Artykuł

Marcin Stromecki, fot. Emil Marecki

Marcin Stromecki, fot. Emil Marecki

Stromecki: Cieszę się z debiutu

31.03.18 19:21   em   3  

Stomil Olsztyn zremisował na wyjeździe 1:1 z Górnikiem Łęczna. Po meczu rozmawialiśmy z Marcinem Stromeckim, który na boisku pojawił się w drugiej połowie. Dla piłkarza był to debiut w barwach olsztyńskiego pierwszoligowca.

Po wielu miesiącach w końcu zaliczyłeś debiut w Stomilu. Jak się z tym czujesz?
- Bardzo się z tego powodu cieszę i mam nadzieję, że to nie ostatni mój mecz w barwach Stomilu Olsztyn. Tym bardziej mnie to cieszy, że zdobyliśmy punkt na wyjeździe, na ciężkim bardzo terenie. Szkoda, że nie trzy, ale myślę, że ten remis trzeba szanować.

Twoje wejście wniosło spokój w grze i potrafiłeś iść z piłką do przodu kreując akcje ofensywne. Jak oceniasz ten występ?
- Bardzo miło mi to słyszeć. Chciałem dać jak najwięcej drużynie , co potrafię i fajnie, że ktoś z boku to zauważa. Ja nie chcę swojej gry oceniać, natomiast cieszę się z tego debiutu.

Ten remis zdobyty w ostatniej minucie na pewno bardzo cieszy, ale też trochę zamazuje obraz tego spotkania. Mimo wszystko mogliście ten mecz wygrać, bo stworzyliście sobie o wiele więcej sytuacji ofensywnych niż rywale.
- Zdecydowanie i żałujemy tego. Niestety czasem tak w piłce jest, że nie wpada. Miejmy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy skuteczniejsi.

Przed wami maraton spotkań u siebie - w Ostródzie, ale w roli gospodarza. Jesteście przygotowani na to fizycznie?
- Myślę, że tak, ale jak to zazwyczaj jest, boisko wszystko zweryfikuje. Jesteśmy jak najbardziej przygotowani do walki.

Teraz niestety nie ma zmiłuj się, tam trzeba wszystko wygrać. Jesteście tego świadomi? /
- Taki mamy cel.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Górnik Łęczna, I liga, Rozmowa po meczu. Marcin Stromecki


Komentarze

  1. 01.04.18 21:00 chodi

    Oto chodzi , na każdą pozycję musi być zamiennik i rywalizacja. Jak ktoś gra asekuracyjnie, to od razu powinna być zmiana. Każdy zawodnik musi dawać z siebie maxa i wiedzieć, że gra w pierwszej 11 to jest przywilej. Brawo za debiut i powodzenia!

  2. 01.04.18 07:59 Wielki Stomil

    Dawno ten chlopak juz powinien grac

  3. 01.04.18 07:28 PittBull

    Brawo Marcin dobra zmiana.Gratulacje debiutu teraz już będzie lepiej

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!