Artykuł

Trwa montaż sztucznej trawy przy boisku, fot. Emil Marecki

Trwa montaż sztucznej trawy przy boisku, fot. Emil Marecki

Trwa montaż sztucznej trawy przy boisku

24.06.15 12:18   em   10  

Po zakończeniu montażu jupiterów na stadionie Stomilu ruszyły koleje modernizacje stadionu, które są wymogiem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Żeby Stomil Olsztyn otrzymał licencję na grę w I lidze musi zostać przedłużona murawa (pas bezpieczeństwa). W związku z tym zostanie zamontowany pas sztucznej trawy.

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu


Komentarze

 1. 27.06.15 19:05 Piotr Bajero

  Kowal podpisał z Niecieczą , panie Prezesie jeden czy drugi ile dla klubu z tego transferu z kapało , extra klasa - to będzie na kilku kopaczy Lech , Suchy czy inne miernoty. No i młody Sierzputowski do wziecia ,jak już kompletujecie drożynę Marzeń to się skłońcie do Dziadka mecenasa !!!!!

 2. 25.06.15 21:31 Piotr Bajero

  niech się w końcu obudzą , dlatego alarmuję wszędzie .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. 25.06.15 21:27 czerkasow

  Zabawię się też w kopiuj-wklej: 1) Awans do ekstraklasy, 2) ART-B, FOZZ i inne bajery, 3) tajemnica handlowa, 4) Arkadiusz Klimek, Grzegorz Lech i Sylwester Czereszewski, 5) Są na testach - kontraktu jeszcze z nimi nikt nie podpisał (ani Zawisza, ani Nieciecza), 6) Pilnuje swego, 7) Opala się na Majorce, 8) Podpiera taboret w sekretariacie Prezydenta Olsztyna, 9) Jako zwykły obywatel możesz sam ruszyć do Prokuratury i im zadać to pytanie. Większość odpowiedzi jest idiotycznych zgodnie z pytaniami tego samego rodzaju. Tak na marginesie - nie wiedziałem że masz prawo stawiać takie pytania? No chyba że zostałeś większościowym udziałowcem klubu :)

 4. 25.06.15 15:15 Piotr Bajero

  Kochani wróciłem znowu z podróży służbowej (z Chin)- pozdrawiam moich kumpli z czatu J i wpadam na stronkę Stomilu a tu cisza, mam nadzieję, że przed burzą…. :) Widzę, że Grzymek poukładał wszystkie klocki, zadbał o swój PR a ponieważ Borkowski i Szwed są ubezwłasnowolnieni to mogą tyle zrobić w klubie co ślepy szukający właściwej drogi w mroczną noc bez psa tropiciela opiekuna. Zarządzanie klubem zawodowym (przynajmniej z nazwy) to nie Stomil Cup. W związku z sytuacją klubie mam kilka pytań do Prezesa Borkowskiego; 1. Jaki ma pomysł na prowadzenie klubu w sezonie 2015/2016? 2. Jakich ma tajemniczych sponsorów czy też inwestorów? 3. Czy przypadkiem ten tajemniczy sponsor to nie jest inwestor czy też wykonawca nowej Galerii przy dworcu kolejowym i autobusowym? Jeśli tak to pewnie będziemy mieli powtórkę z Galerii Warmińskiej, która się wycofała ze sponsoringu, ponieważ tak naprawdę była przymuszona przez miasto do finansowania klubu. Taki sposób naszego prezydenta do pozyskiwania sponsorów (wymuszanie a nie zachęcanie)? 4. Jakich zawodników pozyska Stomil Olsztyn? 5. Dlaczego nie zarabiamy ani złotówki na transferach (Koval, Wełnicki,)? 6. Co w otoczeniu klubu robi znowu Pan Budnik (kret Prezydenta), który transferuje Tomka Wełnickiego do Zawiszy Bydgoszcz? 7. Gdzie jest najlepsza przewodnicząca Komisji Rewizyjnej w Polsce p. Bagińska (zwana znaną „Bizneswomen” z Zatorza)? 8. Co dzieje się z tym sławnym strasznym audytem, na który powoływał się nasz kochany Pan Prezydent? 9. Co dzieje się z tym sławnym śledztwem prokuratorskim za rzekome nieprawidłowości w klubie (trwa już 11 miesięcy)? Wiele pytań –mało odpowiedzi. Klub ma obecnie przyjazne warunki działania tylko efektów brak. Kiłdan nie był idealny lecz w tak wrogich warunkach pracy, które posiadał efekty, które uzyskał to takie mistrzostwo świata. Prezesie Borkowski, Prezesie Szwed czas odkryć karty !!!!!

 5. 24.06.15 19:47 Martini

  wymóg wymogiem a estetycznie wygląda to nijako niedługo zaczną trawę sprejować jak będzie wymóg że ma być ziolona

 6. 24.06.15 17:19 Kot

  I tak po tej trawie nie będą grać piłkarze, to jak samochód kawałek po niej pojedzie, to nic wielkiego się nie stanie i widowisko sportowe na tym nie ucierpi. Chyba że liczycie na jakieś cudowne zagrania, kiedy piłka wyjdzie poza pole gry, to wtedy można się zgodzić.

 7. 24.06.15 15:10 gergo

  hehe to jest własnie myślenie osiru,zeby połozyc zarznac na rajdzie to wszystko, płot juz był rozwalony,a co dopiero kawałek dywanu

 8. 24.06.15 14:30 Jan Tomasz

  Przecież w sobotę auta rajdowe zniszczą tę trawę. Ludzie ogarnijcie się. Po co ją teraz kłaść? Nie można w poniedziałek?

 9. 24.06.15 13:16 Emilozo

  Boisko będzie takie samo, będzie pas bezpieczeństwa dla piłkarzy.

 10. 24.06.15 12:45 Wielki Stomil

  to boisko sie poszerzy czy bedzie takie samo? a jeszcze prolog ma byc w sobote na stadionie i co beda ja zawijac??

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!