Uczcili narodziny młodego Holca!

31.03.01 12:00   arch   0

Stomil Olsztyna wygrał z Amicą Wronki 2:1! W ten sposób świetnie w roli pierwszoligowego trenera wypadł Dariusz Janowski. Mecz rozpoczął się od bardzo nieciekawej pierwszej połowy, w której praktycznie nic się nie działo. W drugiej odsłonie obraz gry uległ wyraźnej poprawie i mecz stał się bardzo intersującym widowiskiem, w którym główne role odegrali strzelcy bamek - Holc i Matys. Paweł Holc strzelił bramkę w 51 min., a chwilę później z kolegami przy linii bocznej wykonał "kołyskę", którą uczcił narodziny swojego syna. W 66 min. wyrównał Dawidowski, strzelając z rzutu karnego. Ostatnie słowo należało jednak do olsztynian - w 72 min. wprowadzony kilka minut wcześniej Piotr Matys pokonał Mielcarza! Tak więc zwycięstwo 2:1 i "nadzieja na lepsze jutro"!