Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Stal Mielec

Piotr Marciniec 90'
ż Igor Biedrzycki kartki Aleksandyr Kolew ż
Krzysztof Kiercz ż
Sebastian Zalepa ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba (19, 13. Michał Leszczyński) - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 93. Igor Biedrzycki, 2. Wojciech Dziemidowicz - 23. Patryk Kun, 16. Jakub Piotrowski, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech (66, 15. Paweł Wojowski), 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa (11, 22. Tomasz Zahorski).
Stal Mielec: 12. Tomasz Libera - 26. Dominik Sadzawicki, 2. Sebastian Zalepa, 3. Krzysztof Kiercz, 23. Krystian Getinger (72, 5. Boris Milekić) - 4. Robert Sulewski, 13. Przemysław Lech, 6. Piotr Marciniec, 17. Krzysztof Drzazga (74, 21. Szymon Urbaniak), 14. Piotr Głowacki (78, 15. Arkadiusz Górka) - 20. Aleksandyr Kolew.
Szczegóły sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 05:11:12

94' Koniec meczu.
91' Czwarta bramka dla gości. Piotr Marciniec 1557
85' Zablokowany mocny strzał Kuna, rzut rożny. 1
82' Strzał z dystansu Uraniaka, nie bez trudu Leszczyński wybija na rzut rożny. 1557
82' Stomil w ataku pozycyjnym, który w obecnych warunkach nie przynosi żadnego efektu. Wiele więcej zagrożenia po szybkich przejęciach i kontratakach Stali.
78' Boisko opuszcza Piotr Głowacki, w jego miejsce Arkadiusz Górka 1557
74' Boisko opuszcza Krzysztof Drzazga, w jego miejsce Szymon Urbaniak 1557
72' Boisko opuszcza Krystian Getinger, w jego miejsce Boris Milekić 1557
67' Błąd obrony, Aleksandyr Kolew mocnym strzałem pakuje piłkę tuż pod poprzeczką. 1557
66' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Paweł Wojowski 1
63' Żółtą kartką ukarany Igor Biedrzycki 1
62' Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony pola karnego. Wrzutka w pole karne, tam faulowany bramkarz i od bramki rozpoczną goście. 1
60' Szybka akcja gości po przejęciu piłki, Robert Sulewski uderza na bramkę i końcem buta piłkę na rzut rożny wybija Michał Leszczyński 1557
59' Fatalny strzał Kuna, płaski i słaby. Dobitka Jeglińskiego niecelna. Szkoda tej sytuacji. 1
57' Faulowany Kun podczas indywidualnej akcji na 17. metrze. Żółtą kartką ukarany Sebastian Zalepa. Będzie rzut wolny. 1557
54' Strzał Jeglińskiego, ale wprost w ręce bramkarza gości. 1
53' Na rzut rożny wybija Libera po strzale z wolnego Klepczarka. 1
52' Rzut wolny dla Stomilu, okolice 30. metra. 1
49' 0:2. Krzysztof Drzazga znalazł się w dobrej sytuacji przed bramką Stomilu i precyzyjnym strzałem ieruje piłkę tuż przy słupku. 1557
47' Akcja Stomilu, płaskie dośrodkowanie, odbita piłka trafia do Nishiego, który mocno uderza na bramkę i tylko interwencja obrońcy powoduje, że piłka nie wpada do siatki. 1
45+8' Koniec pierwszej połowy.
45+8' Z dobrej okazji głową pudłuje zawodnik gości. 1557
45+7' Rzut rożny dla gości. 1557
45+2' Mocny napór Stomilu w ostatnich minutach tej połowy, Dziemidowicz próbował główką, ale niecelnie. 1
45+1' Ponownie Lech przed bramką, z lewej strony, próbował tam wyłożyć piłkę na środek pola, nie udało się niestety. 1
45' Niskiee dośrodkowanie, ale udało się poprawić z prawej strony, tam piłka spadła na 8. metr, gdzie był Grzegorz Lech, ale niestety, jego strzał zablokowany. Zablokowany także strzał Nishiego, tylko rzut rożny... 1
44' Rzut wolny na 25 metrze dla Stomilu. 1
43' Żółtą kartką ukarany Krzysztof Kiercz 1557
42' Strzał Głowackiego, daleko od bramki Leszczyńskiego 1557
37' Wrzutka w pole karne, wypłapuje piłkę Libera. 1
35' Nieciekawe ostatnie minuty, głównie z powodu fatalnego stanu mary, piłka staje w grząskiej murawie, co wymusza ciągłe błędy i mocno utrudnia skonstruowanie i wykończenie jakiejkolwiek akcji.
24' Żółtą kartką ukarany Aleksandyr Kolew 1557
20' Akcja Stomilu, dośrodkowanie wzdłuż końcowej linii, tylko rzut rożny. 1
19' Druga wymuszona zmiana w Stomilu, Piotr Skiba odjechał w karetce do szpitala, w jego miejsce wchodzi Michał Leszczyński 1
16' Niestety, nie wygląda to dobrze, potrzebna będzie interwencja karetki pogotowia. 1
14' A na murawie opatrywany Piotr Skiba, który ucierpiał podczas nieudanej interwencji strzału wolnego. 1
13' Niestety, piłka w siatce po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego. Wymierzony strzał tuż przy słupku Roberta Sulewskiego 1557
12' Faul na 20. metrze, będzie rzut wolny dla gości. 1557
10' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Tomasz Zahorski 1
10' Ciągle nie ma zmiany w Stomilu, który na murawie w 10. .Intensywnie rozgrzewa się Tomasz Zahorski. 1
8' Niestety, Rafał Kujawa nie wróci już na boisko w dzisiejszym meczu, z pomocą kolegów zmierza do szatni. 1
6' Przejęcie piłki na własnej połowie, Kun rusza z akcją, zagrywa do Kujawy, ten zablokowany. Ucierpiał jeszcze w starciu z obrońcą, opatrywany poza murawą. 1
1' Wrzutka w pole karne Stomilu, piłka zatrzymuje się na mokrej murawie, udaje się wybić, rzut rożny dla gości. 1557
1' Gramy!
Stal: 12. Tomasz Libera - 4. Robert Sulewski, 2. Sebastian Zalepa, 3. Krzysztof Kiercz, 23. Krystian Getinger - 26. Dominik Sadzawicki, 13. Przemysław Lech, 6. Piotr Marciniec, 17. Krzysztof Drzazga, 14. Piotr Głowacki - 20. Aleksandyr Kolew 1557
Stomil rozpocznie w składzie: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 2. Wojciech Dziemidowicz, 93. Igor Biedrzycki - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 16. Jakub Piotrowski, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun - 88. Rafał Kujawa 1
Witamy w wielkosobotnie, deszczowe przedpołudnie. Już za niespełna godzinę rozpoczynamy spotkanie ze Stalą Mielec.