Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Start Nidzica

Bramki Stomil Olsztyn:
Start Nidzica:
Szczegóły Sędzia: Zdzisław Bakaluk (Iława)
Widzów: 200

Piłkarze OKS'u 1945 Olsztyn wygrali kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi. Tym razem nasi piłkarze przed własną publicznością pokonali 2:0 Start Nidzica.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo monotonna. Widzowie zgromadzeni na olsztyńskim stadionie nie zobaczyli żadnej bramki. Dopiero w drugiej połowie dwa celne strzały na bramkę oddali podopieczni Andrzeja Nakielskiego. Pierwsza bramka wpadła po celnym strzale Michała Łachacza w 54' minucie spotkania. Drugą bardzo ładną bramkę strzelił młody piłkarz OKS'u 1945 - Łukasz Lewandowski. Było to czwarte z rzędu wygrane spotkanie przez olsztyńskich piłkarzy. OKS 1945 Olsztyn zajmuję nadal trzecią pozycję w tabeli. Następne spotkanie Olsztynianie rozegrają w Łukcie z miejscowym Warmiakiem.

Piłkarska, czwartoligowa karuzela nie zwalnia tempa. W weekend rozegrana zostanie kolejna kolejka ligowa. Będzie to piąte z kolei spotkanie grane systemem środa - sobota.

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na boisko przy ulicy Piłsudskiego w Ełku wybiegną piłkarze OKS-u 1945. Olsztynianie na stadionie miejskim będą podejmować beniaminka IV ligi - Płomień. Biorąc pod uwagę wiosennądyspozycję obu drużyn, nadchodzące spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Atrakcyjność spotkania wynika również z faktu, że spotkają się dwie drużyny, które sąsiadują ze sobą w tabeli. Zawodnicy obu zespołów podkreślają, że nie liczą się dla nich dotychczasowe sukcesy, a jedynie jak najlepsza postawa w nadchodzącym spotkaniu.

Trener Andrzej Nakielski praktycznie dysponuje pełną kadrą i może liczyć na każdego swojego podopiecznego. Miejmy nadzieję, że napastnicy podtrzymają swoją formę strzelecką i znowu będziemy oglądać bramki strzelane tylko do bramki rywali. Z pewnością zawodnicy OKS będą musieli baczną uwagę poświęcić ofensywnym zawodnikom z Ełku, bo to drużyna prowadzona przez Andrzeja Dadurę w tym sezonie najwięcej razy pokonała bramkarzy rywali.