Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Tur Turek

Tur strzelił jedną bramkę i pokonał Stomil

2011/2012 - Sparing nr 8 Gutów Mały (Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ptak)
Stomil Olsztyn 0:1 Tur Turek
0:1
Bramki Daniel Wojciechowski 24'
Bramki Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Erwin Sak) - Janusz Bucholc (46 Radosław Stefanowicz), Igor Biedrzycki (46 Paweł Baranowski), Arkadiusz Koprucki (46 Rafał Remisz), Wojciech Dziemidowicz (46 Paweł Głowacki) - Łukasz Suchocki (Dominik Kun), Bartosz Szaraniec (46 Robert Tunkiewicz), Łukasz Jegliński (46 Daniel Michałowski), Segarra (46 Piotr Łysiak), Michał Świderski (46 Tomasz Strzelec) - Paweł Łukasik (46 Krzysztof Filipek).
Tur Turek: (I połowa) Mateusz Kępka - Adrian Łucki, Daniel Wojciechowski, Sebastian Zalepa, Michał Mikołajczyk - Dariusz Dolewka, Cezary Książek, Krystian Nowak, Norbert Dregier - Paweł Adamiec, Piotr Gląba. (II połowa) Mateusz Kępka - Damian Lipiński, Piotr Wieczorek, Kamil Wenger, Jakub Kiełb - Artur Bednarczyk, Tomasz Kowalski, Krystian Nowak, Bartosz Biel - Łukasz Staroń, Hubert Olszak.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka przegrali sparingowy mecz z Turem Turek. Jedyna bramka w spotkaniu padła w pierwszej połowie meczu.

Mecz ogólnie był wyrównany. Zespół bramkę stracił w pierwszej połowie spotkania po stałym fragmencie gry. W meczu zagrały dwie jedenastki. Składy różniły się w porównaniu do meczu z Arką Gdynia.

- Jeżeli chodzi o wynik, to nie robiłbym tragedii. Bardziej skupiłbym się na naszej grze. Wypadliśmy słabo. Pod każdym względem: technicznym, taktycznym, fizycznym. Brakowało nam szybkości, dynamiki, byliśmy jacyś rozkojarzeni. Chociaż z drugiej strony trzeba pochwalić przeciwnika, który wysoko zawiesił nam poprzeczkę - mówi Zbigniew Kaczmarek, trener olsztyńskiego zespołu.

W następnym spotkaniu Stomil zagra z Łódzkim KS. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00.