Artykuł

Stomil Olsztyn przegrał z Wigrami Suwałki, fot. Paweł Piekutowski

Stomil Olsztyn przegrał z Wigrami Suwałki, fot. Paweł Piekutowski

Stomil przegrał z Wigrami Suwałki

30.06.18 14:56   em   5  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w swoim drugim sparingowym spotkaniu przed startem nowego sezonu I ligi przegrał 0:1 z Wigrami Suwałki. Spotkanie odbyło się na stadionie miejskim w Gołdapi.

Z powodu urazów w tym spotkaniu nie zagrali: Adrian Karankiewicz, Grzegorz Lech oraz Tomasz Wełnicki.

Stomil: Michał Leszczyński (46 Adrian Serowiec) - Janusz Bucholc (46 Lukáš Kubáň), Łukasz Sołowiej (46 Jakub Mosakowski), Ernest Dzięcioł, Wojciech Dziemidowicz (46 Remigiusz Szywacz, 80 Adam Paliwoda) - Wołodymyr Tanczyk (46 Tomasz Zając), Łukasz Jegliński (80 Hubert Szramka), Paweł Głowacki (46 Igor Biedrzycki), Marcin Stromecki (80 Maciej Serbintowicz), Aleksander Tomasz (46 Piotr Głowacki) - Mateusz Mętlicki.

W kolejny meczu sparingowym olsztyński zespół zagra w najbliższą środę (4 lipca) z II-ligowym Widzewem Łódź. Mecz odbędzie się w Opalenicy.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, Gołdap


Komentarze

 1. 01.07.18 13:34 zjs

  Jaki powinien być cel sparingu? Tworzymy kadrę na sezon, mamy zawodników z podpisanymi kontraktami, ponieważ jest rotacja w drużynie próbujemy nowych zawodników na poszczególnych pozycjach i zgrywamy formacje w sparingach. Do tego potrzebne są gry kontrolne. W tym wypadku gry kontrolne miały jakiś tam cel szkoleniowy w przypadku Jagiellonii i Wigier, ale co dały Stomilowi? No i oczywiście trener z wizją celów założonych dla drużyny a my nie wiemy czy Kiereś zostaje. To nie jest klub sportowy, to rzemieślnicza manufaktura. Taka była ocena byłego trenera Stomilu Bogusława Kaczmarka. Na jego plus trzeba przyznać, że starał się na miarę swoich sił to zmienić. Czy taka wola jest obecnie w klubie? Czy prezes, Zarząd, przerwą wreszcie zmowę milczenia i zaczną komunikować się z opinią publiczną?

 2. 01.07.18 11:40 SzEFoo

  Cieszy, że w zespole zostaje Kuban i Tanczyk, bo gwarantują jakość na prawej stronie. Przydałby się starszy Kun na lewe skrzydło i koniecznie napastnicy, bramkarz, środkowy obrońca i kreatywny gość w środku, bo z tym składem co jest do tej pory to ciężko byłoby się utrzymać w 2 lidze, a co dopiero mówić o pierwszej. Już lipiec się zaczął, a wzmocnień nie widać. Oby coś się ruszyło, bo wreszcie miało być lepiej, a się okaże, że czeka nas kolejny sezon walki o byt w 1 lidze..

 3. 01.07.18 10:29 krzyżak

  To Leszczyńskie zostaje czy nie? Bo widze ze znowu gral.

 4. 30.06.18 20:51 Wielki Stomil

  slabo to wyglada wszystko, oby Kieres niespierdolil

 5. 30.06.18 15:29 stomil olsztyn forever

  3 tygodnie do pierwszego ligowego meczu a my nawet nie wiemy czy trener Kiereś zostaje.. Odeszło 3 kluczowych zawodników, a testujemy dzieciaków z juniorów i dziadka Jeglińskiego. Coś tu się zacznie dziać?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!