Stomil Olsztyn wygrał 2:0 z juniorami młodszymi, fot. Łukasz Kozłowski

Olsztyn - stadion Stomilu, 23 maja 2012 r., godz. 16:20

Stomil wygrał z juniorami młodszymi

23.05.12 17:43   em, mmks   0

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali w spotkaniu sparingowym z drużyną juniorów młodszych 2:0 (0:0). Gole dla "biało-niebieskich" strzelali w 65. minucie Andrzej Jaroń oraz 77. minucie Krzysztof Filipek.

W olsztyńskiej drużynie sprawdzani byli zawodnicy rezerw Oskar Osika, Paweł Tomkiewicz, Łukasz Buder, Mateusz Mikulak oraz Andrzej Jaroń.

Stomil: (I połowa) Michał Leszczyński - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Rafał Remisz, Radosław Stefanowicz - Dominik Kun, Bartosz Szaraniec, Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński, Ángel Segarra - Paweł Łukasik. (II połowa) Piotr Skiba - Oskar Osika, Paweł Tomkiewicz, Igor Biedrzycki, Łukasz Buder - Piotr Łysiak, Mateusz Mikulak, Daniel Michałowski, Andrzej Jaroń, Tomasz Strzelec - Krzysztof Filipek.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Krzysztof Filipek, Andrzej Jaroń, sparing, Olsztyn, Olsztyn - stadion Stomilu