Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Wisła Płock

I liga - 2015/2016 Koniec Olsztyn
stadion Stomilu

Stomil Olsztyn 1:1 Wisła Płock
1:0
45' (k) Grzegorz Lech Bramki Mikołaj Lebedyński 86'
ż Grzegorz Lech kartki
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki (87, 22. Tsubasa Nishi), 7. Paweł Głowacki, 16. Dawid Szymonowicz, 10. Irakli Meschia (67, 12. Michał Trzeciakiewicz), 5. Grzegorz Lech - 88. Rafał Kujawa.
Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 14. Marko Radić (59, 10. Jakub Bąk) - 7. Damian Piotrowski (71, 16. Dominik Kun), 21. Maksymilian Rogalski (26, 23. Piotr Mroziński), 89. Wojciech Łuczak, 41. Dimityr Ilijew, 9. Arkadiusz Reca - 11. Mikołaj Lebedyński.
Szczegóły sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 2544.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 22:12:58

93' Koniec meczu.
92' Bąk na jedenastym metrze, obrócił się i uderzył niecelnie. 63
91' Trzy minuty do końca.
87' Niestety, mamy wyrównanie. Mikołaj Lebedyński głową pokonuje Skibę. 63
84' Jakub Bąk uderza tuż obok słupka bramki Skiby. 63
82' Na spalonym Bąk w bardzo dobrej sytuacji. 63
82' ...piłka ląduje na aucie z drugiej strony. 63
81' Rzut wolny z prawej strony, na wysokości linii pola karnego dla Wisły. 63
80' Suchocki wpadł w pole karne, zagrał do Kujawy, ten blokowany oddał Trzeciakiewiczowi na wolne pole, ale Trzeciakiewicz uderzył fatalnie... 1
79' Wybijamy, ale ciągle jesteśmy zamknięci we własnym polu karnym. 1
79' Po faulu Lecha będzie rzut wolny z lewej strony boiska. 63
78' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Lech 1
77' Jakub Bąk strzelał na bramkę Skiby, jednak słabo i niecelnie. 63
71' Boisko opuszcza Damian Piotrowski, w jego miejsce Dominik Kun 63
70' Suchocki niecelnie z bardzo dobrej okazji w polu karnym. 1
67' Boisko opuszcza Irakli Meschia, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz 1
66' Mikołaj Lebedyński trafia w słupek! 1
65' Kujawa próbował między dwoma obrońcami uderzyć piłkę, nie udało się. 1
63' Obudził się! Suchocki dostał doskonałe podanie, wyszedł na sam na sam i z ostrego kąta nie uderzał mocno ale próbował technicznie, piłka minęła niestety bramkę Kiełpina. 1
62' Piętnaście minut przewagi gości, Stomil mocno cofnięty, bez mocy w ofensywie. Czy obudzi się jak w pierwszej połowie? 1
59' Boisko opuszcza Marko Radić, w jego miejsce Jakub Bąk 63
56' ...zamieszanie po dośrodkowaniu, piłkę wybije Skiba. 63
56' Rzut wolny dla Wisły z prawej strony... 63
54' Rzut rożny dla Wisły zakończony niecelnym strzałem.
54' Piotrowski uwolnił się na prawej stronie, zdołał dosrodkować, ale niedokładnie. Wybijamy na wszelki wypadek na rzut rożny.
50' Rzut wolny dla Wisły z 35 metra, dośrodkowanie, ale łapie Skiba. 63
49' Rzut rożny dla gości, wybijamy. 63
48' Groźnie pod naszą bramką, Bucholc nie zdołał do końca wybić piłki, Skiba ratuje w sytuacji sam na sam. 63
47' Wycofana piłka do Łukacza, ten uderza sprzed pola karnego, ale fatalnie. 63
46' Rozpoczynamy drugą połowę. 63
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Suchocki teraz mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam, jednak daleko od bramki interweniuje Kiełpin. 1
45' GRZEGORZ LECH! GOOOL! 1
45' W polu karnym faulowany Suchocki, sędzia miał chwilę wątpliwości, ale po konsultacji z bocznym wskazał na jedenastkę. 1
44' Rzut karny dla Stomilu! 1
43' Dobre dośrodkowanie do Kujawy, ten w ostatniej chwili uprzedzony przez bramkarza. 1
40' Meschia wraca na boisko. 1
39' O pomoc medyczną prosi Meschia, który zwija się obecnie z bólu na murawie. 1
38' Upomniany Słownie Radić po faulu na Suchockim. 63
36' Meschia do Suchockiego, ten próbował po przyjęciu w polu karnym uderzyć, nie udało się. 1
33' Dimityr Ilijew z dystansu daleko od bramki Skiby... 63
32' ...zakończona akcja słabym strzałem Sielewskiego. 63
31' Rzut rożny dla Wisły. 63
26' Boisko opuszcza Maksymilian Rogalski, w jego miejsce Piotr Mroziński 63
23' Rzut rożny dla Stomilu, Bucholc z główki, piłka ląduje na siatce bramki Kiełpina. 1
22' Długie podanie z autu do Suchockiego, ten nie miał komu dośrodkować, wywalczył rozny. 1
21' Lech wywalczył piłkę, próbował zagrać płasko do Suchockiego, nie udało się. 1
19' Dobre ostatnie trzy minuty Stomilu, który odważniej ruszył na bramkę Wisły.
18' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają obrońcy. 1
18' Kujawa tym razem dośrodkowuje, bliski strącenia piłki Suchocki, wybijają obrońcy na róg. 1
17' Rzut rożny dla Stomilu, dobrze bronią goście... 1
17' I jest pierwszy, Suchocki wpada w pole karne, uderza, jednak broni Kiełpin! 1
16' Mija piętnaście minut, a Stomil ciągle bez akcji ofensywnej zakończonej jakimkolwiek strzałem. 1
15' Rzut rożny dla gości, słabe wykonanie, piłka wraca do Skiby. 63
15' To już powinna być bramka, dośrodkowanie w pole karne Stomilu, z kilku metrów strzał ląduje na poprzeczce, tylko rzut rożny dla gości. 63
11' Słupek po strzale Lebedyńskiego, który wygrał pojedynek główkowy i uderzył na bramkę Skiby. 63
10' Sporo strzałów z dystansu Wisły, może dlatego że dobrze ustawiony w obronie Stomil, może dlatego, że Skiba broni w tej połowie pod słońce. 63
10' Maksymilian Rogalski z dystansu, jednak Skiba bez problemu broni. 63
9' Trochę niepotrzebnej nerwowości przy rozegraniu na swojej połowie, wychodzimy jednak z akcją, jednak Suchocki nie doszedł do podania na wyjście... 1
7' Na spalonym Mikołaj Lebedyński 63
6' Wygląda na to, że taktyka Stomilu to oddanie pola przeciwnikowi i szukanie okazji do kontrataku. W ataku pozycyjnym goście, jednak dobrze gramy w obronie. 1
3' Rzut rożny dla gości. Stefańczyk dobrze w pole karne, Lebedyński z główki ponad bramką. 63
2' Pierwsza akcja gości, będzie rzut rożny. 63
Gramy! 1
Piłkarze obu drużyn wchodzą na murawę, witani brawami.
Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 14. Marko Radić - 7. Damian Piotrowski, 21. Maksymilian Rogalski, 89. Wojciech Łuczak, 41. Dimityr Ilijew, 9. Arkadiusz Reca - 11. Mikołaj Lebedyński 63
Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 7. Paweł Głowacki, 16. Dawid Szymonowicz, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia - 88. Rafał Kujawa 1
Piłkarze Stomilu zeszli już do szatni, na rozgrzewce jeszcze goście.
Witamy ze stadionu Stomilu, piękne słoneczne południe.