Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. przewodnikkibica.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. przewodnikkibica.pl

Ukazał się najnowszy numer "Przewodnika Kibica"

09.03.18 13:44   em   0  

Kto zapewni sobie awans do Ekstraklasy? Mistrzostwo Nice I Ligi dla Chojniczanki, Miedzi Legnica, Rakowa Częstochowa, a może dla kogoś innego? Który zespół zagra w II lidze?

Te i wiele innych pytań pada coraz częściej na starcie rundy wiosennej. Przewodnik Kibica, który jest jedynym taktyczno-statystycznym kompendium wiedzy na naszym rynku wydawniczym, pomoże w odpowiedzi na te pytania.

Świetna postawa beniaminków, „głośne nazwiska” w klubach Nice I ligi, roszady na ławkach trenerskich – autorzy „Przewodnika Kibica” niczego nie ominą. Obszerne teksty taktyczne przygotowane przez specjalistów, na co dzień zajmujących się zawodowo analizą piłkarską, aktualne kadry zespołów, ciekawe wywiady i niezliczona ilość statystyk - to wszystko znajdziecie w najnowszym, piątym już wydaniu „Przewodniku Kibica” przygotowanym przez zespół EkstraStats. 

Wydanie wiosenne z wielu powodów będzie wyjątkowe i zadowoli również kibiców pierwszoligowców. Po raz pierwszy na łamach „Przewodnika Kibica” zagoszczą zespoły I ligi, dzięki czemu magazyn będzie miał ponad 150 stron. Taki format powinien zadowolić każdego kibica piłki nożnej w Polsce.

Uważamy, że znaleźliśmy najlepszy sposób, aby tego typu wydawnictwo było jak najdłużej aktualne i pomocne dla czytelników. Wersja elektroniczna w dniu wznowienia rozgrywek Ekstraklasy da kibicom ogromną dawkę wiedzy, a po zamknięciu okna transferowego zaktualizujemy wszystkie informacje i oddamy w ręce kibiców wydanie papierowe wydrukowane na najwyższej jakości papierze kredowym w atrakcyjnej szacie graficznej – mówi Mateusz Januszewski, redaktor naczelny wydania. 

Więcej informacji o magazynie znaleźć można na przewodnikkibica.pl

"Przewodnik Kibica" można nabyć w sklepie internetowym: sklep.przewodnikkibica.pl , a jego cena obejmuje wersję elektroniczną oraz wydanie papierowe. 

Portal stomil.olsztyn.pl jest partnerem najnowszego wydania „Przewodnika Kibica”. Wkrótce konkurs, a do wygrania będzie "Przewodnik Kibica".

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga, Przewodnik Kibica


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!