94' Koniec meczu.
79' Obok strzelił Adam Deja. 60
78' Schodzi Damian Chmiel, a wchodzi Adam Deja. 60
75' Szymon Lewicki w polu karnym, ale wyjaśnia Tomasz Wełnicki. 60
74' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi , w jego miejsce Paweł Wojowski. 1

Podbeskidzie - Stomil, fot. Paweł Piekutowski

Stomil nadal niepokonany

24.03.17 20:08   kot   10

Stomil Olsztyn zremisował 2:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Bramki dla obu drużyn zdobyli: Nermin Haskić i Szymon Lewicki oraz Tsubasa Nishi i Arkadiusz Czarnecki.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla olsztynian, którzy już w pierwszej akcji stracili bramkę. W 4. minucie zamotanie Marcela Ziemanna wykorzystał Nermin Haskić, który efektownym strzałem pokonał Piotra Skibę. Po kolejnych czterech minutach mogło być już 2:0, ale bramkarz gości uratował swój zespół przed utratą bramki. Stomil stworzył jedną okazję do zdobycia gola, natomiast szansę na podwyższenie rezultatu miał także Michał Janota.
W drugiej połowie zaatakował Stomil, ale strzał Ziemanna nie trafił do bramki. Chwilę później podanie Wiktora Biedrzyckiego wykorzystał Tsubasa Nishi, który technicznym strzałem pokonał Rafała Leszczyńskiego. W 55. minucie było już 1:2, bowiem dośrodkowanie z rzutu rożnego Patryka Kuna wykorzystał Arkadiusz Czarnecki. W 72. minucie na 2:2 wyrównał Szymon Lewicki, po którego strzale piłka odbiła się od słupka i przekroczyła linię bramkową.

Do samego końca obie drużyny miały swoje okazje, jednak żadnej z nich nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.