Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Stal Mielec

I liga 2019/2020 (9. kolejka, 13.09.2019 r.) Koniec Stadion Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:0 Stal Mielec
0:0
60' Szymon Sobczak Bramki
Dobrotka ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 97. Wiktor Biedrzycki, 96. Ołeh Tarasenko, 3. Lukáš Kubáň - 11. Mateusz Gancarczyk (80, 27. Oktawian Skrzecz), 31. Maciej Pałaszewski, 63. Wojciech Hajda (81, 15. Jakub Tecław), 5. Grzegorz Lech (76, 90. Waldemar Gancarczyk), 10. Artur Siemaszko - 9. Szymon Sobczak
Stal Mielec: 87. Seweryn Kiełpin - 11. Szymon Stasik (82, 2. Paweł Olszewski), 24. Lukáš Bielák, 4. Martin Dobrotka, 23. Krystian Getinger - 10. Mateusz Mak (46, 14. Łukasz Janoszka), 17. Bartosz Nowak, 16. Josip Šoljić, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 9. Andreja Prokić - 19. Adrian Paluchowski (69, 90. Josip Barišić)
Szczegóły Sędziował: Wojciech Myć (Lublin)

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 13:33:32

96' Koniec meczu!
96' Strzał ponad bramką 1557
95' Jeszcze rzut rożny, 25. metr przed bramką Skiby. 1557
95' Goście w ataku pozycyjnym, próbują przedostać się w pole karne. 1557
91' 5 minut do końca
90' Żółtą kartką ukarany Ołeh Tarasenko 1
85' Czerwona kartka dla Lukáša Bieláka za nieprzepisowe zatrzymanie kontry Stomilu! 1557
83' Potężne uderzenie z dystansu, metr nad poprzeczką 1557
82' Boisko opuszcza Szymon Stasik, w jego miejsce Paweł Olszewski 1557
81' Boisko opuszcza Wojciech Hajda, w jego miejsce Jakub Tecław 1
80' Boisko opuszcza Mateusz Gancarczyk, w jego miejsce Oktawian Skrzecz 1
80' Hajda opatrywany na murawie. 1
77' Silny strzał Nowaka z dystansu, ale mocno niecelny 1557
77' Kolejna szybka kontra, zakończona niecelnym strzałem Siemaszki z 20 metrów. 1
76' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Waldemar Gancarczyk 1
74' Znowu rzut wolny, 25. metr od bramki, prawa strona. Wybijamy. 1557
73' Przycisnęli goście, trochę nerwowości w szeregach olsztyńskiej obrony. 1557
72' Groźny strzał pod poprzeczkę, broni Skiba! 1557
72' Rzut wolny z linii pola karnego po lewej stronie. Będzie groźnie. 1557
71' Żółtą kartką ukarany Maciej Pałaszewski 1
70' Strzał z dystansu Tomasiewicza, łapie Skiba. 1557
69' Boisko opuszcza Adrian Paluchowski, w jego miejsce Josip Barisic 1557
68' Żółtą kartką ukarany Josip Šoljić 1557
60' GOOOOOOOOOOOOL! Szymon Sobczak! Wzorowa, szybka akcja Stomilu, długie podanie do Sobczaka, ten miał swobodę w polu karnym i umieścił piłkę obok słupka! 1
59' Techniczny strzał Nowaka zza linii pola karnego, piłka przelobowała Skibę i trafiła w słupek. 1557
57'
53' Rzut wolny dla Stomilu, strzał Grzegorza Lecha końcem palców wybija Kiełpin 1
52' Żółtą kartką ukarany Lukáš Bielák 1557
48' Groźne dośrodkowanie z wolnego w pole karne Stomilu, tam minęło się z piłką dwóch zawodników gości 1557
46' Boisko opuszcza Mateusz Mak, w jego miejsce Łukasz Janoszka 1557
46' Rzut rożny dla Stomilu 1
46' Gramy! 1
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Rzut rożny dla Stomilu 1
39' Rzut wolny dla Stali, tuż przy lewym narożniku pola karnego. Strzał zatrzymany na murze. 1557
37' Żółtą kartką ukarany Mateusz Mak za zatrzymanie kontry Stomilu w środku pola 1557
28' Szybka kontra Stomilu, Sobczak z Siemaszką, ten ostatni wyszedł na 1:1 z bramkarzem, jednak dogonił go obrońca i zablokował możliwość oddania celnego strzału. 1
26' Rzut rożny dla Stomilu 1
24' Rzut rożny dla Stali, faul w ataku. Zacznie Skiba. 1557
23' Strzał Lecha z pierwszej piłki z 20 metrów, ładny ale niecelny. 1
19' Agresywnie Stomil w ataku, dośrodkowanie Bucholca, gubią się obrońcy ale zdołali wybić piłkę. 1
18' Kolejny rzut wolny z lewej strony. Faul w ataku. 1
18' Przejęcie piłki, Sobczak z 156 metrów płaskim strzałem bliski zdobycia bramki. 1
17' Dobre dośrodkowanie, Sobczak bliski pokonania bramkarza, jednak wcześniej sędzia odgwizduje pozycję spaloną. 1
16' Stomil w ataku, seria prób strzału. Skończyło się na kolejnym rzucie wolnym przed polem karnym. 1
15' Lekki strzał Lecha zatrzymuje się na murze. 1
14' Kolejny rzut wolny, bliżej bramki, dobre miejsce na oddanie bezpośredniego strzału. 1
12' Rzut wolny dla Stomilu na wysokości 25 metra z lewej strony boiska. Za mocne dośrodkowanie, od bramki zacznie Kiełpin 1
12' 11 minut za nami, bez sytuacji bramkowych jak do tej pory.