Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Zagłębie Lubin

I liga 2014/2015 Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:4 Zagłębie Lubin
0:3
87' Roman Maczułenko Bramki Łukasz Janoszka 22'
kartki Ľubomír Guldan ż
Bramki Stomil Olsztyn: 33. Dawid Mieczkowski - 18. Janusz Bucholc, 55. Witalij Berezowśkyj, 87. Arkadiusz Czarnecki, 12. Michał Trzeciakiewicz - 22. Roman Maczułenko, 7. Paweł Głowacki (63, 8. Piotr Głowacki), 16. Dawid Szymonowicz, 21. Łukasz Jegliński - 19. Łukasz Jamróz (78, 24. Karol Żwir), 11. Wołodymyr Kowal (83, 14. Cezary Sobolewski)
Zagłębie Lubin: 12. Konrad Forenc - 4. Aleksandar Todorovski (69, 7. Paweł Stolarski), 33. Ľubomír Guldan, 2. Maciej Dąbrowski, 3. Đorđe Čotra - 9. Arkadiusz Woźniak, 24. Jakub Tosik, 28. Łukasz Piątek, 6. Aleksander Kwiek (77, 8. Sebastian Bonecki), 18. Łukasz Janoszka - 26. Krzysztof Piątek (81, 27. Michal Papadopulos)
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 07:33:48

95' Koniec meczu.
92' Żółtą kartką ukarany Dawid Szymonowicz
91' 4 minuty do końca meczu.
90' Żółtą kartką ukarany Witalij Berezowśkyj
90' Rzut rożny dla Zagłębia.
89' Nie udało się uderzyć po pierwszym dośrodkowaniu, nie udało się po drugim...
89' Rzut rożny dla Stomilu.
87' Nie będzie do zera! Maczułenko!
83' Boisko opuszcza Wołodymyr Kowal, w jego miejsce Cezary Sobolewski
82' Kowal w dobrej sytuacji na nastym metrze, ale uderzenie fatalne.
80' Boisko opuszcza Krzysztof Piątek, w jego miejsce Michal Papadopulos.
78' Boisko opuszcza Łukasz Jamróz, w jego miejsce Karol Żwir
77' 0:4. Janoszka
76' Zmiana w Zagłębiu, Sebastian Bonecki na boisku za Aleksandra Kwieka.
72' Według naszych informacji na pomeczowej konferencji prasowej ze swojej funkcji w klubie zrezygnować ma Andrzej Królikowski.
70' Żółtą kartką ukarany Ľubomír Guldan
69' Boisko opuszcza Aleksandar Todorowski, w jego miejsce Paweł Stolarski
67' Kowal poza boiskiem opatrywany, a sędzia niewzruszony.
66' Boisko opuszcza Paweł Głowacki, w jego miejsce Piotr Głowacki
66' Kowal pędził przez pół boiska na sam na sam z bramkarzem w asyście obrońcy. Odepchnięty w polu karnym przez Tosika, sędzia każe wstawać naszemu napastnikowi.
64' Żółtą kartką ukarany Łukasz Jamróz
52' Głowacki z dystansu obok bramki...
46' Gramy!
46' Koniec pierwszej połowy.
44' Piłka do nikogo, od bramki zacznie bramkarz Zagłębia.
43' Rzut rożny dla Stomilu.
41' Maczułenko z daleka, pół metra obok bramki.
38' Główka Czarneckiego nad bramką.
38' Rzut rożny dla Stomilu.
34' Pogrom, rozklepana obrona Stomilu i Arkadiusz Woźniak podwyższa na 0:3.
30' Piłka w bramce Stomilu, po niecelnym wybiciu Mieczkowskiego piłka trafia do Piątka, ten na spalonym.
27' Tym razem udało się wybić piłkę po dośrodkowaniu...
27' Rzut rożny dla Zagłębia.
25' 0:2 Krzysztof Piątek. Katastrofalnie zachowała się obrona Stomilu.
25' Szkoda, bo póki co gra wyglądała o niebo lepiej jak w ostatnich meczach.
23' Trzy rożne i gol, po dośrodkowaniu Łukasz Janoszka płaskim strzałem wyprowadza gości na prowadzenie.
22' Rzut rożny dla gości.
22' Główka Piątka po dośrodkowaniu, wyciągnął się bramkarz Stomilu i wybił piłkę.
21' Kolejny rzut rożny.
21' Piłkarze Stomilu nie potrafili zakończyć akcji, goście nie oddali strzału.
20' Rzut rożny dla gości.
19' Nieporozumienie w obronie Stomilu, strzał Kwieka nie sprawił jednak problemów Mieczkowskiemu.
19' Ależ strzał Kowala sprzed pola karnego! Piłka o włos mija słupek bramki Zagłębia.
14' Kolejny strzał gości z daleka, kolejny niecelny.
13' Jamróz wychodził na sam na sam z bramkarzem, naciskany przez obrońcę zdołał uderzyć, broni Forenc.
11' Na spalonym Jamróz.
10' Akcja gości, próbowali złożyć się do strzału piłkarze gości, po uderzeniu piłka wędruje wysoko ponad bramką.
7' Piątek z daleka, oby taką celność zachowali do końca meczu piłkarze gości.
4' Faulowany Kowal, będzie rzut wolny z 30 metrów. Dośrodkowanie w rękach bramkarza Zagłębia.
2' Od mocnego uderzenia zaczęli goście, dobra akcja i próba strzału z ostrego kąta na bramkę Mieczkowskiego.
Gramy!
Piłkarze na murawie, za chwilę zaczynamy.
Inną ławkę w tym meczu zajmą rezerwowi Stomilu - będą dzisiaj siedzieć od strony młyna, w przeciwieństwie do meczu z Widzewem, gdzie to goście zajmowali okolic sektora najbardziej zaangażowanych kibiców.
Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 3. Đorđe Čotra, 2. Maciej Dąbrowski, 33. Ľubomír Guldan, 4. Aleksandar Todorowski - 28. Łukasz Piątek, 24. Jakub Tosik, 6. Aleksander Kwiek, 18. Łukasz Janoszka, 9. Arkadiusz Woźniak - 26. Krzysztof Piątek
A na sektorze gości pojawiają się pierwsi kibice.
Na stadionie zapalone zostały jupitery. Wszystko przez dzisiejszą pogodę, która nie gwarantuje dobrej widoczności w telewizji.
33. Dawid Mieczkowski - 18. Janusz Bucholc, 55. Witalij Berezowśkyj, 87. Arkadiusz Czarnecki - 12. Michał Trzeciakiewicz, 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 21. Łukasz Jegliński, 22. Roman Maczułenko - 19. Łukasz Jamróz, 11. Wołodymyr Kowal
Witamy z O(s)tródy. Za chwilę podamy składy na dzisiejszy mecz.