Artykuł

Trwa montaż sztucznej trawy przy boisku, fot. Emil Marecki

Trwa montaż sztucznej trawy przy boisku, fot. Emil Marecki

Trwa montaż sztucznej trawy przy boisku

24.06.15 12:18   em   10  

Po zakończeniu montażu jupiterów na stadionie Stomilu ruszyły koleje modernizacje stadionu, które są wymogiem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Żeby Stomil Olsztyn otrzymał licencję na grę w I lidze musi zostać przedłużona murawa (pas bezpieczeństwa). W związku z tym zostanie zamontowany pas sztucznej trawy.

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu


Komentarze

 1. 27.06.15 19:05 Piotr Bajero

  Kowal podpisał z Niecieczą , panie Prezesie jeden czy drugi ile dla klubu z tego transferu z kapało , extra klasa - to będzie na kilku kopaczy Lech , Suchy czy inne miernoty. No i młody Sierzputowski do wziecia ,jak już kompletujecie drożynę Marzeń to się skłońcie do Dziadka mecenasa !!!!!

 2. 25.06.15 21:31 Piotr Bajero

  niech się w końcu obudzą , dlatego alarmuję wszędzie .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. 25.06.15 21:27 czerkasow

  Zabawię się też w kopiuj-wklej: 1) Awans do ekstraklasy, 2) ART-B, FOZZ i inne bajery, 3) tajemnica handlowa, 4) Arkadiusz Klimek, Grzegorz Lech i Sylwester Czereszewski, 5) Są na testach - kontraktu jeszcze z nimi nikt nie podpisał (ani Zawisza, ani Nieciecza), 6) Pilnuje swego, 7) Opala się na Majorce, 8) Podpiera taboret w sekretariacie Prezydenta Olsztyna, 9) Jako zwykły obywatel możesz sam ruszyć do Prokuratury i im zadać to pytanie. Większość odpowiedzi jest idiotycznych zgodnie z pytaniami tego samego rodzaju. Tak na marginesie - nie wiedziałem że masz prawo stawiać takie pytania? No chyba że zostałeś większościowym udziałowcem klubu :)

 4. 25.06.15 15:15 Piotr Bajero

  Kochani wróciłem znowu z podróży służbowej (z Chin)- pozdrawiam moich kumpli z czatu J i wpadam na stronkę Stomilu a tu cisza, mam nadzieję, że przed burzą…. :) Widzę, że Grzymek poukładał wszystkie klocki, zadbał o swój PR a ponieważ Borkowski i Szwed są ubezwłasnowolnieni to mogą tyle zrobić w klubie co ślepy szukający właściwej drogi w mroczną noc bez psa tropiciela opiekuna. Zarządzanie klubem zawodowym (przynajmniej z nazwy) to nie Stomil Cup. W związku z sytuacją klubie mam kilka pytań do Prezesa Borkowskiego; 1. Jaki ma pomysł na prowadzenie klubu w sezonie 2015/2016? 2. Jakich ma tajemniczych sponsorów czy też inwestorów? 3. Czy przypadkiem ten tajemniczy sponsor to nie jest inwestor czy też wykonawca nowej Galerii przy dworcu kolejowym i autobusowym? Jeśli tak to pewnie będziemy mieli powtórkę z Galerii Warmińskiej, która się wycofała ze sponsoringu, ponieważ tak naprawdę była przymuszona przez miasto do finansowania klubu. Taki sposób naszego prezydenta do pozyskiwania sponsorów (wymuszanie a nie zachęcanie)? 4. Jakich zawodników pozyska Stomil Olsztyn? 5. Dlaczego nie zarabiamy ani złotówki na transferach (Koval, Wełnicki,)? 6. Co w otoczeniu klubu robi znowu Pan Budnik (kret Prezydenta), który transferuje Tomka Wełnickiego do Zawiszy Bydgoszcz? 7. Gdzie jest najlepsza przewodnicząca Komisji Rewizyjnej w Polsce p. Bagińska (zwana znaną „Bizneswomen” z Zatorza)? 8. Co dzieje się z tym sławnym strasznym audytem, na który powoływał się nasz kochany Pan Prezydent? 9. Co dzieje się z tym sławnym śledztwem prokuratorskim za rzekome nieprawidłowości w klubie (trwa już 11 miesięcy)? Wiele pytań –mało odpowiedzi. Klub ma obecnie przyjazne warunki działania tylko efektów brak. Kiłdan nie był idealny lecz w tak wrogich warunkach pracy, które posiadał efekty, które uzyskał to takie mistrzostwo świata. Prezesie Borkowski, Prezesie Szwed czas odkryć karty !!!!!

 5. 24.06.15 19:47 Martini

  wymóg wymogiem a estetycznie wygląda to nijako niedługo zaczną trawę sprejować jak będzie wymóg że ma być ziolona

 6. 24.06.15 17:19 Kot

  I tak po tej trawie nie będą grać piłkarze, to jak samochód kawałek po niej pojedzie, to nic wielkiego się nie stanie i widowisko sportowe na tym nie ucierpi. Chyba że liczycie na jakieś cudowne zagrania, kiedy piłka wyjdzie poza pole gry, to wtedy można się zgodzić.

 7. 24.06.15 15:10 gergo

  hehe to jest własnie myślenie osiru,zeby połozyc zarznac na rajdzie to wszystko, płot juz był rozwalony,a co dopiero kawałek dywanu

 8. 24.06.15 14:30 Jan Tomasz

  Przecież w sobotę auta rajdowe zniszczą tę trawę. Ludzie ogarnijcie się. Po co ją teraz kłaść? Nie można w poniedziałek?

 9. 24.06.15 13:16 Emilozo

  Boisko będzie takie samo, będzie pas bezpieczeństwa dla piłkarzy.

 10. 24.06.15 12:45 Wielki Stomil

  to boisko sie poszerzy czy bedzie takie samo? a jeszcze prolog ma byc w sobote na stadionie i co beda ja zawijac??

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!