Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Stomil poskarżył się na Jarzębaka

07.03.18 20:22   em   10  

Stomil Olsztyn wystosował pismo będące skargę na pracę arbitra meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Przypomnijmy, że dwa rażące błędy Sebastiana Jarzębaka wypaczyły wynik meczu.

Najpierw arbiter z Bytomia dopatrzył się ręki w polu karnym u Wiktora Biedrzyckiego, a chwilę później nie widział ewidentnej ręki w polu karnym Podbeskidzie Bielsko-Biała. Stomil przegrał to spotkanie 0:1.

- Nasz dział prawny pracował nad tym i już wysłaliśmy pismo, będące skargą na sobotnie sędziowanie - powiedział dla portalu katowickisport.pl Aleksander Chodźko. - Prosimy też o to, by nie wyznaczano na mecze sędziów z tego samego okręgu, co drużyny. Zażyłości, które wyszły na światło dzienne w przypadku pana Jarzębaka i jego brata, będącego prezesem stowarzyszenia kibiców Ruchu... Nie wygląda to za dobrze. Nie chcemy pozostać bierni i zostawić tego bez żadnego komentarza, bez żadnej reakcji. Nie oczekujemy oczywiście, by ten mecz był powtórzony ani nie liczymy, że pojedziemy do Bielska-Białej, by strzelać tego karnego z ostatniej minuty. Sędziowie muszą jednak wiedzieć, że mogą ponieść konsekwencje. Mam nadzieję, że wydarzenia z soboty będą miały ciąg dalszy.

#LaczyNasPilka #DzieliNasJarzebak

Tagi: Stomil Olsztyn, Sebastian Jarzębak, Aleksadner Chodźko


Komentarze

 1. 09.03.18 07:03 mariusz 1981

  Błędy arbitrów były są i będą nawet tam gdzie jest war sa kontrowersje Stomil przegrał dla tego bo był cienki jak dupa węża

 2. 08.03.18 22:56 czerkasow

  Derektor - nie martw się. Ja tam nawet nie pracuję. Ocena wynikała za cały mecz, a nie za dwie błędne decyzje. Jarząbek nie przyjedzie do Olsztyna, to jest pewne.

 3. 08.03.18 21:58 Piekarz/OKS

  Jeśli ta kuRwa faktycznie dostała ocenę "dobrą" od obserwatora, to dalej jesteśmy w epoce Misia z kultowego filmu :/

 4. 08.03.18 18:27 czeliniak

  Niech ta kurwa Jarzębak przyjedzie do Olsztyna, czekam na niego z pozdrowieniami.

 5. 08.03.18 14:51 Wielki Stomil

  Marciniak nastepny drukarz i Radkiewicz dopoku polscy sedziowie nie beda karani to ic sie nie zmieni

 6. 08.03.18 11:36 jacekoks

  Krzyżak wyczerpał temat, nic dodać nic ująć.

 7. 08.03.18 10:28 Dyrektor OKS 1945

  nie wierzę co czytam dział prawny pewnie tworzy go radca prawny mecenas czerstwiakow

 8. 08.03.18 09:04 krzyżak

  Tak jak sędziowie sądowi kryją swoich kolegów po fachu, tak jak to samo robią policjanci, lekarze, księża, urzędnicy i wszyscy inny tak samo sędziowie sportowi, obserwatorzy i cały PZPN kryją jedni drugich. I dopóki tak będzie nasza klubowa piłka będzie bagnem, a drużyny klubowe w europejskich pucharach będą przegrywać z Kazachami czy Azerami. Tutaj dobro jednostki jest wyższe niż dobro ogółu.

 9. 07.03.18 20:38 Tiger

  Najlepiej jakby przynali nam po prostu odebrany wcześniej punk ;-). Teoretycznie pzpn odebrał nam już 4 punkty, 1 za zaległości i 3 w sobotę. Zadziwiający jest fakt, że obserwator tego mecz ocenił pracę sędziego Jarzębaka jako dobrą. Czy ktoś im kazał to zrobić bo to aż się ciśnie na usta? Dziwi też brak reakcji do tej pory ze strony pzpn. Przecież cały kraj widział, że to był szwindel na całego!

 10. 07.03.18 20:37 Wielki Stomil

  Mysle ze dobra decyzja kazdy klub powinien tak postepowac i rozliczac sedziow a pzp powinien ich karac

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!