90+3' Koniec meczu.
90' Trzy minuty dłużej potrwa dzisiaj mecz.
85' Żwir na spalonym.
84' Wieje nudą na boisku...
80' Lech wrzuca w pole karne, ale nie ma komu wykończyć akcji.

Artykuł

Jan Tomaszewski, fot. Cezary Piwowarski / pl.wikipedia.org

Jan Tomaszewski, fot. Cezary Piwowarski / pl.wikipedia.org

Tomaszewski: Wiem, kiedy Łódzki Klub Sportowy wycofa się z rozgrywek

15.03.13 18:42   em   2  

O opinię przed meczem Stomilu Olsztyn - Łódzki Klub Sportowy poprosiliśmy Jana Tomaszewskiego, byłego bramkarza łódzkiego klubu i wielokrotnego reprezentanta Polski.

- Ja się cały czas martwię o ŁKS. Już wcześniej rozpocząłem akcję ratowania stowarzyszenia. Bo jako spółka to ten zespół dawno jest bankrutem. Dla mnie to wielka tragedia. Podobnie jak dla innych byłych piłkarzy tego klubu. ŁKS dawno powinien ogłosić upadłość i na nowo wystartować w rozgrywkach np. IV ligi. Jaki będzie wynik sobotniego meczu? A jaki może być. Seniorski zespół zagra ze zdolnymi juniorami SMS (w kadrze znajduje się tylko dwóch zawodników w wieku juniorskim, z czego jeden jest trzecim bramkarzem - red.). Nie ma innej alternatywy jak zwycięstwo Stomilu. Nawet jakby ŁKS wygrał to temu klubowi i tak nic to nie da. Ja wiem, kiedy Łódzki Klub Sportowy wycofa się z rozgrywek. Jestem cały czas sercem za ŁKS-em, ale nie przewiduje jutro (sobota - red.) tak wielkiej niespodzianki. Działacze Stomilu powinni zrobić wszystko, żeby utrzymać klub w I lidze. Nie ma nic lepszego dla miasta jak promocja poprzez grę w takiej lidze. Chociaż cały czas pamiętam, że u Was w mieście wpadli kiedyś na super pomysł promocji miasta bez piłki pod czas Euro 2012.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Łódzki Klub Sportowy, Jan Tomaszewski, Opinia przed meczem, I liga, wypowiedź, rozmowa


Komentarze

  1. 16.03.13 08:44 Siergiej

    Nie lubie goscia za bardzo, ale ta wypowiedz nawet mi sie podoba :)

  2. 15.03.13 21:47 Tiger

    "Nie ma innej alternatywy jak zwycięstwo Stomilu" - nic dodać nic ująć!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!