Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Sokół Ostróda

24' Rafał Kujawa
78' Piotr Karłowicz
Bramki Adrian Korzeniewski 64'
Michał Jankowski 66'
Bramki Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Michał Leszczyński) - Janusz Bucholc (66 Paweł Głowacki), Rafał Remisz (46 Krzysztof Kiercz), Tomasz Wełna (46 Michał Trzeciakiewicz), Jarosław Ratajczak (62 Piotr Wypniewski) - Karol Żwir (62 Piotr Karłowicz), Paweł Głowacki (46 Łukasz Suchocki), Łukasz Jegliński (69 Tsubasa Nishi), Grzegorz Lech, Tsubasa Nishi (46 Piotr Głowacki) - Rafał Kujawa (46 Paweł Łukasik).
Sokół Ostróda: Przemysław Matłoka (Maciej Mikołajczyk) - Adrian Korzeniewski, Dawid Kowalski, Łukasz Gwiazda, Karol Roszkiewicz (46 Andrzej Burchart) - Cezary Nowiński (66 Krzysztof Filipek), Łukasz Kuśnierz (46 Grzegorz Naczas), Krystian Słowicki (66 Łukasz Kuśnierz), Kamil Smyt (46 Jakub Sierzputowski), Michał Jankowski (66 Kamil Smyt) - Krzysztof Filipek (46 Łukasz Goździejewski). W II połowie grał także: Karol Roszkiewicz.
Szczegóły sędziował (I połowa): Sylwester Wyłupski (Olsztyn).
widzów: 100.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 10:49:58

90' Koniec meczu.
90' Paweł Głowacki z wolnego uderzył minimalnie ponad bramką.
90' Łukasik nie trafił w piłkę, próbuje dobijać Piotr Głowacki, ale zostaje zablokowany.
88' Piotr Głowacki strzelał z siedemnastu metrów, futbolówka przeleciała obok słupka.
81' Suchocki uderza zza pola karnego, piłka przeleciała tuż obok słupka.
78' GOOOLLLL - PIOTR KARŁOWICZ. Piotr Głowacki zagrał do Karłowicza, ten strzela gola, sędzia liniowy sygnalizował spalonego, jednak główny uznaje bramkę. 1
69' Nishi za Jeglińskiego.
66' Paweł Głowacki za Bucholca.
66' GOOOL - Michał Jankowski. Niestety przegrywamy 1:2. Jankowski pokonuje Leszczyńskiego strzałem z dystansu. 46
64' GOOLLL - Adrian Korzeniewski. Były zawodnik Stomilu doprowadza do wyrównania. 46
62' Karłowicz i Wypniewski za Żwira i Ratajczaka.
48' Suchocki uderza zza pola karnego, niestety zablokowany.
46' W Stomilu na boisku pojawili się Leszczyński, Trzeciakiewicz, Krzysztof Kiercz (testowany z Korony Kielce), Piotr Głowacki, Suchocki i Łukasik.
46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania.
41' Ratajczak zagrał na wolne pole do Kujawy, ale bramkarz gości uprzedził go na 20. metrze.
41' Dzisiejsze spotkanie sędziuje Sylwester Wyłupski. Mecz miała prowadzić trójka sędziowska z Ornety, ale w związku z odwołaniem spotkania w Dobrym Mieście, nie zgodzili się przyjechać do Olsztyna. Na trybunach obecnie około 50 osób, cały czas kibice się jednak schodzą.
40' Stomil przeważa na boisku, cały czas atakuje, obrona też gra dzisiaj pewnie, ataki gości rozbijane się na 30. metrze od bramki Skiby. W dalszym ciągu jednak 1:0.
24' GOOOLLL - RAFAŁ KUJAWA. Ratajczak zagrywa w pole karne, do piłki dopada Kujawa i z najbliższej odległości kieruje ją do bramki. 1
Nishi strzelał z osiemnastu metrów, bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką.
Żwir znalazł się w sytuacji sam na sam, ale lepszy bramkarz gości. Nadal 0:0.
Boisko w Dobrym Mieście jest zmrożone. Mecz odbędzie się w Olsztynie, na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 (Dajtki).