Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Stomil z licencją na grę w I lidze

30.05.14 20:23   em   4  

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN przyznała naszemu klubowi licencję na grę w I lidze.

Licencji nie otrzymały Kolejarz Stróże, Arka Gdynia, GKS Katowice oraz Okocimski KS Brzesko.

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga, PZPN, Kolejarz Stróże, Arka Gdynia, GKS Katowice, Okocimski KS Brzesko, PZPN


Komentarze

 1. 31.05.14 11:59 przem85

  To jest w tym kraju chore te odsprzedawanie licencji! Słyszeliście o czymś takim w jakiejś lidze zachodniej?

 2. 31.05.14 08:20 Emilozo

  Wg. informacji z klubu licencję dostaliśmy na Olsztyn. Jupitery muszą być gotowe lub w budowie w kwietniu 2015 roku (wtedy rusza kolejny proces licencyjny).

 3. 31.05.14 01:18 1945

  Stroze maja kilku chetnych na swoje miejsce (np. Lublin, Torun), ktorzy spelniaja wymogi. Stomil dostal licencje bez nadzoru, czyli zglosili Ostrode na I lige? Jezeli tak, to dlaczego nikt sie nie pochwalil, ze wyprowadzaja sie z Olsztyna w razie utrzymania. Jezeli nie, to jakim cudem bez jupiterow dostana licencje, skoro juz teraz maja warunkowa?

 4. 30.05.14 23:56 JeanPorr

  "Kolejarzowi Stróże odmówiono przyznania licencji w związku z naruszeniemwynikających z pkt. 6 (kryteria sportowe), pkt.7 (kryteria Infrastrukturalne) oraz pkt.8 (kryteria Personelu i Administracji) Podręcznika Licencyjnego. Licencję bez żadnych sankcji i nadzorów na grę w I lidze otrzymały następujące Kluby: Flota Świnoujście oraz Stomil Olsztyn. " czyli co, że Stróże ze swoim klepiskiem idą na właściwe miejsce ligę niżej ? ;

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!