Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Stomil zacieśnia współpracę z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

12.01.18 18:42   em   7  

Jeszcze w starym roku doszło do roboczego spotkania na linii Stomil Olsztyn - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. W trakcie spotkania określono jasny cel: zbudowanie platformy porozumienia, co w przyszłości przełoży się na poprawienie jakości pracy naszego klubu na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Czy od tego momentu coś się zmieniło? Pojawiło się kilka realnych powodów, że można mówić o współpracy obydwu podmiotów.

Fakty:

 • Stomil Olsztyn może trenować w hali Urania, co wcześniej było praktycznie niemożliwe.
 • Pracownicy OSiR włączyli się w remont szatni głównej dla piłkarzy Stomilu Olsztyn.

W trakcie ustalania:

 • Ma powstać umowa mówiąca o tym, że kilka godzin przed meczem ligowym Stomil zarządza stadionem. To olsztyński klub będzie decydował m.in. o której mają zostać włączone jupitery.

Plany przyszłościowe:

 • OSiR zobowiązał się, że będzie odśnieżał boisko na olsztyńskich Dajtkach, gdzie Stomil trenuje i rozgrywa sparingi. Przypomnijmy, że rok temu boisko SP18 nie nadawało się do rozgrywania spotkań w bezpiecznych warunkach po obfitych opadach śniegu.
 • Instalacja piłkochwytów na boisku treningowym Stomilu. Kosz postawienia w 50 procentach ma pokryć OSiR. W rundzie jesiennej podczas treningów Stomil stracił 12 piłek, które... poprzebijały się.
 • Droga przed stadionem ma zostać poprawiona.

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 13.01.18 19:09 roberto

  Na czym te zacieśnianie się ma polegać. Mnie się wydaje że Ośrodek będzie za darmo udostępniał swoje obiekty, jakie one są każdy widzi. Najlepsza baza treningowa w Polsce.

 2. 13.01.18 16:33 Piotruś Pan

  a czy ogłosili na tą współpracę przetarg Piotrusiu G.?

 3. 13.01.18 10:54 czerkasow

  O kuźwa! OSiR zobowiązał się do swoich obowiązków. .

 4. 12.01.18 19:57 Piotruś Pan

  No oczywiście, że się zmieni...... W II lidze a póxniej w III itd. Ku chwale nam panującemu Piotrkowi

 5. 12.01.18 19:34 O.N.P.P

  Dopóki ten nieudacznik litwiński (celowo mała litera nie zasługuje na szacunek) bedzie rządził Osirem nic sie nie zmieni

 6. 12.01.18 19:27 Wielki Stomil

  no i co ze laski nie robia ?? do tej pory tego nie robili jednak moze cos sie w koncu zmieni!

 7. 12.01.18 19:14 Owsian

  Te wszystkie czynności należą do obowiązków OSiRu Stomil jest spółką miejską. Oni łaski nie robią że w tych norach na de la gruz ściany pomalują.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!