Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Sokół Ostróda

Sparingi 2016/2017 Koniec Ostróda (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Stomil Olsztyn 3:2 Sokół Ostróda
0:0
50' Aleksander Karbowiak
70' Tomasz Zahorski
77' Krzysztof Szewczyk
Bramki Kamil Smyt 57'
Robert Hirsz (k) 68'
Bramki Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński (65 Adrian Serowiec) - Krystian Słowicki (46 Marcel Ziemann), Arkadiusz Czarnecki (46 Igor Biedrzycki), Jakub Mosakowski (46 Piotr Klepczarek), Jarosław Ratajczak (46 Wojciech Dziemidowicz), Łukasz Suchocki (46 Krzysztof Szewczyk), Paweł Głowacki (46 Wiktor Biedrzycki), Grzegorz Lech (46 Łukasz Jegliński), Tsubasa Nishi (46 Karol Żwir), Patryk Kun (46 Aleksander Karbowiak), Rafał Kujawa (31 Rafał Śledź, 61 Tomasz Zahorski).
Sokół Ostróda: Kamil Kotkowski - Adrian Pluta, Kamil Maternik, Łukasz Buczkowski, Adrian Korzeniewski, Michał Danilczyk, Kamil Dmowski, Michał Jankowski, Damian Szczepański, Robert Hirsz, Cezary Nowiński. Grali także: Kamil Smyt, Kacper Wojciechowski, Karol Roszkiewicz, Roman Mykytyn, Bartłomiej Wójcik.
Szczegóły sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:51:12

93' Koniec meczu. Stomil Olsztyn wygrywa w sparingu z Sokołem Ostróda 3:2.
78' 3:2! Krzysztof Szewczyk! 1
72' Co się dzieje! Najpierw dla Sokoła Ostróda gola z rzutu karnego zdobył Robert Hirsz a niemalże sto dwadzieścia sekund później wyrównał ładnym strzałem w okienku w polu karnym Tomasz Zahorski. W Ostródzie jak na razie 2:2.
65' Zmiana w bramce Stomilu, za Michała Leszczyńskiego wszedł Adrian Serowiec. 1
60' Boisko opuszcza Rafał Śledź, w jego miejsce Tomasz Zahorski 1
57' Wyrównanie. Sokół Ostróda egzekwował rzut wolny, po dośrodkowaniu w pole karne najwyżej wyskoczył Kamil Smyt i pokonał Michała Leszczyńskiego (od początku drugiej połowy miał między słupkami stać Piotr Skiba, lecz nadal broni Michał Leszczyński). 46
50' Gol! 1:0 dla Stomilu. Strzelcem bramki Aleksander Karbowiak. Wpadł z lewej strony w pole karne, minął dwóch zawodników Sokoła i pokonał golkipera trzecioligowca. 1
45' Rozpoczęła się druga połowa!
44' Błąd obrońcy Sokoła Ostróda w okolich 30 metra, piłkę przejął Grzegorz Lech, jednak nie udało się skorzystać z prezentu obrońcy. Kilkadziesiąt sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę i w Ostródzie jak na razie bez bramek. 1
33' Sokół po stałym fragmencie gry miał okazję do strzelenia bramki, jednak dobra interwencja Michała Leszczyńskiego zapobiegła utracie gola. 46
31' Boisko opuszcza Rafał Kujawa , w jego miejsce Rafał Śledź 1
19' Przeważa zdecydowanie Stomil, lecz nie może udokumentować tego zdobyciem bramki. Trzecioligowiec z Ostródy może liczyć tylko na akcje z kontrataków. 1
7' Pierwsza dobra sytuacja dla Stomilu, strzał Rafała Kujawy obronił jednak bramkarz Sokoła. 1
4' W dzisiejszym sparingu nie gra testowany defensywny pomocnik Marcin Gawron z Radomiaka Radom. Być może ten zawodnik wystąpi w sparingu Stomilu z warszawską Polonią. 1
Gramy! O 13:03 rozpoczął się sparing z Sokołem Ostróda. Grę zaczął trzecioligowiec.
Stomil Olsztyn rozpocznie sparing z Sokołem w następującym składzie: Michał Leszczyński - Krystian Słowicki, Jakub Mosakowski, Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak, Łukasz Suchocki, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Tsubasa Nishi, Patryk Kun, Rafał Kujawa (w 31 minucie wejdzie za niego Rafał Śledź). Na drugą część spotkania Duma Warmii wyjdzie w następującym składzie: Piotr Skiba - Marcel Ziemann, Piotr Klepczarek, Igor Biedrzycki, Wojciech Dziemidowicz, Krzysztof Szewczyk, Wiktor Biedrzycki, Łukasz Jegliński, Karol Żwir, Aleksander Karbowiak, Śledź (od 61 zagra Tomasz Zahorski) 1