Artykuł

Szpital w Stomilu przed meczem z Concordią Elbląg, fot. Artur Szczepański

Szpital w Stomilu przed meczem z Concordią Elbląg, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - boisko ze sztuczną nawierzchnią przy szkole SP 18, 2 marca 2013 r., godz. 10:00

Szpital w Stomilu przed meczem z Concordią

01.03.13 16:18   em   3  

W sobotę Stomil Olsztyn rozegra ostatni sparing przed rundą wiosenną I ligi. Ten mecz miał pokazać w jakiej formie jest olsztyński zespół, ale nie pokaże. Trener Zbigniew Kaczmarek nie będzie miał do dyspozycji pięciu podstawowych graczy.

W sobotę nie zagrają: Szymon Kaźmierowski (narzeka na ból w kolanie), Paweł Kaczmarek (przeziębienie), Łukasz Jegliński (w meczu z Chojniczanką zawodnik podkręcił staw skokowy), Kamil Hempel (naciągnięty mięsień dwugłowy) oraz Grzegorz Lech, który jeszcze nie wyleczył urazu.

- Nie są to poważne kontuzje, ale nie chcemy ryzykować. Zawodnicy mogliby na upartego zagrać w sparingu, ale groziłoby to poważniejszymi urazami. Nic na siłę. W lidze też tak może być, że zawodnicy będą musieli pauzować z powodu żółtych kartek i kontuzji. Szansę otrzymają rezerwowi i mam nadzieję, że pokażemy się z dobrej strony. Musimy narzucić swój sposób grania i wygrać ten mecz - mówi Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Początek spotkania w Olsztynie (Dajtki) w sobotę o godzinie 10.

 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Concordia Elbląg, Olsztyn, Dajtki, Zbigniew Kaczmarek, Szymon Kaźmierowski, Paweł Kaczmarek, Łukasz Jegliński, Kamil Hempel, Grzegorz Lech, kontuzje, sparing


Komentarze

  1. 01.03.13 22:31 tylkostomil

    Obciążenia muszą wytrzymywać dużo większe jak chcą się utrzymać. Ale szkoda tych urazów bo przecież trza sie zgrywać..

  2. 01.03.13 20:26 Joe Black

    Albo takie były obciążenia, że zawodnicy nie wytrzymują :(

  3. 01.03.13 19:05 S.M.P.

    zagrywka ala Mourinho, żeby szpiedzy z Ząbek nie rozkminili naszej taktyki ;)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!