Relacja z meczu Vęgoria Węgorzewo - Stomil II Olsztyn

2011/2012 - IV liga Węgorzewo
Przemysłowa 10 (klub); Turystyczna 13T (stadion), 11-600 Węgorzewo
Vęgoria Węgorzewo 1:2 Stomil II Olsztyn
1:1
9' Daniel Maliszewski Bramki Paweł Łukasik 15'
Paweł Łukasik (k) 75'
ż Stanisław Klein
ż Mariusz Machniak
ż Piotr Kodeniec
kartki Michał Leszczyński ż
Bramki Vęgoria Węgorzewo: 1. Wojciech Melnyk - 15. Marcin Biaduń, 14. Stanisław Klein, 4. Jakub Wysocki, 16. Arkadiusz Mroczkowski, 6. Mateusz Janek, 17. Krzysztof Koleśnik, 9. Mariusz Machniak, 8. Piotr Kodeniec, 11. Patryk Kun, 20. Daniel Maliszewski.
Stomil II Olsztyn: 88. Michał Leszczyński - 3. Wojciech Dziemidowicz (83, 9. Wojciech Dubis), 20. Jakub Górski (46, 21. Mateusz Sikorski), 4. Paweł Sędrowski, 11. Piotr Wypniewski (46, 87. Łukasz Buder), 7. Kamil Bartosiewicz (89, 22. Jakub Krajewski), 16. Bartosz Szaraniec, 8. Igor Biedrzycki, 24. Daniel Michałowski, 14. Tomasz Strzelec, 10. Paweł Łukasik.
Szczegóły sędziował: Piotr Szczypiński (Iława).

Stomil II Olsztyn wygrał w dzisiejszym spotkaniu czwartej ligi z Vęgorią Węgorzewo 2:1 (1:1). Obie bramki dla "biało-niebieskich" zdobył Paweł Łukasik.

Prowadzenie w meczu objęli piłkarze z Węgorzewa. W 9. minucie Michała Leszczyńskiego pokonał Daniel Maliszewski. Olsztynianie do wyrównania doprowadzili sześć minut później, a do bramki rywali trafił Paweł Łukasik. Ten sam zawodnik w 75. minucie pewnie wykorzystał rzut karny i ustalił wynik meczu na 2:1 dla Stomilu.