Relacja z meczu Stomil Olsztyn (juniorzy) - ŁKS 1926 Łomża (juniorzy)

Stomil Olsztyn (juniorzy) 8:1 ŁKS 1926 Łomża (juniorzy)
4:1
3' Dawid Chabko
11' Dawid Chabko
25' Wiktor Biedrzycki
45' Wiktor Biedrzycki
54' Dawid Chabko
57' Łukasz Kundo
61' Cezary Sobolewski
86' Patryk Rosoliński
Bramki Dariusz Korytkowski 34'
ż Patryk Rosoliński kartki Szymon Pytel ż
Bramki Stomil Olsztyn (juniorzy): 33. Patryk Rodak - 10. Wiktor Biedrzycki, 15. Sebastian Całka (70, 87. Igor Kostrzewa), 7. Dawid Chabko (75, 55. Piotr Wiśniewski), 17. Mateusz Kostek, 31. Jakub Kostrzewa, 5. Łukasz Kundo (63, 6. Dariusz Cekała), 16. Patryk Rosoliński, 8. Cezary Sobolewski (80, 77. Adam Janas), 11. Łukasz Wojciechowski, 21. Wojciech Żęgota.
ŁKS 1926 Łomża (juniorzy): 12. Damian Chludziński - 9. Artur Bajor, 20. Hubert Boroń, 3. Damian Brutkowski, 5. Konrad Kamienowski, 6. Dariusz Korytkowski, 10. Marcin Kraska, 17. Robert Podgórski, 15. Szymon Pytel, 7. Michał Tarnowski (46, 16. Damian Cendrowski), 11. Mateusz Wawrzyniak.
Szczegóły sędziował: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz).

W związku brakiem rezerwowych ŁKS 1926 od 60. minuty grał w dziesięciu, bowiem Marcin Kraska opuścił boisko (zagrał 30 minut dzień wcześniej w meczu Olimpia Zambrów - ŁKS 1926).

Juniorzy Stomilu Olsztyn pewnie wygrali w meczu Centralnej Ligi Juniorów z ŁKS-em 1926 Łomża 8:1 (4:1). Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Dawid Chabko (trzy), Wiktor Biedrzycki (dwa), Łukasz Kundo, Cezary Sobolewski i Patryk Rosoliński.

W niedzielę piłkarze Stomilu Olsztyn występujący w Centralnej Lidze Juniorów zagrają ostatnie spotkanie na własnym boisku w tym roku.

Do Olsztyna przyjeżdza zespół ŁKS-u 1926 Łomża. Mecz w niedzielę o godzinie 13 odbędzie się na boisku Szkoły Podstawowej nr 18.