Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków

89' Paweł Wojowski
Bramki Arkadiusz Czarnecki (s) 87'
kartki Grzegorz Janiszewski ż
Marcin Rackiewicz ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 31. Tomasz Wełnicki, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 16. Jakub Piotrowski, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech (74, 97. Wiktor Biedrzycki), 14. Tsubasa Nishi (75, 15. Paweł Wojowski) - 88. Rafał Kujawa (84, 22. Tomasz Zahorski).
Znicz Pruszków: 12. Piotr Misztal - 19. Marcin Rackiewicz, 5. Grzegorz Janiszewski, 14. Maciej Mysiak, 3. Michał Kucharski (68, 17. Mateusz Stryjewski) - 21. Aleksander Jagiełło, 22. Krzysztof Kopciński (46, 20. Tomáš Borek), 4. Andrzej Niewulis, 7. Maksymilian Banaszewski (56, 18. Karol Podliński), 13. Patryk Kubicki - 87. Adrian Paluchowski.
Szczegóły sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 21:46:36

93' Koniec meczu.
92' Jeszcze Ratajczak przed szansą po strzale głową, z trudem wybija Misztal na róg. 1
89' GOOOOOL! 5:1 ! Paweł Wojnowski na sam na sam i pod nogami bramkarza zdobywa 5 bramkę! 1
88' I mamy bramkę dla gości. 59
87' Kun przed szansą na trzecią bramkę, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem 1
84' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Tomasz Zahorski 1
83' Spokojna gra Stomilu, który wymienia dużo podań, próbując wciągnąć gości na własną połowę. 1
79' Żółtą kartką ukarany Marcin Rackiewicz 59
75' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Paweł Wojowski 1
74' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Wiktor Biedrzycki 1
67' CZTERY! Patryk Kun! Ziemann - Misztal, Lech - Misztal, Kun - gol! 1
65' TRZY! Rafał Kujawa na sam na sam z bramkarzem i pewnie, płaskim strzałem wychodzi górą z tego pojedynku 1
63' Lech z dystansu, ale daleko mija bramkę piłka. 1
61' Płaski strzał na bramkę Skiby, ten nie miał najmniejszego problemu z obroną. 59
61' Ratajczak przejął piłkę przed polem karny, co ciekawe do bramki nie zdążył wrócić Misztal, nasz obrońca wpadł w pole karne, ale nie uderzył odpowiednio wcześnie, do tego przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. 1
58' Rzut rożny dla Znicza, małe zamieszanie, ale wybijamy. 59
58' Ratajczak w ostatniej chwili wybija na róg. 1
56' Boisko opuszcza Maksymilian Banaszewski, w jego miejsce Karol Podliński
52' 2:0! Rafał Kujawa głową kieruje piłkę do bramki po dośrodkowaniu Kuna! 1
51' Rzut rożny dla Stomilu 1
49' Nishi i z trudem wybija Misztal na rzut rożny! 1
47' Rzut rożny dla drużyny 59
46' Gramy! 59
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45+1' GOOOOL! W końcu! Patryk Kun przedłuża głową dosrodkowanie Ratajczaka! 1
45' Kun uderza na długi słupek, minimalnie niecelnie. 1
44' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Janiszewski 59
42' Wybita piłka, Nishi mocno, ale niecelnie. 1
41' Rzut rożny dla Stomilu 1
37' Rzut rożny dla Stomilu, poprawione dośrodkowanie do Kujawy, ten składał się do strzału. Tylko rzut rożny. 1
34' Rzut rożny dla Stomilu, strzał Jeglińskiego, piłka zatrzymała się na obrońcy... 1
31' Zieman uderza z 18. metra, ale mocno niecelnie. 1
30' Chwila przewagi Znicza, strzela z dystansu Piotrowski, ale mocno niecelnie. 59
28' Rzut rożny dla drużyny gości, wybija Skiba 59
22' Lech na sam na sam z bramkarzem, zdziwiony że sędzia nie wskazał na pozycję spaloną, przyjmuje górną piłkę, strzela niecelnie. 1
20' Kun prostopadle do Kujawy, jego strzał niestety zablokowany. 1
16' Dośrodkowanie w pole karne, tam przejął Nishi, miał tam trochę miejsca, ale uderzył nad poprzeczką 1
15' Trzeci rzut wolny w krótkim czasie, dośrodkowanie w pole karne, tam Piotrowski zamykał akcję, ale nie trafił dobrze w piłkę i uderzył niecelnie. 1
14' ... Rafał Kujawa prosto w mur. 1
14' Rzut wolny z ok 25. metra... 1
9' Strzał Kubickiego sprzed pola karnego, płaski i niecelny. 59
6' Kun wpadł w pole karne wzdłuż linii końcowej, zagrał do Lecha, ten miał przed sobą pustą bramkę, ale i trudną pozycję do strzału, udało mu się tylko strącić piłkę. 1
2' Pierwsza dobra akcja Stomilu, po strzale Kujawy piłka mija w bliskiej odległości słupek bramki Misztala. 1