Artykuł

Plakat promujący akcję, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Plakat promujący akcję, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Szkolna wyprawka dla dzieci z Kresów. Trwa zbiórka przyborów szkolnych!

27.07.18 14:32   em   2  

Kibice Stomilu Olsztyn rozpoczynają zbiórkę przyborów szkolnych, które zostaną przekazane polskich dzieci mieszkających na Kresach Wschodnich. Zbiórka potrwa do 15 sierpnia 2018 roku.

Zbieramy: zeszyty, kredki, ołówki, długopisy, kolorowanki, mazaki, papier kolorowy, plecaki oraz piórniki.

Wszystkie artykuły można zostawiać w sklepie Sektor (ul. Wilczyńskiego 25e), w klubie CFC Olsztyn, Kaiser Sports oraz RIO Jits & Gym.

Jeżeli chcesz wspomóc akcję, a nie masz jak dostarczyć przyborów szkolnych do Olsztyn, to napisz do nas wiadomość prywatna na FB lub do Emilozo to podamy adres do wysyłki lub podamy nr konta, a wtedy zakupy w Olsztynie zrobimy za Ciebie.

MOBILIZACJA!

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 27.06.18 06:53 crispy

    Słusznie !!! Podać nr konta i będziemy wpłacać. Tylko, czy fiskus/piskus pozwoli ? Ale cel jest szczytny i z herbem Stomilu i Orłem Białym.

  2. 25.06.18 17:02 Wielki Stomil

    może lepiej było zrobić zbiórke pieniędzy i wtedy takie przybory zamowić z herbem Stomilu?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!