Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Stomil wznowił treningi

04.01.18 15:42   em   17  

Od odprawy z nowym sztabem szkoleniowym przygotowania do rundy wiosennej wznowili piłkarze Stomilu Olsztyn. O godzinie 17:30 na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 "biało-niebiescy" odbędą rozruch wprowadzający do badań.

W piątek olsztynianie na Dajtkach przejdą badania wydolnościowe, z kolei w sobotę w hali Urania badania szybkościowe.

Na odprawie pojawili się zawodnicy wypożyczeni ostatnio do innych klubów - Igor Biedrzycki i Karol Żwir (Huragan Morąg), Adrian Serowiec (Mławianka Mława) oraz Rafał Śledź (GKS Wikielec). Łukasz Sołowiej, tuż po zameldowaniu się w siedzibie klubu, udał się do szpitala, najprawdopodobniej jest chory na grypę.

Nieobecny był trener bramkarzy Sylwester Wyłupski, który najprawdopodobniej odejdzie z klubu.

Bramkarze: Michał Leszczyński, Jakub Miszczuk, Adrian Serowiec, Piotr Skiba.

Obrońcy: Paweł Baranowski, Igor Biedrzycki, Janusz Bucholc, Wojciech Dziemidowicz, Ernest Dzięcioł, Adrian Karankiewicz, Jakub Mosakowski, Łukasz Sołowiej, Marcel Ziemann.

Pomocnicy: Wiktor Biedrzycki, Paweł Głowacki, Piotr Głowacki, Grzegorz Lech, Daniel Mikołajewski, Dani Ramírez, Marcin Stromecki, Wołodymyr Tanczyk, Tomasz Zając, Karol Żwir.

Napastnicy: Paweł Abbott, Mateusz Mętlicki, Artur Siemaszko, Rafał Śledź, Tomasz Zahorski.

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 08.01.18 17:06 Biała Armia

  Niestety ale każdy wie że prezes gra na korzyść prezydenta. Dla klubu nic nie działa nic nie zrobił ku leprzeszmu funkcjonowaniu klubu. Do póki będzie obecny prezes o nie będzie prezesa który w klubie pracuje to nigdy nie będzie dobrze.

 2. 07.01.18 21:39 Piotruś Pan

  Tak własnie potrafią dyskutować na takim poziomie tacy jak ty leszczu

 3. 07.01.18 19:58 czerkasow

  Głupi jesteś i głupim pozostaniesz, szkoda ze o tym nie wiesz.

 4. 07.01.18 19:28 Piotruś Pan

  Czerkasow, o nie pomyliłem się jednak czerpiesz korzyści z miłości do klubu :). No właśnie a takim jesteś zagorzałym fanem. Sprzedajesz gadżety czy organizujesz Stomil Travell?

 5. 07.01.18 15:52 Biała Armia

  Czy ktoś liczył co zrobił Prezes dla klubu?

 6. 07.01.18 13:36 czerkasow

  Piotrze T. czy tam Piotrusiu Panie nie wylewaj swojego bólu d... na forum. Dlaczego nie zgłaszasz swojej kandydatury na prezesa klubu? Przecież jesteś taki mądry, jesteś od wszystkich lepszy, jesteś wszechwiedzący. Jeżeli nic konkretnego w swych wypocinach nie wnosisz, to się lepiej zamknij, a nie rozlewasz swoje szambo gdzie się da.

 7. 07.01.18 12:51 lukasszzz

  Z perspektywy czasu,uważam,że błędem było wypuszczenie Roberta Kiłdanowicza brałby pieniądze ale widać byłoby efekty.

 8. 07.01.18 11:31 Piotruś Pan

  czerkasow, pittbull i inni. Gdzie jesteście? Jak jest świetnie klub prowadzony......, jak się rozwija? co...... nabraliście wody w usta? Bo wam pasuje opierd..lić wycieczkę na wyjazd na Stomil, sprzedać parę gadżetów. Tylko jak Stomil będzie w III lidze w przy takim zarządzaniu jest to nieuniknione.... to nikomu już nic nie sprzedacie.....

 9. 06.01.18 17:09 whs

  Gamakova odpuscmy sobie, wyglądał jakby był tu za karę. Tak samo Abbott (wolałbym Śledzia, tańszy w utrzymaniu, a zaangażowanie większe, tylko dać mu prawdziwą szansę). Dać w końcu szansę Dzięciołowi (Bucholc nigdy nie miał rywalizacji o miejsce). Miszczuk dla mnie nr 2, Leszczyński rozkojarzony i tańczący. Serowiec przy braku rezerw musi być wypożyczony. Co z Pazio? Przy jego przyjściu mamy lewą obronę i Marcel zwiększa rywalizację w pomocy. No i oczywiście trener musi kogoś ściągnąć, rynek na Śląsku zna dobrze, a tam jest tyle mocnych klubów, że na pewno kogoś by znalazł nawet na wypożyczenie

 10. 06.01.18 11:36 Emilozo

  EDIT. Gamakowa nie było w czwartek - koniec wypożyczenia. Sylwester Wyłupski na 90 procent zostaje w sztabie szkoleniowym. Był na sobotnich zajęciach.

 11. 05.01.18 22:36 chodi

  Im więcej potu na treningu tym mniej krwii w boju.... trenujcie wytrzymałość i szybkość, to najważniejsze aspekty . Mam nadzieję że nowy trener wzmocni sklad jakimiś transferami. Przydałby się jeszcze jeden dobry napastnik i środkowy obrońca.

 12. 05.01.18 19:03 B5

  Wiosna bedzie nasza.

 13. 05.01.18 07:39 krzyżak

  Z Panami Abbot i Zahorski to możnaby rozwiązać kontrakty. Nic nie pokazuja a tylko miejsce w kadrze zajmuja oraz drenują klubową kasę.

 14. 04.01.18 22:11 Emilozo

  Tak. Wymienieni zawodnicy pojawili się dzisiaj w klubie na pierwszych zajęciach.

 15. 04.01.18 20:58 Emilozo

  Spotkałem dzisiaj Sylwka i nie chciał zbytnio rozmawiać na ten temat. Czeka na reakcje klubu.

 16. 04.01.18 20:28 Tiger

  Dokładnie - Sylwek ma odejść? Dlaczego? Akurat na niego można było liczyć, forma bramkarzy u nas zawsze była na dobrym poziomie.

 17. 04.01.18 19:50 siergiej26

  Rozumiem że wszyscy Ci wypisani powyżej stawili się dziś w klubie? A czemu Sylwek Wyłupski odchodzi wiecie coś?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!