Artykuł

Stomil wznowił treningi

07.01.14 09:10   em, mmks   1  

Od badań wydolnościowych w Olsztyńskiej Szkole Wyższej przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Stomilu Olsztyn. Na pierwszych zajęciach zabrakło trenera Adama Łopatki, który przebywa w Warszawie i stara się o tymczasową licencję na prowadzenie drużyny w pierwszej lidze.

Pojawił się za to sprowadzony z Gryfa Wejherowo Marcin Warcholak. W pierwszej grupie zawodników przechodzących badania znalazł się testowany lewy pomocnik Sokoła Ostróda Piotr Głowacki, w drugiej z kolei Adrian Korzeniewski (Concordia Elbląg), Michał Miller (MKS Korsze), Patryk Gondek oraz Łukasz Kuśnierz (obaj Płomień Ełk) i Michał Trzeciakiewicz (brak klubu).

W treningach nie będą uczestniczyli z kolei kontuzjowani Piotr Skiba oraz Michał Leszczyński. Obaj do zajęć z drużyną mają wrócić w przeciągu dwóch tygodni.

Jutro natomiast o godzinie 8:00 piłkarze przejdą na czczo badania krwi oraz biegi testowe.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, treningi, I liga, Olsztyńska Szkoła Wyższa, badania wydolnościowe


Komentarze

  1. 07.01.14 14:34 B5

    Po to tu przybyles chlopaku,aby grać w pierwszym skladzie,wszystko co trzeba masz,trzeba tylko zapierdzielac...a bedzie dobrze!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!