Relacja z meczu Stomil Olsztyn (juniorzy) - ŁKS Łódź (juniorzy)

2014/2015 - Centralna Liga Juniorów (4. kolejka) Olsztyn - stadion Stomilu 30 sierpnia 2014 r.

Stomil Olsztyn (juniorzy) 6:1 ŁKS Łódź (juniorzy)
Damian Zacheja
Rafał Śledź
(k) Wiktor Biedrzycki
Bramki ?
Bramki Stomil Olsztyn (juniorzy): (skład wyjściowy) Patryk Rodak - Łukasz Wojciechowski, Mateusz Kostek, Wiktor Biedrzycki, Wojciech Żęgota, Dariusz Cekała, Igor Kostrzewa, Damian Zacheja, Cezary Sobolewski, Patryk Rosoliński, Rafał Śledź.
ŁKS Łódź (juniorzy):
Szczegóły W 55. minucie Mateusz Kostek (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

Juniorzy Stomilu Olsztyn wygrali w meczu Centralnej Ligi Juniorów z ŁKS-em Łódź 6:1 (2:1). Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Mateusz Kostek (dwie), Damian Zacheja, Rafał Śledź oraz Wiktor Biedrzycki (dwie z karnych).

Olsztynianie mogli wygrać wyżej, ale w 55. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Mateusz Kostek.

Juniorzy Stomilu Olsztyn w 4. kolejce Centralnej Ligi Juniorów na własnym boisku zagrają z ŁKS-em Łódź.

Mecz odbędzie się w sobotę na stadionie Stomilu. Początek o godzinie 17:00.