Zarządu Fundacji - o szczegółach poinformuje w oddzielnym komunikacie. W związku z powyższym, uchwała o odwołaniu prezesa Fundacji Akademii Sportu Stomil Olsztyn zostaje uchylona.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn SA, Robert Knothe


Komentarze

 1. 04.10.18 18:17 Biała Armia

  A to źle że Prezes chce zrobić klub z prawdziwego wego zdarzenia.? Nie lepiej rodzice rządzą klubem. Tylko nie placzmy że nie mamy piłkarzy młodych.

 2. 03.10.18 22:41 czerkasow

  Piter. Niestety nie jesteś racjonalny. Ale ja ciebie rozumiem. Bronisz brata. Klub nie wchodzi w politykę? Ciekawe. A kto jak nie prezydent jest reprezentantem większości owego właściciela klubu. Dopóty będzie klubem politycznym, dopóki nie przejdzie w ręce prywatne.

 3. 03.10.18 15:12 crispy

  Eee, cos tam wniosl. Oduczyles mnie spekulacji na przyszlosc, no i prawda ujrzala swiatlo dzienne. THX. SPW.

 4. 03.10.18 09:21 waldi812

  Potwierdzam, widziałem "Pretendenta" pomiędzy zwykłymi ludźmi na "Czwórce" i wyglądał na zainteresowanego przebiegiem spotkania, a nie rozdawaniem autografów czy pozowaniem do zdjęć.

 5. 03.10.18 08:13 Piter

  O i kolejny chciał zabłysnąć a niestety nie wyszło.Co wniósł Twój wpis?!Otóż M.Wypij siedział na sektorze czwartym,miedzy kibicami,kupił bilet,więc po pierwsze nie pisz bzdur,a po drugie klub nie wpieprza się w polityke.Dziś mecz,wszyscy na mecz to jest temat na dziś!

 6. 03.10.18 07:20 crispy

  aaaa i dlatego nie było konferencji w poniedziałek o 17.30, chyba el presidento się włączył a walczy o każdy głos , już na dwóch meczach Warmii ,,kibicował'' razem z pretendentem Wypijem, rozdzielała ich posłanka Arent, ale na Stomil-Odra już tylko, po cichu, pretendent dotarł. oczywiście na VIP-ówkę a nie jak Jerzy Szmit z ludem. Ot co !

 7. 03.10.18 06:25 dzbs

  No to się kurwa wysilili z informacjami ;) Zwalniają, przyjmują..... Czyli sami nie wiedzą co robią, są jak dzieci we mgle na polu kukurydzy ;) Burdel jak zawsze. Nic się nie zmieniło po za tym że znaleźli kozła ofiarnego. Winna zadłużenia jeżeli takowe istnieje to w 90 % jest rada nadzorcza ale był Borkowski to jego trzeba w to ubrać. A Wy kupujcie dalej piękne, puste i nic nie znaczące słowa Prezesa.....

 8. 02.10.18 20:23 Maks

  Mało poważne to co się wydarzyło z AS Stomil, nawet nie chce się pisać jaka amatorka to zawiało. Zwalniać Prezesa Akademii bez racjonalnego powodu (haka nie znaleźli to na gębę zwolnili z funkcji). Może liczyli że taka informacja przejdzie bokiem, a tu zonk bo rodzice, kibice, Socios i sponsorzy stanęli tyłem i skoro tak to sami sobie radzcie. I na koniec brak konsekwencji w podejmowaniu decyzji (akurat tym razem moim zdaniem dobrze, bo Pan Robert wg mnie robi świetna robote) ale takie zagranie to amatorka w zarzadzaniu. Mam nadzieję że Pan Robert powie wprost jak Stomil będzie chciał przesuwać kasę z fundacji na seniorów i to chyba był powód tego wew. konfliktu.

 9. 02.10.18 19:59 Piotruś Pan

  O wycofują się już rakiem

 10. 02.10.18 19:57 lechita

  brawo rada nadzorcza najlepsza decyzja.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!