Łęczna

Uratowany remis w doliczonym czasie gry

31.03.18 14:23   -   10

W wyjazdowym spotkaniu 24. kolejki Nice I Ligi Stomil Olsztyn zremisował 1:1 ze swoim bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie - Górnikiem Łęczna. Jeden punkt uratował w doliczonym czasie gry Paweł Baranowski.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 5. minucie meczu, po bramce strzelonej przez Sergeia Mošnikova. Pomimo zmian w ofensywie w porównaniu z poprzednimi meczami, Stomil nie potrafił odpowiedzieć bramką przez blisko 90 minut, udało się to dopiero w doliczonym czasie gry, dzięki bramce Pawła Baranowskiego.

Po pięciu porażkach z rzędu Stomilu w lidze, w końcu pierwszy punkt. Tym ważniejszy, że zdobyty w meczu z bezpośrednim rywalem - dotychczas Górnik Łęczna zdobył tyle samo punktów co Olsztynianie.

Kolejny mecz Stomil rozegra w najbliższą środę, będzie to zaległe spotkanie z jesieni, dwukrotnie przekładane, a rywalem będą Wigry Suwałki.