Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków

8 lutego 2014 r.
godz. 12:00

Stomil Olsztyn 2:1 Znicz Pruszków
0:1
68' Piotr Darmochwał
73' Grzegorz Lech
Bramki 17' Adrian Paluchowski
ż Rafał Remisz
ż Arkadiusz Mroczkowski
ż Paweł Głowacki
kartki Niewulis ż
Bramki Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Michał Leszczyński) - Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Rafał Remisz, Arkadiusz Mroczkowski - Piotr Darmochwał, Paweł Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Grzegorz Lech, Piotr Głowacki - Tomasz Bzdęga.
Znicz Pruszków: Paweł Pazdan (46 Michał Bigajski) - Marcin Bochenek (46 Sebastian Olczak), Arkadiusz Jędrych (46 Igor Biedrzycki), Andrzej Niewulis, Michał Jaczewski (46 Kamil Tomas) - Maksymilian Banaszewski, Artur Januszewski, Maciej Machalski (70 Daniel Nawrocki), Kamil Majkowski, Rafał Kosiec (46 Krzysztof Kopciński) - Adrian Paluchowski (65 Karol Grudniewski).

Stomil Olsztyn wygrał 2:1 ze Zniczem Pruszków. Bramki strzelali: Piotr Darmochwał oraz Grzegorz Lech.

Drugie spotkanie było zdecydowanie lepszym piłkarskim widowiskiem. Stomil Olsztyn do przerwy powinien prowadzić, ale dogodnej sytuacji nie wykorzystał Tomasz Bzdęga, który z bliskiej odległości nie trafił do pustej bramki. Olsztyński zespół gola stracił po rzucie karnym. W drugiej połowie Stomil do remisu doprowadził po ładnym golu Piotr Darmochwał, a na prowadzenie zespół wyprowadził Grzegorz Lech, który pewnie wykonał rzut karny.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:15:26

90' KONIEC! Stomil wygrywa 2:1!
73' GOOOOOL! Grzegorz Lech pokonuje bramkarza z rzutu karnego i zdobywa drugą bramkę dla Stomilu.
68' GOOOOOOOL! Piotr Darmochwał wpisuje się na listę strzelców!
53' Po dośrodkowaniu Piotra Głowackiego z rzutu wolnego, Michał Trzeciakiewicz strzelił obok bramki.
52' Andrzej Niewulis otrzymuje żółtą kartkę za faul na Pawle Głowackim.
46' Piotra Skibę zastępuje Michał Leszczyński.
45' Rozpoczęcie drugiej części spotkania.
45' Koniec I połowy spotkania. Stomil przegrywa po wykorzystanym rzucie karnym przez zawodnika Znicza.
45' Żółtym kartonikiem ukarany Paweł Głowacki.
38' Arkadiusz Mroczkowski ukarany żółtym kartonikiem.
24' Rafał Remisz ukarany żółtą kartką.
17' Znicz Pruszków prowadzi 1:0 po dobrze wykorzystanym rzucie karnym.
11' Tomasz Bzdęga nie trafia z 3 metrów na pustą bramkę. Piłka ląduje ponad poprzeczką.
1' Rozpoczynamy drugi sobotni sparing. Przeciwnikiem olsztyńskiego zespołu jest Znicz Pruszków.
Piłkarze obu zespołów już na rozgrzewce. Kwadrans dzieli nas od pierwszego gwizdka.

W sobotę (8 lutego) od godziny 9:00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 odbędą się trzy spotkania z udziałem drużyn Stomilu Olsztyn.

Najpierw o godzinie 9:00 na boisko wybiegną rezerwy, które zagrają z A-klasowym GLKS-em Jonkowo (pierwotnie błędnie podawano, że Stomil II zagra z Jonkovią Jonkowo). Trenerem tej drużyny jest Adam Zejer. O 12:00 Stomil Olsztyn zagra z Concordią Elbląg, a o 14:00 rozpocznie się mecz ze Zniczem Pruszków.

Concordia Elbląg jest ostatnią drużyną II ligi grupy wschodniej. Znicz Pruszków w tej samej lidze po rundzie jesiennej zajmuje siódme miejsce. W drużynie z wojewódźtwa mazowieckiego gra trzech byłych piłkarzy Stomilu: Igor Biedrzycki, Artur Januszewski oraz Andrzej Niewulis.